Kolik stojí kbelík KFC pro jednoho?

V KFC si nyní pochutnáte na kyblíku pro jednoho za pouhých 89 Kč.

Kolik stojí Kyblik pro jednoho?

Cena pouhých 99 Kč! Více informací na www.kfc.cz.

Kolik stojí kbelík KFC pro jednoho?

Kolik stojí bezedný kelímek v KFC?

Ke všem kyblíkům bezedný nápoj jen za 20 Kč!

Co obsahuje úterní kyblík KFC?

Každé úterý se v KFC můžete těšit na 12 kousků kuřete za 159 Kč. Úterní kyblík obsahuje 6 x strips, 4 x hot wings a 2 x porce kuřete.

Kolik stojí Qurrito menu?

181 CZK. Menu contains Qurrito, potato chips and a Pepsi can 0,33l.

Co je to Bíteš v KFC?

Bites jsou kousky kuřecího masa (nejspíš stehenního) obalenýho v parádním pikantním obalu. Co se pikantnosti týče, není to samozřejmě žádný hardcore metal super brutal chilli, ale je to spíš takový pikantní pohlazení.

Co je lepší MC nebo KFC?

U KFC je lepší nabídka salátů, nejmenší je však u McDonald's o 16 korun levnější. U KFC jsou mírně dražší nápoje. Menu: cena menu se pohybuje od 99 do 119 korun, za příplatek 10 korun dostanete „velké“ hranolky a půllitrový nápoj.

Jak dlouho plati Bezedny kelimek?

Rodinný bezedný kelímek platí pro dva dospělé a až tři děti do věku 15 let při jedné návštěvě a na posezení.

Kdy končí snídaně v KFC?

České KFC bude nejdřív snídaně nabízet pouze v kamenných pobočkách a postupně rozhodne, zda je zahrne i do své rozvážkové služby. Snídaně budou – stejně jako v konkurenčním McDonald's – dostupné do 10.30, v nabídce mají být souběžně s ostatními jídly KFC.

Kdy rozváží KFC?

277 000 000 každý den (pondělí – neděle) minimálně od 11.00 do 23.00. Call centrum poskytuje informace ke službě KFC ROZVOZ, provádí Objednávky, poskytuje informace o Produktech a akcích Provozovatele.

Co to je Stripsy?

Kuřecí maso důkladně omyjeme a nakrájíme na libovolné kousky. Můžeme osolit a opepřit. Nejprve obalíme v mouce, poté ve vajíčku a nakonec v kukuřičných lupíncích. Obalené kousky dáme do rozpáleného oleje a smažíme dozlatova, přibližně 10 minut.

Co je to kuře Kentucky?

Na rozdíl od evropských smažených kuřat, obalovaných ve strouhance, je jižanské kuře namáčeno do vajec rozkvedlaných s kyselým mlékem a pak obalených v okořeněné mouce.

Co je Nejzdravejsiho v KFC?

V KFC vynechte těstíčko a majonézu

„Nejlépe vzhledem k trojpoměru živin a energie vychází Brazer sendvič. Má 1800 kJ, bílkovin (B) 27 g, sacharidů (S) 37 g, tuků (T) 17 g. Více tuků se dá ,ošulit´ tím, že vynecháte majonézu. A sacharidy u sendviče snížíte odebráním horní housky.

Co bylo dříve KFC nebo McDonald?

První restaurace KFC byla v tuzemsku otevřena v roce 1994 ve Vodičkově ulici v Praze. Ve stejné ulici byla už o dva roky dříve otevřena i první česká pobočka McDonald's. Nyní má KFC po Česku přes 100 podniků, které provozuje v Madridu a polské Vratislavi sídlící společnost AmRest.

Co je bezedný nápoj?

POPIS. Náš bezedný nápoj slouží k dokonalému vyčištění skel vašich brýlí a ulevuje tak zraku od nečistot, které se na sklech objevují i při tom nejpečlivějším přístupu. Po použití nápoje na sklech zůstane tenký film, který brání zamlžení a to je velké plus, které oceníte hlavně v zimě.

Jak funguje bezedný kelímek?

listopadem koupí v některé z českých restaurací KFC bezedný kelímek (samostatně či jako součást combo meals), může soutěžit o MacBooky Air, IPady, sluchátka a další z celkem 668 hodnotných cen. Stačí, aby na soutěžním webu, zadal speciální kód, který se skládá z kombinace čísla účtenky a času a data nákupu.

Co to znamená KFC?

KFC, celým názvem Kentucky Fried Chicken, je americká nadnárodní korporace a obchodní řetězec fast food restaurací, zabývající se prodejem rychlého občerstvení, zvláště pak smaženým kuřecím masem v různých podobách. Patří do skupiny Yum! Brands.

Jak funguje objednej a vyzvedni KFC?

S novou službou si můžete jídlo objednat předem na vybrané pobočce a pak už si ho stačí jen vyzvednout. Nemusíte čekat ve frontách ani trávit čas výběrem v restauraci. Objednávku můžete vytvořit v mobilní aplikaci nebo na webu a využít kupony, které budou k dispozici pouze pro službu KFC Objednej&Vyzvedni.

Jak se jmenuje zakladatel KFC?

Colonel SandersPete Harman
KFC/Zakladatelé

Jak udělat kuře jako z KFC?

Jestli máte rádi kuře z KFC, pochutnejte si na něm v klidu domova. Marinované kuřecí paličky obalíte v mouce a koření, osmažíte dokřupava a dopečete v troubě. K tomu připravte salát Coleslaw z krájeného zelí, mrkve, cibule a celeru s dresinkem z majonézy, cukru, vinného octa a citronu.

Kdo dodává maso do KFC?

Do restaurací KFC se kuřecí maso zaváží čtyřikrát týdně od českého dodavatele, kterým je převážně Vodňanská drůbež. Maso odebírají z jejich závodů ve Vodňanech a v Modřici.

Jak udělat maso jako z KFC?

Kuřecí maso důkladně omyjeme a nakrájíme na libovolné kousky. Můžeme osolit a opepřit. Nejprve obalíme v mouce, poté ve vajíčku a nakonec v kukuřičných lupíncích. Obalené kousky dáme do rozpáleného oleje a smažíme dozlatova, přibližně 10 minut.

Kdo je majitelem KFC?

KFC
Oblast činnosti quick service restaurant sector a rychlé občerstvení
Produkty fried chicken a rychlé občerstvení
Mateřská společnost Yum! Brands
Majitel Yum! Brands

Jak funguje Bezedny kelimek?

Jaké jsou podmínky Vašeho bezedného kelímku? Jeden bezedný kelímek platí pro jednu osobu (ostatní nesmí pomáhat ochutnávat) při jedné návštěvě a na posezení. Rodinný bezedný kelímek platí pro dva dospělé a až tři děti do věku 15 let při jedné návštěvě a na posezení.

Co je to Bezedny nápoj?

POPIS. Náš bezedný nápoj slouží k dokonalému vyčištění skel vašich brýlí a ulevuje tak zraku od nečistot, které se na sklech objevují i při tom nejpečlivějším přístupu. Po použití nápoje na sklech zůstane tenký film, který brání zamlžení a to je velké plus, které oceníte hlavně v zimě.

Kdo je na logu KFC?

Kdo je Colonel Harland Sanders ? Colonel Sanders, jehož podobiznu můžete vidět v logu KFC, je považován za zakladetele restaurací rychlého občerstvení a franchisingu KFC. V roce 1930 koupil Colonel Harland Sanders kavárnu v Corbin ve státě Kentucky v USA.