Co to znamená, když někdo řekne KK?

Zkratka „kk“ je internetovým slangu a znamená „ok“ nebo „rozumím“ .

Co znamená GG BRO?

Zkratka GG (Good Game) většinou nadšeně zazní poté, co váš tým ve hře zvítězí.

Co to znamená, když někdo řekne KK?

Co znamená v chatu?

pls – Please – Prosím. k – OK. afk – Away From Keyboard – Pryč od klávesnice.

Co to je btw?

BTW – By the way

Tedy mimochodem.

Co je to MMM?

Informace o zkratce 'mmm'

Nebo taky moc moc moc.

Co je to TF?

TransFlash karta, zkráceně TF karta, je typ externího úložiště neboli paměťové karty. Používá se pro rozšíření paměti například u fotoaparátů. Co se týká mobilních telefonů, ty mají prostor pro paměťovou kartu uzpůsobený velikosti SD karty.

Co je to zkratka YOLO?

Pod slovem yolo nehledejte žádnou složitost. Jde o zkratku složenou z prvních písmen věty You Live Only Once (žiješ pouze jednou). Toto slovo použijete v momentě, kdy si naplno užíváte přítomného okamžiku a nezabýváte se tím, co bude zítra.

Co to znamená AW?

Nejběžnějšími jednotkami jsou watty [W], airwatty [AW] a pascaly [Pa / kPa]. Watt [W] je jednotka výkonu a souvisí s provozem samotného motoru, který se plně neprojeví na sacím výkonu. Často je mylně vnímán jako indikátor čisticího výkonu.

Co to je lol?

LOL může být: akronym fráze laughing out loud (směji se nahlas), lots of laugh (spousta smíchu) LOL (Laughing Out Loud) – francouzský film z roku 2008. LOL (film, 2012) – americký film z roku 2012.

Co znamená anglicky xoxo?

Význam: xoxo = zkratka označovaná jako "Hugs and kisses" (objímám a líbám). Vyjádření lásky či dobrého přátelství na konci dopisu, emailu či SMS zpráv.

Co je to zkratka GG?

GG = „Good game,“ neboli „dobrá hra. Znamená buď slušnou poznámku vyslovenou po zkončení kola nebo hry, která ukazuje, že zápas byl spravedlivý a příjemný. Obvykle ji kolektivně používají uživatelé herních serverů. Opakem je BG.

Co je to Airwatt?

Sací výkon

Udává se taktéž ve wattech (W) nebo air wattech (aW) a vyjadřuje podtlak a rychlost vzduchu při vysávání. Tyto údaje mnoho výrobců neudává, není stanoveno jeho standardní měření. Měření by mělo být prováděno na konci sací hubice, v místech, kde je při vysávání nasáván prach.

Co určuje výkon vysavače?

Nejspolehlivější jednotkou jsou proto pascaly [Pa / kPa], které určují specifický podtlak generovaný vysavačem a měří se pomocí speciálního vakuometru (vakuometr, nahoře) umístěného na sací hubici . Jedná se o univerzální fyzickou měřící jednotku, která přesně zobrazuje sací výkon daného vysavače.

Co je to OMG?

Znamená to: "Ó můj bože!". Má to vyjadřovat překvapenost nebo naštvanost, radost, může se to použit kdykoliv.

Co je to Vtf?

Tato zkratka, v anglickém znění "What The Fuck", nemá v překladu moc lichotivý název, ale pokud ji nebudeme překládat doslovně, znamená to něco jako "o co tady jde" nebo "co to má znamenat". Bývá výrazem překvapení, ale většinou v negativním slova smyslu.

Co je to Slay?

Přes staroanglické slēan — „úder, udeřit“, také „zabít“ z předpokládaného pragermánského *slahaną — „uhodit“. Srovnej zejména slaughter, dále pak německé schlagen, skandinávské slå nebo nizozemské slaan, v češtině hovorové šlágr.

Co znamená příkon u vysavače?

Příkon nejrozšířenějšího úklidového pomocníka nerozhoduje o kvalitě a výkonu vysávání, jak si mnozí myslí. Hodnota příkonu pouze určuje, kolik vám vysavač spotřebuje energie. A protože v rozdílu mezi příkonem a výkonem nemá mnoho lidí jasno, docházelo v posledních letech k enormnímu nárůstu spotřeby energie.

Jaký je dobrý sací výkon u vysavače?

Tip: Doporučujeme vám vybírat z vysavačů se sacím výkonem minimálně 300 W. Ty jsou totiž vhodné jak na hladké podlahy, tak i pro vysávání koberců.

Jak zjistit sací výkon u vysavače?

Sací výkon na energetickém štítku

Důležitější jsou údaje na energetickém štítku. Kromě spotřeby energie se tam uvádí i účinnost vysávání. Třída C u koberců má účinnost až 86 %. U tvrdých podlah je nejúčinnější třída A, kterou se pyšní nejlepší spotřebiče.

Co je to Smash?

smash [smæʃ]

zničit, rozdrtit, rozbít co skupinu, systém ap.

Co je to flexit?

Flexit – chlubit se novými a značkovými věcmi před někým (ukazovat se) a snaha udělat na někoho dojem.

Co znamená příkon W?

Každý elektrospotřebič má uveden příkon spotřebiče, který se počítá ve Wattech (W). Toto číslo nám říká, kolik Wattů spotřebuje daný přístroj za 1 hodinu. Pokud používáte stále staré žárovky a najdete na nich příkon 60W, tak to znamená, že za 1 hodinu svícení tato žárovka „sežere“ 60W neboli 0,06 kW.

Co je to Air Watt?

Sací výkon

Udává se taktéž ve wattech (W) nebo air wattech (aW) a vyjadřuje podtlak a rychlost vzduchu při vysávání. Tyto údaje mnoho výrobců neudává, není stanoveno jeho standardní měření. Měření by mělo být prováděno na konci sací hubice, v místech, kde je při vysávání nasáván prach.

Jaký je nejlepší tyčový vysavač?

Nejlepší tyčové vysavače

Pořadí Název Hodnocení
1. ETA Supersonic 2231 90000 ⭐ 96 %
2. Dyson V15 Detect Absolute ⭐ 95 %
3. Rowenta RH 6751 WO ⭐ 94 %
4. Sencor SVC 8618GD ⭐ 94 %

Co je to Cringe?

„Cringe“ je jedním z anglicismů, které jsou zapotřebí, protože pro něj neexistuje adekvátní německé přídavné jméno. „Cringe“ znamená cosi mezi studem a trapností. „Cringe“ může být také pocit, který máte, když někdo řekne něco trapného, ​​ale vůbec si to neuvědomí. Nebo když dospělí chtějí být za každou cenu „cool“.

Co to je Chabr?

Chábr – do slangu mladých tentokrát tento výraz nepronikl z angličtiny ale z vězeňského argotu. Chábr je nejlepší kamarád ve vězení – v on-line komunikaci pak je chábr kamarád mužského pohlaví nebo přítel.