Co znamená LOL v textech?

LOL je akronym pro anglické "Laughing Out Loud".

Co to znamená slovo Lol?

LOL může být: akronym fráze laughing out loud (směji se nahlas), lots of laugh (spousta smíchu) LOL (Laughing Out Loud) – francouzský film z roku 2008. LOL (film, 2012) – americký film z roku 2012.
CachedSimilar

Co znamená LOL v textech?

Co to je zkratka xoxo?

XOXO je ustálená internetová zkratka pro Hugs and Kisses neboli Objímá a líbá (Tě). Tato hra přináší objetí a polibky vašemu mozku.

Jak si zapnout chat v LOL?

Pokud chceš povolit chat se všemi, stačí ti jen pár rychlých kliknutí.

  1. Ve hře otevři nabídku Nastavení stiskem [ESC]
  2. Vlevo otevři záložku Rozhraní
  3. Listuj dolů, dokud neuvidíš sekci Chat.
  4. Zaškrtni políčko „Zobrazit chat [Všem] (sestavená hra)

Co je to zkratka GG?

GG = „Good game,“ neboli „dobrá hra. Znamená buď slušnou poznámku vyslovenou po zkončení kola nebo hry, která ukazuje, že zápas byl spravedlivý a příjemný. Obvykle ji kolektivně používají uživatelé herních serverů. Opakem je BG.

Co to znamená slovo XD?

Informace o zkratce 'XD'

Smějící se smajlík. Použitý jako reakce na něco vtipného.

Jak psát do chatu v LOL?

Používání a zapnutí chatu se všemi

Pokud chceš použít chat se všemi, podrž [SHIFT], pak stiskni [ENTER] a začni psát novou chatovou zprávu jako obvykle. Na začátku textového pole bude před zprávou automaticky „/all“. Také můžeš na začátku libovolné zprávy napsat „/all“, ale to zní jen jako složitější [SHIFT]+[ENTER].

Jak odepsat v Lolku?

/w "summoner jméno" – napíšete soukromou zprávu hráči. /r – odepíšete soukromou zprávu poslednímu hráči, jenž Vám psal. /all – napíšete zprávu všem hráčům v aktuální hře.

Co je to BRUH?

Bro (bruh) – slangové označení pro bratra (brášku), které se používá ve významu „kámo“ nebo „kamaráde“.

Co je to TF?

TransFlash karta, zkráceně TF karta, je typ externího úložiště neboli paměťové karty. Používá se pro rozšíření paměti například u fotoaparátů. Co se týká mobilních telefonů, ty mají prostor pro paměťovou kartu uzpůsobený velikosti SD karty.

Co to znamená ?

V západní kultuře znamená zdvižený prostředník vulgární urážlivé gesto. Provádí se tak, že se ukáže vztyčený prostředník, zatímco ostatní prsty jsou sevřené v pěst a otočené dlaní k sobě. Prostředník má symbolizovat penis a skrčené prsty po obou stranách varlata.

Jak kapitulovat v LoL?

/surrender nebo /ff nebo /concede nebo /forfeit vyvolá hlasování nebo zahlasuje o kapitulaci.

Jak otevřít chat v LOL?

Pokud chceš povolit chat se všemi, stačí ti jen pár rychlých kliknutí.

  1. Ve hře otevři nabídku Nastavení stiskem [ESC]
  2. Vlevo otevři záložku Rozhraní
  3. Listuj dolů, dokud neuvidíš sekci Chat.
  4. Zaškrtni políčko „Zobrazit chat [Všem] (sestavená hra)

Jak být dobrý v League of Legend?

Uvědom si převahu nepřítele

Mezi hlavní, na které se musíš zaměřit, je rozdíl levelů mezi tebou a tvým oponentem, zda má cooldown na svém R a vyvolávačových kouzlech. Také je dobré se zaměřit na jeho manu. Pokud jí má málo a nedokáže použít téměř žádné schopnosti, tak je pro tebe lehkým cílem.

Co je to chill?

V angličtině se slovo chill používá jako podstatné jméno i jako přídavné jméno, přičemž doslovným překladem do českého jazyka je chlad, ochlazení, mráz, ochladit se, vychladnout. V přeneseném slova smyslu slovo chill znamená jak v anglickém tak v českém jazyce odpočinek, relaxaci, resp. odpočívat, relaxovat.

Co je to flexit?

Toto slovo se zkrátka používá ve smyslu dávat na odiv něco, co ostatní nemají nebo co je pro ně těžko dosažitelné, ať jde o fyzický majetek, psychickou vlastnost nebo nějakou dovednost.

Co to znamená ?

Nelibost u některých pak vyvolalo i metaforické používání lilku – místo mužského penisu a broskve – místo ženského zadečku.

Co znamená ?

Modré srdce – modré srdíčko symbolizuje přitažlivost a věrnost k sobě navzájem. Znamená také mír, tajemství a naději.

Kdy končí sezona v LOL?

split sezóny League of Legends 2023 skončí 17. července 2023 ve 23:59:59* místního serverového času, je to ideální příležitost poskytnout ti informace s předstihem. * Sezóna v mistrovské, velmistrovské a vyzyvatelské úrovni končí o 15 minut dříve, tedy 17. července 2023 ve 23:45 místního serverového času.

Jak ziskat Rank v Lolku?

Prvním krokem k postupu výše je výběr role, která ti sedí nejvíce. Pouštět se do všech pěti najednou je totiž nesmysl. Vyber si tu nejsympatičtější a soustřeď se – začni od píky, experimentuj, vyhni se rankedům, dokud si na ně nebudeš věřit. Uvidíš, že plody tvé snahy uzrají brzy!

Jak si zlepšit MMR v LOL?

Pak prostě vyhrávej častěji, než budeš prohrávat! Tvoje MMR i tvoje hodnocení se s každou výhrou zvýší, což ti zajistí pomalý a stabilní vzestup na žebříčku. Jen si dávej pozor, pokud chceš používat svůj celkový poměr výher pro hodnocení svého potenciálu pro šplhání na žebříčku!

Co je to Čilovat?

Výraz čilovat je starší český výraz, který se často používá pro popis aktivity, kterou člověk vykonává. Slovo čilovat může mít mnoho významů, ale obecně označuje aktivitu nebo úsilí, které člověk věnuje nějakému úkolu nebo projektu. Někteří lidé vnímají čilování jako filozofii života.

Co to je za slovo?

Slovo je nositelem informace s určitým obsahem, vnímané ve formě zvuku (mluvený projev), vizuálně v případě písma (též tisku) i hmatově (tzv. Braillovo písmo) a to ve významu věcném neboli lexikálním, uváděném ve slovníku a/nebo mluvnickém (gramatickém) v případě spojení s dalšími slovy.

Co to je Chabr?

Chábr – do slangu mladých tentokrát tento výraz nepronikl z angličtiny ale z vězeňského argotu. Chábr je nejlepší kamarád ve vězení – v on-line komunikaci pak je chábr kamarád mužského pohlaví nebo přítel.

Co je to Smash?

smash [smæʃ]

zničit, rozdrtit, rozbít co skupinu, systém ap.

Co to je ?

Nelibost u některých pak vyvolalo i metaforické používání lilku – místo mužského penisu a broskve – místo ženského zadečku.