Jak se používá slovo bulk up ve větě?

Jak použít "bulk up" ve větě So it took eight months to bulk up like that? The bank also plans to bulk up its self-service and digital banking transacting points, the bank said in a statement. Her health recuperated enough for her to escape the proposed surgery, and she began to healthily bulk up by lifting weights.

Co je to bulk?

Význam: Bulk neboli Bulk verze je typ balení počítačového hardwaru nebo softwaru. Typ balení bulk je určen pro velkoodběratele a je tedy velmi strohý, často bez krabice, příslušenství, návodu apod. Opakem balení bulk je „retail“, které je naopak určeno pro běžného koncového zákazníka.

Jak se používá slovo bulk up ve větě?

Jak funguje bulk?

Objemovka, anglicky bulking, je léty prověřený způsob, jak rychle nabrat svaly. Hodně jíš, hodně cvičíš. Tak jednoduché to ale vždy není. Špatně vedená objemová dieta snižuje výkon, často nabereš příliš mnoho tuku.

Jak správně na cut?

Cutting začíná u pečlivého propočtu, kolik kalorií vaše tělo denně potřebujete. Hodnotu následně chcete postupně snižovat, aby tělo bylo v kalorickém deficitu, ale zároveň nevstoupilo do fáze hladovění, ve které by zbytečně pálilo svalovou hmotu. Nejlepší je začít redukcí o 300 kalorií.

Co jíst na bulk?

Nejlepší cestou, jak zdravě přibrat, bez toho, aniž byste museli jíst obrovské kvantity jídla či se uchýlit k fast foodu, je jíst výživnou stravu bohatou na bílkoviny, sacharidy a i tuky. Bílkoviny, které se přímo podílí na růstu svalů a přibírání, však také rychle zasytí.

Co je to cut a bulk?

Dieta neboli cut mluví sama za sebe. Ale bulking může být trochu matoucí. Podle Chrise je bulk tvrdý trénink, zatímco jste v kalorickém nadbytku, abyste přibrali svaly. To zní skvěle – jíst, co chceme, a přibírat svaly.

Jaký je nejlepší sport na hubnutí?

Nejlepší sporty na hubnutí – OBSAH

 • Top 10 nejlepších sportů na hubnutí
 • Tenis.
 • Badminton.
 • Squash.
 • Běh.
 • Nordic walking.
 • Cyklistika.
 • Plavání

Co je nejlepší na přibírání?

Ovoce a zelenina – jezte potraviny, které nejsou vodnaté, např. jablka, banány, ananas, mrkev, kukuřice, hrášek atd. Další jídla: kuře, krůta, vepřové, hovězí, ryby, luštěniny, sýr, cottage cheese, tvaroh, řecký jogurt, celozrnné těstoviny, batáty, ovesné vločky, vajíčka,…

Po čem se nejvíce tloustne?

Problém č. 1: Nekvalitní sacharidy

Nevhodné potraviny GI Vhodné potraviny
Smažené hranolky 90 Brambory připravené na páře
Bílá rýže předvařená (sáčky) 85 Hnědá rýže
Špagety vařené přes 20 minut 60 Špagety vařené 10 minut
Rohlík bílý 70 Žitný, ovesný chléb

Po čem se nejvíce hubne?

Mezi běžně doporučované sporty pro hubnutí patří běh, jízda na kole, posilování, kardio aktivity nebo skupinové lekce. Věnujte ale více pozornosti i sportům, do kterých můžete zapojit i své přátele. Strávíte tak s nimi kvalitní čas.

Co jíst na přibírání váhy?

"Hodně energie dodají cereální tyčinky, ořechy, semínka, rozinky, sladší druhy ovoce, sušené ovoce, mléčné koktejly a džusy. A když si cereálie připravíte ve vařeném mléce, dodají energii a zvýší nutriční hodnotu ještě více," navrhla příklady potravin vhodných pro přibírání na váze Nevolová.

Jak přibrat na váze když to nejde?

Nejúčinnější způsob, jak zvýšit hmotnost, je dlouhodobé zvýšení energie čili konzumace větších porcí, stačí o 20 až 30 procent více jídla, než jste byli dosud zvyklí. Důležité je jíst pravidelně a nevynechávat jídla. Nezbavujte se pohybu.

Co opravdu funguje na hubnutí?

Nejlepší prášky na hubnutí dle srovnání

Hodnocení Produkt Orientační cena
Top 1 Výborné Vítěz srovnání eSlim® 550 Kč
Top 2 Výborné Nejlepší poměr výkon/cena Ecce Vita Reslim 300 Kč
Top 3 Velmi dobré Pro nenáročné Obezin 400 Kč
Top 4 Velmi dobré Spousta uživatelských recenzí Astina Kilostop 400 Kč

Co nejíst při hubnutí břicha?

Nafouknuté břicho vyřeší vláknina

Určitě víte, že se máte vyhnout nejen sladkostem, chutným koláčům ale i slazeným nápojům. Pokud konzumujete hodně rafinovaného cukru, játra zaplavíte fruktózou a ta je nucena přeměnit ji na tuk. Zaměřte se na ovoce, které obsahuje mnoho vitamínů a vlákninu.

Co pomaha na hubnutí břicha?

Bez sklapovaček i hladovění. Sedm rad, jak se zbavit tuku na břiše

 1. Přidejte do svého jídelníčku vlákninu. …
 2. Posilujte břišní svaly, ale trochu jinak.
 3. Vhodné sacharidy. …
 4. Všestranný pohyb. …
 5. Méně sladkých drinků a alkoholu. …
 6. Začněte, nepřehánějte to a hlavně vydržte. …
 7. Pryč s fastfoodem, přivítejte dobré tuky.

Jak na hubnutí břicha?

Na cestě za dokonalým bříškem nezapomínejte na dostatečný příjem bílkovin. Kromě toho, že vás zasytí, vám dodají potřebnou energii, abyste zvládli i nezbytnou fyzickou námahu v podobě cvičení. Naservírujte si libové maso, ryby, vejce, sýry, mléčné výrobky a klidně i proteinový nápoj. Jeden den bez jídla vám prospěje.

Co pít na noc na hubnutí?

Přečtěte si tipy na několik nápojů před spaním, které pomohou rychleji spalovat břišní tuk a hubnout centimetry v pase, i když spíte

 1. Okurkový džus. …
 2. Citronový džus s okurkou. …
 3. Nápoj z okurky a koriandru. …
 4. Zázvorový čaj. …
 5. Ananasový džus. …
 6. Jahodový džus s citronem a bylinkami. …
 7. Pampeliškový čaj. …
 8. Zelený čaj.

Proč Nehubnu břicho?

nadbytek syrové zeleniny nebo ovoce. kombinace obilí a ovoce (typicky kaše na sladko místo jídla nebo příliš mnoho “zdravých” dezertů z obilí a ovoce) velké množství luštěnin (pozor na správně uvařené luštěniny) a nedostatek tepelně upravené zeleniny k nim. přejídání s tím, že je to přece zdravé a po tom se neztloustne.

Jak se zbavit špeku na břiše?

8 tipů, jak se zbavit tukového polštáře na břiše

 1. Věnujte se kardio cvičení
 2. Stravujte se zdravě a omezte tučná jídla.
 3. Jezte více vlákniny.
 4. Používejte zeštíhlující péči na bříško.
 5. Alkohol plochému bříšku nesvědčí
 6. Aerobik má magickou moc nechat faldy zmizet.
 7. Používejte zeštíhlující pomůcky.
 8. Snižte spotřebu cukru.

Co jíst při hubnutí břicha?

Jídlo pro ploché bříško vybírejte z nabídky ovoce a zeleniny, jako přílohu volte celozrnnou rýži, quinoou nebo kuskus, případně vločky. Při neodolatelné chuti na sladké místo pšeničné mouky do koláčů použijte alternativní celozrnnou, špaldovou či mandlovou a cukr nahraďte medem. Nebo sáhněte po sušeném ovoci.

Co Nejist abych zhubla břicho?

Nafouknuté břicho vyřeší vláknina

Určitě víte, že se máte vyhnout nejen sladkostem, chutným koláčům ale i slazeným nápojům. Pokud konzumujete hodně rafinovaného cukru, játra zaplavíte fruktózou a ta je nucena přeměnit ji na tuk. Zaměřte se na ovoce, které obsahuje mnoho vitamínů a vlákninu.