Co znamená GNG ve hře?

GG = „Good game,“ neboli „dobrá hra.

Co znamená kdyz nekdo napise GG?

Informace o zkratce 'gg'

dobrá hra; rovněž možno použít k výzvě rezignace soupeři ("skončils, kámo"), Nešlo nic, je hotovo

Co znamená GNG ve hře?

Co znamená GG v chatu?

gr8 – Great – Skvěle. w8 – Wait – Počkej. gg – Good Game – Dobrá hra.

Co to je btw?

BTW – By the way

Tedy mimochodem.

Co je to KK?

+kk je zkratka pro kuchyňský kout. Většinou je to tedy počet obytných místností + kuchyňský kout. Proč se tedy někdy píše 1+kk a někdy zase 1+1? Spousty bytů i domů mývají mnohem více prostoru k dispozici, proto mají i celou “samostatnou místnost“ pro kuchyň.

Co je to MMM?

Informace o zkratce 'mmm'

Nebo taky moc moc moc.

Co to znamená slovo XD?

Informace o zkratce 'XD'

Smějící se smajlík. Použitý jako reakce na něco vtipného.

Co to je njn?

Pokud si nastavíte vhodnou náhradu textu, můžete zadat slovo nebo frázi napsáním pouhých několika znaků. „No jo, no. “ můžete například zadat tak, že napíšete „njn“. Tato zkratka je pro vás již nastavena, můžete však přidat další.

Co je to TF?

TransFlash karta, zkráceně TF karta, je typ externího úložiště neboli paměťové karty. Používá se pro rozšíření paměti například u fotoaparátů. Co se týká mobilních telefonů, ty mají prostor pro paměťovou kartu uzpůsobený velikosti SD karty.

Co to je lol?

LOL může být: akronym fráze laughing out loud (směji se nahlas), lots of laugh (spousta smíchu) LOL (Laughing Out Loud) – francouzský film z roku 2008. LOL (film, 2012) – americký film z roku 2012.

Co je to NGL?

NGL – „Not Gonna Lie“ – Nebudu lhát. Většinou před větou nebo za hlavní větou. Vyjadřuje upřímnost sdělení nebo zdůrazňuje názor pisatele. „NGL, včerejší epizoda Likehousu byla nudná.

Co to znamená XDD?

Informace o zkratce 'XD'

Smějící se smajlík. Použitý jako reakce na něco vtipného.

Co to znamená ?

V západní kultuře znamená zdvižený prostředník vulgární urážlivé gesto. Provádí se tak, že se ukáže vztyčený prostředník, zatímco ostatní prsty jsou sevřené v pěst a otočené dlaní k sobě. Prostředník má symbolizovat penis a skrčené prsty po obou stranách varlata.

Co to je zkratka xoxo?

XOXO je ustálená internetová zkratka pro Hugs and Kisses neboli Objímá a líbá (Tě). Tato hra přináší objetí a polibky vašemu mozku.

Co je to JJ?

Význam: JJ = zkratka pro "jo jo" – vyjadřující souhlas. V podstatě je to synonymum pro "ano". Při anglicky psaném chatu může označovat "just joking" – volně přeložitelné jako "dělám si srandu" – způsob jak dát adresátovi vědět, že to, co jsem napsal není myšleno úplně vážně.

Co je to OMG?

Znamená to: "Ó můj bože!". Má to vyjadřovat překvapenost nebo naštvanost, radost, může se to použit kdykoliv.

Co je to zkratka Lmao?

LMAO/LMFAO – „Laughing My (Fucking) Ass Off“ – v překladu doslova Po*ělám se smíchy nebo Umřu smíchy.

Co znamená smajlík XD?

Informace o zkratce 'XD'

Smějící se smajlík. Použitý jako reakce na něco vtipného.

Co to znamená ?

Nelibost u některých pak vyvolalo i metaforické používání lilku – místo mužského penisu a broskve – místo ženského zadečku.

Co to znamená ?

Vulkánský pozdrav je gesto rukou, které zpopularizoval seriál Star Trek ze 60. let 20. století. Tvoří jej zdvižená ruka s dlaní otočenou dopředu, nataženým palcem i prsty, které jsou rozděleny mezi prostředníček a prsteníček.

Co je to zkratka YOLO?

Pod slovem yolo nehledejte žádnou složitost. Jde o zkratku složenou z prvních písmen věty You Live Only Once (žiješ pouze jednou). Toto slovo použijete v momentě, kdy si naplno užíváte přítomného okamžiku a nezabýváte se tím, co bude zítra.

Co to je TSK?

Technická správa komunikací hl. m. Prahy je akciovou společností, jejímž zakladatelem a jediným akcionářem je hlavní město Praha.

Co to je Dtf?

DTF (Direct To Film) je nová tisková technologie, ve které se fólie pro přenos tepla používá k dekoraci tkanin, jako jsou trička, tašky, čepice, boty a mnoho dalšího. DTF kombinuje zářivý, plnobarevný digitální tisk s ekologickým inkoustem a vytváří digitální hybridní přenos s neomezenými možnostmi.

Co je to Chabr?

Chábr – do slangu mladých tentokrát tento výraz nepronikl z angličtiny ale z vězeňského argotu. Chábr je nejlepší kamarád ve vězení – v on-line komunikaci pak je chábr kamarád mužského pohlaví nebo přítel.

Co je to flexit?

Toto slovo se zkrátka používá ve smyslu dávat na odiv něco, co ostatní nemají nebo co je pro ně těžko dosažitelné, ať jde o fyzický majetek, psychickou vlastnost nebo nějakou dovednost.

Co znamená ?

Černé srdce – srdce této barvy se běžně používá k vyjádření bolesti a smutku.