Co se stane, když vymažu veškerý obsah a nastavení iPhonu?

Data, která smažete, přestanou být přístupná z aplikací na iPhonu, zůstávají však uložená v jeho paměti. Chcete‑li z iPhonu odstranit veškerý obsah a nastavení trvale, vymažte ho. iPhone je vhodné vymazat například předtím, než ho prodáte, darujete nebo vyměníte za nový.

Co se stane kdyz dám iPhone do tovarniho nastaveni?

Obnovení továrního nastavení vymaže z iPhonu, iPadu nebo iPodu veškerá data a nastavení a nainstaluje nejnovější verzi iOS, iPadOS nebo softwaru iPodu.

Co se stane, když vymažu veškerý obsah a nastavení iPhonu?

Jak obnovit zablokovaný iPhone?

Obnova iPhone pomocí iCloudu:

Přihlaste se pomocí Vašeho Apple ID. Vyberte aplikaci Najít iPhone. V seznamu Všechna zařízení vyberte zablokovaný iPhone, který chcete vymazat a klikněte na Smazat iPhone. Nyní můžete iPhone buď obnovit ze zálohy, nebo nastavit jako nový.

Jak obnovit iPhone?

Pokoušíte‑li se například vyřešit problém a ukáže se, že návrat k výchozímu nastavení nepomohl, můžete ze zálohy obnovit své předchozí nastavení. Přejděte do Nastavení > Obecné > Přenést nebo resetovat iPhone > Resetovat.

Jak uvest iPhone do zakladniho nastaveni?

Vraťte se do Nastavení a klepněte na Obecné > Přenést nebo resetovat [zařízení] > Smazat data a nastavení. Pokud máte zapnutou funkci Najít [zařízení] možná budete muset zadat své Apple ID a heslo. Pokud se v zařízení používá eSIM, vyberte na požádání možnost vymazat zařízení a profil eSIM.

Co se stane při továrním nastavení?

Při obnovení továrního nastavení budou z telefonu odstraněna veškerá data. Data uložená v účtu Google budou obnovena, všechny aplikace však budou odinstalovány a jejich data vymazána. Resetování do továrního nastavení může trvat až hodinu. Nabijte telefon alespoň na 70 %.

Na co si dát pozor při koupi iPhone?

Proto se zaměřte na toto:

 1. iPhone nesmí být přihlášený na cizí Apple ID, odhlášený iCloud a služba Najít.
 2. Nesmí být blokovaný na české číslo, vložte do něj SIM kartu a zkuste zavolat.
 3. Zkontrolujte ho vizuálně, neměl by být obouchaný a někde prasklý

Jak odblokovat iPhone kdyz je Zablokovany vlastnikem?

Pokud si ani při opakovaném pokusu na svůj kód nevzpomenete, přepněte iPhone pomocí počítače do režimu zotavení. Režim zotavení umožní vymazat iPhone, čímž získáte přístup k jeho opětovnému nastavení. Po vymazání iPhonu můžete data a nastavení obnovit ze zálohy.

Jak dostat iPhone do továrního nastavení bez hesla?

Obnovení továrních nastavení vašeho iPhonu by mělo být provedeno pouze v případě, že všechny ostatní doporučené metody selhaly. Pokud nemáte přístup k počítači a vaše zařízení stále funguje, můžete jej vymazat a obnovit bez počítače zadáním Nastavení> Obecné> Obnovit> Vymazat veškerý obsah a nastavení.

Co znamená obnovit iPhone?

Důležité: Při obnovení softwaru v iPhonu, iPadu nebo iPodu touch budou smazána všechna vaše data a nastavení. iTunes však zařízení před obnovením zálohují; z této zálohy můžete zařízení obnovit do stavu, ve kterém se nacházelo, když jste je naposledy používali.

Jak dlouho trva obnova z iCloudu?

V závislosti na množství dat to může trvat několik hodin až dní.

Jak obnovit tovární nastavení telefonu?

Obecný postup pro vrácení telefonu do továrního nastavení

 1. Otevřete nastavení telefonu.
 2. V menu vyhledejte „Zálohování dat“ či podobnou volbu.
 3. Vyberte „Obnovení továrních dat“ / „Obnovení továrního nastavení“.
 4. Potvrďte přechod do továrního nastavení.

Jak dat telefon do továrního nastavení pomocí tlačítek?

Stiskněte a držte tlačítko pro snížení hlasitosti a zapněte tlačítkem napájení. Zobrazí se Recovery nabídka, tlačítky pro nastavení hlasitosti zvolte Wipe Data / Factory Reset a potvrďte tlačítkem Zapnutí.

Co udělat po koupi iPhonu?

Stávající uživatelé iPhonu mohou obnovit systém z iCloud či iTunes. Úplně noví uživatelé mohou buď přenést data z Androidu pomocí aplikace Move to iOS nebo začít s čistým štítem a nastavit iPhone jako nové zařízení.

Na co si dát pozor při koupi použitého telefonu?

Řada vlastností použitého telefonu je vidět na první pohled, některé problémy ale mohou být skryté. Zaměřte se tedy především na škrábance, lícování jednotlivých dílů zařízení, funkci dobíjecího a sluchátkového konektoru i slotů na SIM kartu a pamětovou kartu.

Jak zjistit zda je iPhone neblokovaný?

Pokud chcete kontaktovat svého operátora kvůli odblokování iPhonu, použijte tento postup. Jestli je váš iPhone zablokovaný, zjistíte v Nastavení > Obecné > Informace. Pokud je vedle položky Zámek operátora uvedeno „Bez omezení SIM“, váš iPhone je odblokovaný.

Jak odblokovat iPhone když je zablokovaný vlastníkem?

Pokud si ani při opakovaném pokusu na svůj kód nevzpomenete, přepněte iPhone pomocí počítače do režimu zotavení. Režim zotavení umožní vymazat iPhone, čímž získáte přístup k jeho opětovnému nastavení. Po vymazání iPhonu můžete data a nastavení obnovit ze zálohy.

Jak odblokovat iPhone bez počítače?

Pokud se ptáte, jak v tomto případě odblokovat iPhone bez PC, není to možné. Apple sám radí, abyste příp. navštívili jeho prodejny, kde vám personál pomůže. Takže pokud nemáte počítač, nechcete si iTunes instalovat apod., stále máte možnost jak odblokování provést.

Jak se vrátit z iOS 16 na 15?

Obnovení na aktuální verzi iOS nebo iPadOS

 1. Přesvědčte se, že máte na Macu nejnovější verzi macOS nebo nejnovější verzi iTunes.
 2. Připojte zařízení k počítači a podle následujícího postupu ho přepněte do zotavovacího režimu: …
 3. Až se objeví možnost Obnovit, klepněte na ni. …
 4. Počkejte, než se obnovení dokončí.

Jak obnovit tovární nastavení?

Obecný postup pro vrácení telefonu do továrního nastavení

 1. Otevřete nastavení telefonu.
 2. V menu vyhledejte „Zálohování dat“ či podobnou volbu.
 3. Vyberte „Obnovení továrních dat“ / „Obnovení továrního nastavení“.
 4. Potvrďte přechod do továrního nastavení.

Co dělat když mám plný iCloud?

Jediné co stačí je si stáhnout fotky a videa do počítače, roztřídit, zazálohovat jiným způsobem (já na fotky používám zonerama.com – je to ZDARMA) a do telefonu si dát pouze ty fotky a videa, které tam chcete mít.

Jak obnovit telefon z iCloudu?

V libovolném webovém prohlížeči otevřete iCloud.com (možná se budete muset přihlásit). Klikněte na Nastavení účtu. Vlevo dole klikněte na Rozšířené a pak na možnost Obnovit kalendáře a připomínky. Klikněte na tlačítko Obnovit napravo od archivu, který chcete obnovit.

Jak dostat telefon do továrního nastavení pomocí tlačítek?

Android zařízení lze uvést do továrního nastavení také delší kombinací tlačítek. Souběžně zmáčkněte a držte zamykací tlačítko a tlačítko pro ztlumení hlasitosti, dokud telefon nezavibruje. Po vibraci pusťte zamykací tlačítko a počkejte, až se na displeji objeví vykřičník.

Jak si správně nastavit iPhone?

Nastavení iPhonu nebo iPadu

 1. Zapněte iPhone nebo iPad. …
 2. Použijte funkci Rychlý start nebo proveďte nastavení ručně …
 3. Aktivujte iPhone nebo iPad. …
 4. Nastavte Face ID nebo Touch ID a vytvořte si kód. …
 5. Obnovte nebo přeneste svoje data a aplikace. …
 6. Přihlášení pomocí Apple ID. …
 7. Zapněte automatické aktualizace a nastavte další funkce.

Jaký iPhone se vyplatí koupit?

Pak je to pro mě jednoduché a doporučím iPhone 14 Pro Max. Vybral jsem to největší a to nejlepší, co (zatím) lze pořídit. Píšu zatím, protože v roce 2023 je očekávaným nástupcem řady iPhone 14 nový model a to iPhone 15, možná iPhone 15 Ultra.

Co znamená Zablokovany iPhone?

Pokud jde o iPhone, který vám byl darován nebo který jste koupili, můžete řešit další typy blokací. Nezřídka se stane, že je takový iPhone stále spárovaný s účtem Apple ID, ze kterého např. před prodejem nebyl původním majitelem odhlášen a nebyla ani vypnuta služba Najít iPhone.