Proč mi nefunguje internetové bankovnictví?

Někdy můžou internetové bankovnictví trápit některé doplňky, které máte staženy ve svém prohlížeči. Zkuste je proto vypnout a přihlásit se znovu. Zkuste ještě přihlášení v anonymním okně. U Google Chrome a Microsoft Edge otevřete anonymní okno klávesovou zkratkou Ctrl + Shift + N.

Jak odblokovat přístup do internetového bankovnictví?

Každá z bank používá pro umožnění opětovného přístupu do bankovnictví vlastní postupy. Jedno ale mají společné – zablokovaný klient musí prokázat, že je oprávněn se do aplikace přihlásit. Postup je jednoduchý, u většiny bank stačí zavolat na call centrum a s pomocí operátora provést odblokování.

Proč mi nefunguje internetové bankovnictví?

Proč nefunguje aplikace Air Bank?

Pokud vám My Air neočekávaně padá nebo nejde pustit, vždy nejdříve zkuste restartovat váš telefon. Jestli problém přetrvává, tak My Air úplně smažte, znovu ji stáhněte z App Store nebo Google Play a spárujte s naším bankovnictvím.

Jak odblokovat internetové bankovnictví Air Bank?

Zapomenuté heslo do internetového bankovnictví

 1. Kliknete na Menu (1).
 2. Dále v části Nastavení a banka ťuknete na Nastavení (2).
 3. Na stránce v části Internetové bankovnictví už uvidíte možnost Obnovení hesla. Tam stačí ťuknout na Obnovit (3) a aplikace vás už povede.

Jak se dostat do internetového bankovnictví mBank?

Otevřete přihlašovací stránku do internetového bankovnictví (na www.mbank.cz zvolte možnost "Přihlášení" v pravém horním rohu stránky). Do příslušných polí zadejte váš klientský identifikátor a dočasné heslo do internetového bankovnictví, které jste našli v PDF dokumentu a klikněte na "Potvrdit".

Jak obnovit internetové bankovnictví?

Pro obnovení hesla:

 1. Na přihlašovací stránce zadejte vaše Uživatelské jméno.
 2. V dalším kroku pro zadání hesla klikněte na odkaz Zapomenuté heslo.
 3. Zadejte znovu vaše Uživatelské jméno.
 4. Zadejte platný Aktivační kód.
 5. Opište Kontrolní kód, který vám přijde v SMS na vaše bezpečnostní telefonní číslo.
 6. Zvolte si nové heslo.

Kdy banka zablokuje účet?

Může k tomu dojít, když banka napravuje chybu v zaúčtování, kterou udělala banka nebo člověk, který špatně vyplnil číslo konta, na které chtěl peníze poslat. Druhou možností je zásah státní instituce, jako jsou například soudy či policie.

Co delat kdyz mi nefunguje aplikace?

Jestliže některá z aplikací instalovaných ve vašem smartphonu nejde spustit nebo při spuštění padá, zkuste nejdříve restartovat telefon. Když to nepomůže, otevřete nabídku »Nastavení | Aplikace | Stažené«, v seznamu vyhledejte problémovou aplikaci a klepněte na tlačítko »Vynutit ukončení«. Pak aplikaci znovu spusťte.

Jak se přihlásit do Air Bank?

Pokud jste si založili účet přes mobilní aplikaci, je s největší pravděpodobností vaším uživatelským jménem celá vaše mailová adresa, kterou u nás máte vedenou. Pro přihlášení tedy stačí, abyste si našli znění svého uživatelského jména v mailu s informacemi, který vám od nás při založení účtu přišel.

Kde najdu uživatelské jméno Air Bank?

Uživatelským jménem bývá mailová adresa, kterou u nás máte vedenou. Pokud vám toto nefunguje, je možné, že jste si uživatelské jméno sami změnili. V takovém případě můžete kliknout na Nepamatuji si uživatelské jméno (1), a poté na Poslat uživatelské jméno na email.

Jak obnovit internetove bankovnictvi?

Pro obnovení hesla:

 1. Na přihlašovací stránce zadejte vaše Uživatelské jméno.
 2. V dalším kroku pro zadání hesla klikněte na odkaz Zapomenuté heslo.
 3. Zadejte znovu vaše Uživatelské jméno.
 4. Zadejte platný Aktivační kód.
 5. Opište Kontrolní kód, který vám přijde v SMS na vaše bezpečnostní telefonní číslo.
 6. Zvolte si nové heslo.

Jak zjistím své klientské číslo?

Najdete ho na své bankovní kartě, ve výpisu z účtu nebo v aplikaci mobilního bankovnictví. Klientské číslo je jedinečné identifikační číslo každého klienta České spořitelny. Skládá se z 11 číslic a slouží jako prostředek k identifikaci klientů.

Jak se přihlásit do internetového bankovnictví Era?

Při prvním přihlášení do internetového bankovnictví Era je nutné zadat do pole “Uživatelské jméno” osmimístné identifikační číslo a PIN pro internetové bankovnictví do pole “Heslo”. Po prvním přihlášení je již možné si nastavit uživatelské jméno a heslo zcela vlastní.

Jak se dostat do moje banka?

Přihlášení Přihlašovací stránka k internetovému bankovnictví je na adrese www.mojebanka.cz. Přihlašujete se pomocí aplikace KB Klíč nebo Bezpečnostním heslem podle typu telefonu, který používáte.

Co znamená blokace v internetovém bankovnictví?

Blokace obecně znamená "rezervace peněžních prostředků pro různé účely", která poníží disponibilní zůstatek na účtu, a proto nemusí být vždy chápána negativně. Pokud se však jedná o blokaci účtu na základě soudního rozhodnutí nebo exekučního příkazu, je to více než nepříjemná záležitost.

Jak dlouho trvá blokace na účtu?

Jestliže jste měli na účtu dostatek prostředků k úhradě celého dluhu, bude exekuce tímto ukončena. V opačném případě budou prostředky blokovány po dobu dalších 6 měsíců. Odblokování účtu po zaplacení exekuce trvá zpravidla několik dnů až týdnů podle toho, jak rychle exekutor banku vyrozumí.

Jak se restartuje aplikace?

Najděte a ťukněte na Nastavení > Aplikace a oznámení. Vyberte aplikaci nebo službu a ťukněte na Pokročilé > Otevírat ve výchozím nastavení > VYMAZAT VÝCHOZÍ NASTAVENÍ.

Proč mi padá aplikace?

Proč na Androidu padají všechny aplikace? Obvykle se to stane, když je Wi-Fi nebo mobilní data pomalá nebo nestabilní a aplikace mají tendenci selhávat. Dalším důvodem problémů se selháním aplikací pro Android je nedostatek úložného prostoru vašeho zařízení.

Jak aktivovat Air Bank?

V aplikaci jděte na Menu / Platby a karty / Karty a nálepky. Na detailu karty už uvidíte možnost její aktivace. Další možností je aktivovat kartu první platbou nebo výběrem z bankomatu. Svou kartu jednoduše aktivujete při první platbě u obchodníka.

Jak propojit internetové bankovnictví Air Bank?

Otevřete si mobilní aplikaci My Air ve svém telefonu a přes odkaz Propojit účet s aplikací zvolte možnost Jdu přes internetové bankovnictví. Na další obrazovce ťukněte na tlačítko Mám to, pokračovat a zadejte registrační kód z internetového bankovnictví nebo načtěte QR kód.

Jak zjistit jestli mám bankovní identitu?

Je to snadný a rychlý způsob, jak ověřit, že vy jste opravdu vy. Pokud používáte internetové bankovnictví, už ji vlastně máte. Než jste přihlašovací údaje dostali, banka ověřovala vaši totožnost pomocí osobních dokladů. Díky tomu si spojí, že pod určitými údaji se přihlašujete vy, rozpozná vaši bankovní identitu.

Co je to uživatelské jméno?

Uživatelské jméno (anglicky username) je jednoznačná identifikace uživatele v nějakém software či aplikaci. Pomocí uživatelského jména se uživatelé přihlašují. Je to vlastně identifikátor jejich digitální identity. Z důvodů bezpečnosti se uživatelské jméno kombinuje s heslem.

Jak se přihlásit do internetového bankovnictví RB?

Na webu www.rb.cz klikněte vpravo nahoře na modré tlačítko VSTUP NA ÚČET a zobrazí se vám možnost přihlášení pomocí RB klíče, který je součástí mobilního bankovnictví. Zadejte své klientské číslo (obdoba přihlašovacího čísla v Equa bank) a klikněte na PŘIHLÁSIT SE.

Jak se přihlásit do internetového bankovnictví Moneta?

Jak se přihlásím do nové Internet Banky k novému účtu u MONETA Money Bank? Klikněte na modré tlačítko Internet Banka, které se nachází v pravém horním rohu webové stránky banky. Můžete také použít odkaz ib.moneta.cz. – Pokud jste stávajícím klientem MONETA Money Bank, přihlašovací údaje se pro Vás nemění.

Jak se přihlásit do internetového bankovnictví Poštovní spořitelny?

Při prvním přihlášení do internetového bankovnictví Era je nutné zadat do pole “Uživatelské jméno” osmimístné identifikační číslo a PIN pro internetové bankovnictví do pole “Heslo”. Po prvním přihlášení je již možné si nastavit uživatelské jméno a heslo zcela vlastní.

Jak aktualizovat mobilni banku?

V obchodě Google Play nebo Huawei AppGallery vyberte aplikaci Mobilní banka. Pomocí tlačítka Instalovat se připraví vše potřebné. Aplikaci pak najdete v přehledu aplikací nebo na ploše vašeho telefonu. Aby byla aplikace vždy co nejbezpečnější, povolte aktualizace.