Kolik kousků kuřete je v kbelíku KFC?

Praha/Polsko – V Česku i v Polsku rozjel řetězec s rychlým občerstvením KFC stejnou reklamní akci. Každé úterý nabízí zákazníkům 12 kousků kuřete za výhodnou cenu. V Česku je však kyblík v přepočtu na koruny proti polské verzi o dvě třetiny dražší.

Co je v kyblíku pro jednoho KFC?

od 1.12. Tento kyblík se skládá s nožky kentucky kuřete, 2 ks křídel, 45 g bitů, 1x běžné harnolky a je dostupný pro každého.

Kolik kousků kuřete je v kbelíku KFC?

Kolik stojí kyblík v KFC?

Kyblík pro jednoho za 89 Kč

Kolik stojí bezedný kelímek v KFC?

Ke všem kyblíkům bezedný nápoj jen za 20 Kč!

Kdy končí snídaně v KFC?

České KFC bude nejdřív snídaně nabízet pouze v kamenných pobočkách a postupně rozhodne, zda je zahrne i do své rozvážkové služby. Snídaně budou – stejně jako v konkurenčním McDonald's – dostupné do 10.30, v nabídce mají být souběžně s ostatními jídly KFC.

Co je to Bíteš v KFC?

Bites jsou kousky kuřecího masa (nejspíš stehenního) obalenýho v parádním pikantním obalu. Co se pikantnosti týče, není to samozřejmě žádný hardcore metal super brutal chilli, ale je to spíš takový pikantní pohlazení.

Co je v Zingeru?

H T S. Tento sendvič se skládá z bílé sezamové bulky, smaženého obalovaného kuřecího prsa, majonézy a malého množství salátu. Díky obsahu tuku a poměrně velké gramáži obsahuje vysoké množství energie, do jídelníčku ho proto zařazujte pouze ve výjimečných situacích.

Co to je Hot Wings?

Korejská pálivá křidélka (Hot Wings)

Jak dlouho plati Bezedny kelimek?

Rodinný bezedný kelímek platí pro dva dospělé a až tři děti do věku 15 let při jedné návštěvě a na posezení.

Co je lepší MC nebo KFC?

U KFC je lepší nabídka salátů, nejmenší je však u McDonald's o 16 korun levnější. U KFC jsou mírně dražší nápoje. Menu: cena menu se pohybuje od 99 do 119 korun, za příplatek 10 korun dostanete „velké“ hranolky a půllitrový nápoj.

Co to znamená KFC?

KFC, celým názvem Kentucky Fried Chicken, je americká nadnárodní korporace a obchodní řetězec fast food restaurací, zabývající se prodejem rychlého občerstvení, zvláště pak smaženým kuřecím masem v různých podobách. Patří do skupiny Yum! Brands.

Jak funguje objednej a vyzvedni KFC?

S novou službou si můžete jídlo objednat předem na vybrané pobočce a pak už si ho stačí jen vyzvednout. Nemusíte čekat ve frontách ani trávit čas výběrem v restauraci. Objednávku můžete vytvořit v mobilní aplikaci nebo na webu a využít kupony, které budou k dispozici pouze pro službu KFC Objednej&Vyzvedni.

Co je to kuře Kentucky?

Na rozdíl od evropských smažených kuřat, obalovaných ve strouhance, je jižanské kuře namáčeno do vajec rozkvedlaných s kyselým mlékem a pak obalených v okořeněné mouce.

Co to je Stripsy?

Kuřecí maso důkladně omyjeme a nakrájíme na libovolné kousky. Můžeme osolit a opepřit. Nejprve obalíme v mouce, poté ve vajíčku a nakonec v kukuřičných lupíncích. Obalené kousky dáme do rozpáleného oleje a smažíme dozlatova, přibližně 10 minut.

Co je v Texas grander?

Podle popisku obsahuje kus kuřecího řízku v těstíčku Hot&Spicy™, majonézu, speciální BBQ omáčku, salát, slaninu, červenou cibuli a čedar. To všechno v "křupavé sezamové bulce".

Jak si objednat v KFC?

V aplikaci, která je zdarma a pro mobilní platformy Android a iOS, budou zákazníkům k dispozici speciální slevové nabídky. Apka je k dispozici zdarma a objednat přes ní je možné minimálně pět minut před návštěvou vybrané provozovny.

Jak udělat kuřecí křídla jako z KFC?

Rozpálíme si dostatečné množství oleje, nejlépe se nám to bude dělat ve fritéze na 160C. Křidélka obalíme nejprve v okořeněné mouce, pak ve vajíčku a opět v mouce. Dobře všechno přitiskneme. Smažíme v rozpáleném oleji pozvolna na nižší teplotě, aby se křidélka dostatečně propekla.

Jak funguje bezedný kelímek?

listopadem koupí v některé z českých restaurací KFC bezedný kelímek (samostatně či jako součást combo meals), může soutěžit o MacBooky Air, IPady, sluchátka a další z celkem 668 hodnotných cen. Stačí, aby na soutěžním webu, zadal speciální kód, který se skládá z kombinace čísla účtenky a času a data nákupu.

Co je bezedný nápoj?

POPIS. Náš bezedný nápoj slouží k dokonalému vyčištění skel vašich brýlí a ulevuje tak zraku od nečistot, které se na sklech objevují i při tom nejpečlivějším přístupu. Po použití nápoje na sklech zůstane tenký film, který brání zamlžení a to je velké plus, které oceníte hlavně v zimě.

Co je Nejzdravejsiho v KFC?

V KFC vynechte těstíčko a majonézu

„Nejlépe vzhledem k trojpoměru živin a energie vychází Brazer sendvič. Má 1800 kJ, bílkovin (B) 27 g, sacharidů (S) 37 g, tuků (T) 17 g. Více tuků se dá ,ošulit´ tím, že vynecháte majonézu. A sacharidy u sendviče snížíte odebráním horní housky.

Co bylo dříve KFC nebo McDonald?

První restaurace KFC byla v tuzemsku otevřena v roce 1994 ve Vodičkově ulici v Praze. Ve stejné ulici byla už o dva roky dříve otevřena i první česká pobočka McDonald's. Nyní má KFC po Česku přes 100 podniků, které provozuje v Madridu a polské Vratislavi sídlící společnost AmRest.

Kdo je na logu KFC?

Kdo je Colonel Harland Sanders ? Colonel Sanders, jehož podobiznu můžete vidět v logu KFC, je považován za zakladetele restaurací rychlého občerstvení a franchisingu KFC. V roce 1930 koupil Colonel Harland Sanders kavárnu v Corbin ve státě Kentucky v USA.

Jak se jmenuje zakladatel KFC?

KFC založil Harland Sanders.

Jak se dělá kuře v KFC?

Kuřecí porce ponoříme do podmáslí, necháme uležet 2-3 hodiny a několikrát obrátíme. Smícháme mouku s ostatními přísadami a okapané kousky masa obalíme v ochucené mouce. Smažíme na oleji, nebo ve fritovacím hrnci na 180 °C. Kuře podáváme s bramborovou kaší nebo podle vlastní fantazie.

Jak obalit kuře jako v KFC?

Pracovní postup: Kuřecí maso obalíme ve vajíčku a pak v ochucené strouhance s promíchané s uvedeným kořením. Obalíme ještě jednou ve vajíčku a strouhance. Vložíme do rozpáleného oleje a smažíme na mírném plameni cca 25 minut a záhy máme opět připravenou výbornou pochoutku.

Jak udělat kuře jako z KFC?

Jestli máte rádi kuře z KFC, pochutnejte si na něm v klidu domova. Marinované kuřecí paličky obalíte v mouce a koření, osmažíte dokřupava a dopečete v troubě. K tomu připravte salát Coleslaw z krájeného zelí, mrkve, cibule a celeru s dresinkem z majonézy, cukru, vinného octa a citronu.