Proč nefunguje online bankovnictví?

Někdy můžou internetové bankovnictví trápit některé doplňky, které máte staženy ve svém prohlížeči. Zkuste je proto vypnout a přihlásit se znovu. Zkuste ještě přihlášení v anonymním okně. U Google Chrome a Microsoft Edge otevřete anonymní okno klávesovou zkratkou Ctrl + Shift + N.

Jak aktualizovat Mobilní banku KB?

V obchodě App Store vyberte aplikaci Mobilní banka. Pomocí tlačítka Instalovat se připraví vše potřebné. Aplikaci pak najdete v přehledu aplikací nebo ploše vašeho telefonu, tabletu nebo Macbooku. Aby byla aplikace vždy co nejbezpečnější, povolte aktualizace.

Proč nefunguje online bankovnictví?

Jak se přihlásit do internetového bankovnictví Moneta?

Jak se přihlásím do nové Internet Banky k novému účtu u MONETA Money Bank? Klikněte na modré tlačítko Internet Banka, které se nachází v pravém horním rohu webové stránky banky. Můžete také použít odkaz ib.moneta.cz. – Pokud jste stávajícím klientem MONETA Money Bank, přihlašovací údaje se pro Vás nemění.

Jak odblokovat přístup do internetového bankovnictví?

Každá z bank používá pro umožnění opětovného přístupu do bankovnictví vlastní postupy. Jedno ale mají společné – zablokovaný klient musí prokázat, že je oprávněn se do aplikace přihlásit. Postup je jednoduchý, u většiny bank stačí zavolat na call centrum a s pomocí operátora provést odblokování.

Jak odblokovat internetové bankovnictví Air Bank?

Zapomenuté heslo do internetového bankovnictví

 1. Kliknete na Menu (1).
 2. Dále v části Nastavení a banka ťuknete na Nastavení (2).
 3. Na stránce v části Internetové bankovnictví už uvidíte možnost Obnovení hesla. Tam stačí ťuknout na Obnovit (3) a aplikace vás už povede.

Jak obnovit internetove bankovnictvi?

Pro obnovení hesla:

 1. Na přihlašovací stránce zadejte vaše Uživatelské jméno.
 2. V dalším kroku pro zadání hesla klikněte na odkaz Zapomenuté heslo.
 3. Zadejte znovu vaše Uživatelské jméno.
 4. Zadejte platný Aktivační kód.
 5. Opište Kontrolní kód, který vám přijde v SMS na vaše bezpečnostní telefonní číslo.
 6. Zvolte si nové heslo.

Jak aktivovat mobilní bankovnictví?

Ve spodní části stránky klikněte na tlačítko Nová aktivace. Na novém telefonu v aplikaci Raiffeisen bankovnictví klikněte na tlačítko Aktivace a vyberte možnost Přes stávající mobilní bankovnictví. Na starém telefonu vyberete, jestli chcete přenést službu RB Klíče na nový telefon a pokračujte k vygenerování QR kódu.

Jak zjistit ID ve Smart bance?

Své ID najdete ve smlouvě o založení běžného účtu nebo některého z dalších sjednaných produktů. Podívat se můžete také do e-mailu, který jsme Vám při založení účtu posílali.

Jak zjistit prihlasovaci udaje Moneta?

Pokud si uživatelské jméno a heslo do Internet Banky nepamatujete, zavolejte nám prosím na infolinku 224 443 636, kde Vám rádi pomůžeme. Své heslo si můžete také obnovit pomocí Smart Banky.

Kdy banka zablokuje účet?

Může k tomu dojít, když banka napravuje chybu v zaúčtování, kterou udělala banka nebo člověk, který špatně vyplnil číslo konta, na které chtěl peníze poslat. Druhou možností je zásah státní instituce, jako jsou například soudy či policie.

Jak obnovit internetové bankovnictví?

Pro obnovení hesla:

 1. Na přihlašovací stránce zadejte vaše Uživatelské jméno.
 2. V dalším kroku pro zadání hesla klikněte na odkaz Zapomenuté heslo.
 3. Zadejte znovu vaše Uživatelské jméno.
 4. Zadejte platný Aktivační kód.
 5. Opište Kontrolní kód, který vám přijde v SMS na vaše bezpečnostní telefonní číslo.
 6. Zvolte si nové heslo.

Jak se dostat do internetového bankovnictví Air Bank?

Pokud jste si založili účet přes mobilní aplikaci, je s největší pravděpodobností vaším uživatelským jménem celá vaše mailová adresa, kterou u nás máte vedenou. Pro přihlášení tedy stačí, abyste si našli znění svého uživatelského jména v mailu s informacemi, který vám od nás při založení účtu přišel.

Jak se dostat do moje banka?

Přihlášení Přihlašovací stránka k internetovému bankovnictví je na adrese www.mojebanka.cz. Přihlašujete se pomocí aplikace KB Klíč nebo Bezpečnostním heslem podle typu telefonu, který používáte.

Jak stáhnout Smart Banku do mobilu?

Smart Banka je tam, kde jste Vy. Jako první bankovní aplikace na světě je dostupná pro všechna zařízení s operačním systémem Android, iOS, iPadOS a MacOS. Pro tvOS jsme připravili aplikaci pro sledování Vašich investic. Smart Banku jednoduše stáhnete v App Store nebo Google Play.

Jak zjistím že mám bankovní identitu?

Zda máte bankovní identitu aktivní, můžete zkontrolovat ve Vaší Internet Bance v sekci Nastavení. Zde si ji můžete zřídit nebo deaktivovat a opětovně aktivovat nebo změnit způsob, jakým potvrzujte přihlášení.

Kde zjistím ID do banky?

Pokud si své přihlašovací údaje do Internet Banky nepamatujete, podívejte se do dokumentů od banky, e-mailu nebo správce hesel:

 1. Své ID najdete ve smlouvě o založení běžného účtu nebo některého z dalších sjednaných produktů.
 2. Podívat se můžete také do e-mailu, který jsme Vám při založení účtu posílali.

Jak zjistím ID do Internet banky?

Pokud si své přihlašovací údaje do Internet Banky nepamatujete, podívejte se do dokumentů od banky, e-mailu nebo správce hesel: Své ID najdete ve smlouvě o založení běžného účtu nebo některého z dalších sjednaných produktů. Podívat se můžete také do e-mailu, který jsme Vám při založení účtu posílali.

Jak dlouho trvá blokace na účtu?

Jestliže jste měli na účtu dostatek prostředků k úhradě celého dluhu, bude exekuce tímto ukončena. V opačném případě budou prostředky blokovány po dobu dalších 6 měsíců. Odblokování účtu po zaplacení exekuce trvá zpravidla několik dnů až týdnů podle toho, jak rychle exekutor banku vyrozumí.

Jak vybrat peníze že Zablokovaneho účtu?

Jediná možnost, jak alespoň částečně získat blokované prostředky, spočívá ve výplatě trojnásobku životního minima z prostředků na blokovaném účtu. Naopak je-li účet zablokován neoprávněně, omylem, spočívá účinná obrana v podání návrhu na zastavení exekuce přímo exekutorovi.

Jak se přihlásit do internetového bankovnictví Era?

Při prvním přihlášení do internetového bankovnictví Era je nutné zadat do pole “Uživatelské jméno” osmimístné identifikační číslo a PIN pro internetové bankovnictví do pole “Heslo”. Po prvním přihlášení je již možné si nastavit uživatelské jméno a heslo zcela vlastní.

Co je to ID přihlašovací jméno do IB?

Pokud jste si založili účet přes mobilní aplikaci, je s největší pravděpodobností vaším uživatelským jménem celá vaše mailová adresa, kterou u nás máte vedenou. Pro přihlášení tedy stačí, abyste si našli znění svého uživatelského jména v mailu s informacemi, který vám od nás při založení účtu přišel.

Jak se přihlásit do aplikace Air Bank?

Otevřete si mobilní aplikaci My Air ve svém telefonu a přes odkaz Propojit účet s aplikací zvolte možnost Jdu přes internetové bankovnictví. Na další obrazovce ťukněte na tlačítko Mám to, pokračovat a zadejte registrační kód z internetového bankovnictví nebo načtěte QR kód.

Jak aktivovat Smart Banku v mobilu?

O zřízení Smart Bankingu Vás budeme informovat prostřednictvím SMS zprávy zaslané na Vámi uvedené číslo mobilního telefonu. Tato SMS obsahuje odkaz na stáhnutí aplikace a 16místný aktivační kód potřebný pro první přihlášení. Aktivační kód zaslaný v SMS je platný 72 hodin a je nutný pro první přihlášení do aplikace.

Jak si aktivovat Smart Banku?

Smart Banku si může aktivovat fyzická osoba nepodnikatel, fyzická osoba podnikatel i právnická osoba si mohou aplikaci aktivovat v Internet Bance v sekci Osobní nastavení a dále postupovat dle instrukcí ve Smart Bance.

Které banky mají bankovní identitu?

Jak bankovní identitu získat

Banka CREDITAS a UniCredit Bank zatím umožňují využití bankovní identity pouze do portálů státní správy. Svým klientům plánuje nabídnout bankovní identitu také mBank. Chcete si ověřit, jak bankovní identita funguje? Vyzkoušejte ji v demo režimu.

Kde najdu svoje ID banky?

Své ID najdete ve smlouvě o založení běžného účtu nebo některého z dalších sjednaných produktů. Podívat se můžete také do e-mailu, který jsme Vám při založení účtu posílali. Půjde o jeden z prvních e-mailů, který jste od naší banky obdrželi, a jeho předmět může začínat slovy „Vítejte v MONETA Money Bank“.