Co je to slangový výraz top G?

Top G means ''Top Gangster'' – a phrase that describes someone who is feared and respected by all. The word Top in the English language, refers to the highest in position, rank or degree. And the G in the phrase – stands for gangster. This modern day slang is used by many as a way to greet their closest friends.

Co znamená TOP g Andrew Tate?

Andrew Tate has become one of the most talked about names over the past few months. The former kickboxer is often referred to as 'Top G' by his fanbase. According to Urban Dictonary, 'Top G' refers to someone who is capable in all realms.

Co je to slangový výraz top G?

Jak se stal Andrew Tate bohatym?

Tate se kickboxu začal věnovat v roce 2005 a v roce 2009 získal svůj první mistrovský titul. Širší pozornost na sebe upoutal v roce 2016, kdy se objevil v britské reality show Big Brother a byl z ní vyřazen poté, co jeho komentáře na sociálních sítích vyvolaly kontroverzi.

Jak si Andrew Tate vydelal penize?

V jednom nechvalně známém videoklipu Tate popisuje, jak by se zachoval, kdyby ho žena obvinila z nevěry. "Vytáhnout mačetu, prásknout jí do obličeje a chytit ji pod krkem," cituje video server Mirror. Tato videa jsou také pro Tatea způsobem, jak vydělat peníze na úkor vnímavé mládeže.

Co udelal Tate?

Dne 29. prosince 2022 byli Tate a jeho bratr Tristan spolu se dvěma ženami zatčeni v Rumunsku; všichni čtyři jsou podezřelí z obchodování s lidmi a vytváření organizované zločinecké skupiny. Rumunská policie tvrdí, že skupina nutila oběti k vytváření placené pornografie pro sociální média bez příslušných důkazů.

Kde se narodil Andrew Tate?

1. prosince 1986 36 let, Walter Reed Army Medical CenterAndrew Tate / Datum narození

Jak si vydělává Andrew Tate?

"Vytáhnout mačetu, prásknout jí do obličeje a chytit ji pod krkem," cituje video server Mirror. Tato videa jsou také pro Tatea způsobem, jak vydělat peníze na úkor vnímavé mládeže. Se svým 34letým bratrem Tristanem vlastní platformu, která nese název Skutečný svět, skrze kterou předával své životní a obchodní lekce.