Proč jsou mé zprávy při odesílání na jiný iPhone zelené?

Když vidíte zelenou bublinu zprávy Osoba, které zprávu odesíláte, nemá zařízení Apple. Na vašem zařízení nebo na zařízení příjemce je vypnutá funkce iMessage.

Proč mi nefungují iMessage?

Zkontrolujte nastavení zařízení

Zkontrolujte, jestli jste připojení k mobilní datové síti nebo k Wi-Fi síti. Pokud používáte iPhone, musíte mít k aktivaci telefonního čísla pro iMessage a FaceTime funkční službu SMS. V závislosti na vašem operátorovi vám tato SMS může být účtována.

Proč jsou mé zprávy při odesílání na jiný iPhone zelené?

Co znamená mesicek na iPhonu u Zprávy?

Když je zapnutý režim Nerušit, ve stavovém řádku a na uzamčené obrazovce se zobrazuje ikona půlměsíce .

Jak si vypnout iMessage?

Vypnutí služby iMessage

Klepněte na Zprávy. Nastavte službu iMessage na Vypnuto.

Jak vypnout režim soustředění iPhone?

Vypnutí režimu soustředění

 1. Proveďte kterékoli z následujících akcí: Podržte prst na ikoně režimu soustředění na uzamčené obrazovce. Otevřete Ovládací centrum a pak klepněte na volbu Soustředění.
 2. Zapnutý režim soustředění vypněte klepnutím.

Proč mi nejde odeslat SMS Iphone?

To může mít několik příčin:

 • Osoba, které zprávu odesíláte, nemá zařízení Apple.
 • Na vašem zařízení nebo na zařízení příjemce je vypnutá funkce iMessage. …
 • Funkce iMessage je na vašem zařízení nebo na zařízení příjemce dočasně nedostupná.

Jak poslat textovou zpravu a ne iMessage?

Pokud chcete do nového telefonu Android dostávat textové zprávy, můžete přepnout ze služby iMessage od společnosti Apple na aplikaci Zprávy. V iPhonu přejděte do Nastavení. Klepněte na Zprávy. Nastavte službu iMessage na Vypnuto.

Co znamená Měsíček u zprávy?

Zprávy samozřejmě mazat nebudeme, a tak zbývá jen jedna možnost – Skrýt upozornění. Když na tuto možnost kliknete, tak se u určitého kontaktu aktivuje režim nerušit, což můžete určit také pomocí ikony malého měsíčku, která se objeví na levé straně kontaktu.

Co znamená tichý režim?

Když je tichý režim zapnutý, iPhone nezvoní a neozývají se z něj zvuky upozornění ani jiné zvukové efekty (může však vibrovat).

Jak se Odhlasit z iMessage?

Zkontrolujte, že jste připojeni k mobilní datové síti. Klepněte na Nastavení a pak na Zprávy. Vypněte iMessage.

Jak poslat SMS místo iMessage?

Tuto funkci aktivujete tak, že na vašem iPhonu přejdete do Nastavení, kde sjeďte o něco níže k sekci s názvem Zprávy, kterou rozklikněte. Poté, co tak učiníte, sjeďte opět o něco níže a přepínačem aktivujte funkci Poslat jako SMS.

Co je to režim soustředění?

V rámci nového režimu si můžete nastavit aplikace, které nebudou posílat notifikace, ani je nepůjde spustit, když bude režim soustředění aktivní. Tento režim si můžete aktivovat sami, manuálně, případně se nabízí nastavení plánu pro určité rozmezí v rámci dne. Samozřejmostí je volba dnů, kdy má dojít ke spuštění.

Co je to soustředění?

Režim soustředění je funkce, která vám pomáhá omezit rušivé podněty a stanovit si vlastní hranice. Když se chcete soustředit na určitou činnost, můžete upravit některý z předdefinovaných režimů soustředění, například Práce, Osobní či Spánek, nebo si vytvořit vlastní režim soustředění.

Jak přepnout z iMessage na SMS?

Zapnutí služby iMessage

 1. Přejděte do Nastavení > Zprávy a zapněte volbu iMessage.
 2. Chcete‑li vybrat telefonní čísla a e‑mailové adresy, které budete se službou iMessage používat, otevřete Nastavení > Zprávy > Odesílání a příjem a pak vyberte požadované volby pod záhlavím „Zprávy iMessage můžete používat s číslem“.

Jak zjistím že SMS byla dorucena?

Musíte jít do aplikace SMS a MMS, kde si otevřete konverzaci s daným kontaktem. Na požadované zprávě podržíte prst, dokud se neobjeví menu s řadou položek. Úplně dole (na menších displejích ji na první pohled neuvidíte) je nabídka Zobrazit potvrzení. Když na ní tapnete, dozvíte se, zda zpráva byla doručena či nikoli.

Proč mi nejde odeslat SMS iPhone?

To může mít několik příčin:

 • Osoba, které zprávu odesíláte, nemá zařízení Apple.
 • Na vašem zařízení nebo na zařízení příjemce je vypnutá funkce iMessage. …
 • Funkce iMessage je na vašem zařízení nebo na zařízení příjemce dočasně nedostupná.

Jak poslat textovou zprávu na iPhone?

Stačí na odeslanou (ale nedoručenou) iMessage v konverzaci podržet prst, a poté z menu, které se zobrazí, vybrat možnost Poslat jako textovou zprávu.

Jak vypnout zvuk odeslané SMS iPhone?

Otevřete Kontakty a vyberte kontakt. Klepněte na Upravit a pak na Zvuk SMS. Vyberte některou z voleb v části Zvuky upozornění. Chcete‑li aktivovat upozorňování na zprávy odeslané tímto kontaktem i při zapnutém režimu Nerušit, zapněte volbu Krizová situace.

Jak funguje iMessage?

iMessage jsou texty, fotky nebo videa, která posíláte na jiný iPhone, iPad, iPod touch nebo Mac po Wi-Fi nebo mobilních sítích. Tyto zprávy jsou vždy šifrované a zobrazují se v modrých textových bublinách. iMessage můžete zapnout a vypnout v Nastaveních > Zprávy.

Jak vypnout Zvuk odeslané SMS iPhone?

Otevřete Kontakty a vyberte kontakt. Klepněte na Upravit a pak na Zvuk SMS. Vyberte některou z voleb v části Zvuky upozornění. Chcete‑li aktivovat upozorňování na zprávy odeslané tímto kontaktem i při zapnutém režimu Nerušit, zapněte volbu Krizová situace.

Jak vypnout vyzvánění?

Změna vyzváněcích tónů

 1. V telefonu otevřete aplikaci Nastavení.
 2. Klepněte na Zvuk a vibrace. Vyzvánění telefonu.
 3. Vyberte vyzvánění.
 4. Klepněte na Uložit.

Jak prepnout mezi SMS a iMessage?

Přejděte do Nastavení > Zprávy. Klepněte na volbu „Přeposílání zpráv“ a vyberte všechna zařízení, na kterých se mají zprávy zobrazovat.

Jak nastavit soustredeni na iphonu?

Přejděte do Nastavení > Soustředění a klepněte na některý režim soustředění, například Nerušit, Osobní, Spánek nebo Práce. U vybraného režimu soustředění můžete nastavit níže popsané volby, nemusíte je ale nastavovat všechny.

Jak zrusit rezim soustredeni?

Musíte si ji manuálně vložit skrze nastavení panelu rychlého spuštění. Po aktivaci se vám v notifikační liště objeví, že byl spuštěn režim soustředění. Zde jej můžete také vypnout.

Proč se nemůžu soustředit?

Příčiny nedostatečné koncentrace můžou být spojeny s životním stylem a lze je vyřešit zavedením některých změn. Nedostatečná koncentrace však může být také důsledkem určitých onemocnění a v takovém případě je nutná návštěva lékaře. Koncentrace je schopnost efektivně soustředit svou pozornost na určitý úkol.

Jak udržet soustředěnost?

Vyzkoušejte našich 10 tipů, jak si dopomoci k lepšímu soustředění a jak si ho udržet.

 1. Procvičujte si mozek. …
 2. Zlepšete svůj spánkový režim. …
 3. Přizpůsobte stravu i pitný režim. …
 4. Vsaďte na přírodní povzbuzovače. …
 5. Před učením zařaďte dýchací cvičení …
 6. Uberte teplotu a přidejte zeleň …
 7. Namotivujte se. …
 8. Neučte se v posteli.