Proč je moje zpráva na iPhonu zelená a není doručena?

Když vidíte zelenou bublinu zprávy Osoba, které zprávu odesíláte, nemá zařízení Apple. Na vašem zařízení nebo na zařízení příjemce je vypnutá funkce iMessage. Na svém zařízení zkontrolujete stav iMessage v nabídce Nastavení > Zprávy > iMessage.

Co znamená zelená tečka na iPhone?

Tento indikátor se zobrazí jako oranžový čtvereček, pokud je zapnuto nastavení Odlišit bez barvy. Nastavení Odlišit bez barvy zapnete v Nastaveních > Zpřístupnění > Displej a velikosti textu. Zelený indikátor znamená, že nějaká aplikace na iPhonu používá buď samotný fotoaparát, nebo fotoaparát i s mikrofonem.

Proč je moje zpráva na iPhonu zelená a není doručena?

Jak obnovit smazané zprávy na iPhone?

Jak obnovit smazanou zprávu nebo konverzaci

  1. Na stránce s konverzacemi v aplikaci Zprávy klepněte na Upravit. Pokud jste dříve zapnuli Filtrování zpráv, tlačítko Upravit se nezobrazuje. Místo toho na stránce s konverzacemi klepněte na Filtry.
  2. Klepněte na Zobrazit nedávno smazané .

Proč mi nejdou posílat zprávy?

Ověřte si, že váš operátor podporuje zprávy SMS, MMS nebo RCS. Zkontrolujte svůj tarif nebo zůstatek kreditu, jestli máte dost prostředků na posílání a příjem zpráv. Podívejte se, jestli máte signál. Zkontrolujte, jestli nemáte zapnutý režim letadla.

Jak vypnout režim soustředění?

Musíte si ji manuálně vložit skrze nastavení panelu rychlého spuštění. Po aktivaci se vám v notifikační liště objeví, že byl spuštěn režim soustředění. Zde jej můžete také vypnout.

Co znamená zelená tečka na telefonu?

Na horní straně obrazovky se zobrazí zelená tečka, která znázorňuje, zda je právě využíván fotoaparát, mikrofon nebo obojí. Krok 2. Po několika málo sekundách se zobrazí zelená tečka a také ostatní indikátory.

Co znamená červená tečka na mobilu?

Ta červená kontrolka co vám svítí při hovoru vedle mikrofonu je čidlo, které rozpozná, že máte telefon u hlavy a vypne automaticky po dobu zakrytí toho čidla (uchem, hlavou nebo i třeba prstem) displej, aby jste nechtěně neukončil/a hovor třeba špatným dotykem ucha… Byla pro vás tato odpověď užitečná?

Jak vratit smazané zprávy?

Pro obnovení ztracených SMS zpráv z Android zařízení můžete použít speciální utility. Mezi známé počítačové programy patří například Dr. Fone for Android, FoneLab pro Android, Coolmuster Android SMS + Contacts Recovery, FonePaw Android Data Recovery a mnoho dalších.

Jak číst smazané zprávy na WhatsApp iPhone?

Otevřete WhatsApp > Nastavení > Chaty > Záloha chatů. Pokud vidíte, kdy byla vytvořena poslední záloha, odstraňte a znovu nainstalujte WhatsApp. Po ověření svého telefonního čísla se držte pokynů aplikace k obnovení historie chatů.

Co je to iMessage na iphone?

Pomocí aplikací pro iMessage můžete v konverzaci spolupracovat s ostatními, zdobit zprávy nálepkami, sdílet hudbu a dělat další věci, aniž byste opustili Zprávy.

Proč mi nejdou posílat MMS Iphone?

Pokud se z iPhonu pokoušíte odeslat skupinovou zprávu MMS, přejděte do Nastavení > Zprávy a zapněte MMS zprávy. Pokud na iPhonu nevidíte možnost zapnutí MMS nebo skupinových zpráv, je možné, že váš operátor tuto funkci nepodporuje. Ujistěte se, že vaše zařízení má dostatek místa pro příjem obrázků a videí.

Jak vypnout soustředění iPhone?

Přejděte do Nastavení > Soustředění. Klepněte na nabízenou možnost soustředění – například Nerušit, Osobní, Spánek nebo Práce – a pak na Přizpůsobit režim soustředění.

Jak nastavit soustredeni na iPhonu?

Přejděte do Nastavení > Soustředění a klepněte na některý režim soustředění, například Nerušit, Osobní, Spánek nebo Práce. U vybraného režimu soustředění můžete nastavit níže popsané volby, nemusíte je ale nastavovat všechny.

Co znamená zelená tečka na Messengeru?

Když je aktivní stav zapnutý: Vaši přátelé a kontakty na Facebooku, Messengeru a Instagramu se zapnutým aktivním stavem uvidí vedle vašeho profilového obrázku nebo časovou značku, která bude ukazovat vaši poslední aktivitu na účtech se zapnutým Aktivním stavem.

Co znamená Modrá Sipka na iphone?

Modrá šipka se může zobrazit, když aplikace, kterou používáte, požaduje vaši polohu. Probíhá přenos dat. Je zapnuté přesměrování hovorů. Je zapnutý Letový režim.

Co znamená zelená tečka na mobilu?

Na horní straně obrazovky se zobrazí zelená tečka, která znázorňuje, zda je právě využíván fotoaparát, mikrofon nebo obojí.

Jak videt Smazane zprávy?

Pro obnovení ztracených SMS zpráv z Android zařízení můžete použít speciální utility. Mezi známé počítačové programy patří například Dr. Fone for Android, FoneLab pro Android, Coolmuster Android SMS + Contacts Recovery, FonePaw Android Data Recovery a mnoho dalších.

Jak zjistit odebranou zprávu?

Jak píše kolega – dá se to zjistit snadno tak, že požádáš kamaráda, ať zprávu pošle znovu. Samozřejmě musíš počítat s tím, že se ti zpráva nemusí líbit, nebo bude neaktuální/zbytečná. A dost možná ani nepatřila tobě.

Jak zjistit co bylo ve Smazane zprave?

Na Androidu

Smazanou zprávu najdete v historii oznámení v telefonu. Když obdržíte novou zprávu, na obrazovce se objeví upozornění, které zůstane uloženo v historii systému i po smazání zprávy. Chcete-li se k němu dostat, postupujte takto: Otevřete oznamovací panel přejetím prstem dolů z horní části obrazovky.

Jak obnovit smazané zprávy?

Pro obnovení ztracených SMS zpráv z Android zařízení můžete použít speciální utility. Mezi známé počítačové programy patří například Dr. Fone for Android, FoneLab pro Android, Coolmuster Android SMS + Contacts Recovery, FonePaw Android Data Recovery a mnoho dalších.

Jak zjistím že SMS byla dorucena?

Musíte jít do aplikace SMS a MMS, kde si otevřete konverzaci s daným kontaktem. Na požadované zprávě podržíte prst, dokud se neobjeví menu s řadou položek. Úplně dole (na menších displejích ji na první pohled neuvidíte) je nabídka Zobrazit potvrzení. Když na ní tapnete, dozvíte se, zda zpráva byla doručena či nikoli.

Jak přepnout z iMessage na SMS?

Zapnutí služby iMessage

  1. Přejděte do Nastavení > Zprávy a zapněte volbu iMessage.
  2. Chcete‑li vybrat telefonní čísla a e‑mailové adresy, které budete se službou iMessage používat, otevřete Nastavení > Zprávy > Odesílání a příjem a pak vyberte požadované volby pod záhlavím „Zprávy iMessage můžete používat s číslem“.

Co je to MMS zpráva?

MMS jsou multimediální zprávy, které mohou obsahovat fotografie, obrázky, zvukové záznamy i texty dlouhé až 1 000 znaků. Garantujeme doručení MMS o velikosti max. 300 kB. Aby MMS dorazila, je potřeba, aby telefon příjemce službu MMS podporoval (některé starší modely telefonů MMS ještě neumí).

Proč mi nejde poslat MMS?

Nejjednodušším zdůvodněním, proč telefon MMS zprávy neposílá, je jejich absence ve vašem tarifu nebo předplaceném balíčku. Vaše nastavení MMS můžete zkontrolovat, když se přihlásíte ke svému účtu na webových stránkách operátora, zavoláte na jeho info linku nebo do telefonu zadáte příslušný kód.

Co je to soustředění?

Režim soustředění je funkce, která vám pomáhá omezit rušivé podněty a stanovit si vlastní hranice. Když se chcete soustředit na určitou činnost, můžete upravit některý z předdefinovaných režimů soustředění, například Práce, Osobní či Spánek, nebo si vytvořit vlastní režim soustředění.

Co znamená sdílet stav soustředění?

Sdílení stavu režimu soustředění

Když nastavujete režim soustředění, můžete zapnout Sdílení stavu soustředění, aby aplikace mohly sdělit lidem, kteří vám pošlou zprávu, že máte ztlumená oznámení. Protože aplikace vědí pouze to, že máte ztišená oznámení, ale nevědí proč, název režimu soustředění se nikdy nesdílí.