Jaká je nejlepší aplikace pro rozmazání fotografií na iPhonu?

Zde je našich 12 nejlepších aplikací pro úpravu fotografií pro rok 2023VSCO.Instasize.Movavi picverse.Služba Google Snapseed.Adobe Lightroom pro mobilní zařízeníFotoaparát Adobe Photoshop.Facetune 2.Prisma.More items…

Jak rozmazat fotky na iPhone?

Úprava hloubky ostrosti u fotek pořízených v režimu Portrét

 1. Klepněte na libovolnou fotku pořízenou v režimu Portrét. Fotka se zobrazí na celé obrazovce.
 2. Klepněte na Upravit a potom na. …
 3. Přetažením jezdce doleva nebo doprava upravte efekt rozostření pozadí.
 4. Provedené změny uložte klepnutím na Hotovo.
Jaká je nejlepší aplikace pro rozmazání fotografií na iPhonu?

Jak rozmazat část fotky?

Aplikace VistaCreate pro Android je k dispozici na Google Play pro Android , je zdarma a poskytuje všechny stejné funkce jako desktopová verze VistaCreate. Jednoduše nainstalujte aplikaci, vyberte nebo nahrajte své video a použijte ořezávací nástroj.

Jak zlepsit kvalitu fotek na iPhone?

Zde si můžete pod aktivovanou službou Fotky v iCloudu zvolit dvě možnosti:

 1. Optimalizovat úložiště iPhonu – v zařízení budou uloženy fotografie s horší kvalitou a na iCloudu budou fotky v plné kvalitě
 2. Stáhnout a ponechat původní – jak v iCloudu, tak ve vašem zařízení budou fotografie uloženy v plné kvalitě

Jak fotit mobilem rozmazané pozadí?

Chcete-li vytvořit rozmazané pozadí, můžete ve fotografii použít techniku zvanou "hloubka ostrosti". Ta spočívá v použití široké clony (nízké clonové číslo) pro vytvoření malé hloubky ostrosti, což vede k rozmazání pozadí při zachování zaostření objektu.

Jak udělat fotku s rozmazaným pozadím?

Použijte nízké clonové číslo

A efektu rozostřeného pozadí (i popředí), tedy malé hloubky ostrosti, dosáhnete tehdy, když použijete co nejnižší clonové číslo. Nebudete tudíž fotit na clonu f/8 nebo f/11, ale naopak na clonu f/2.8, f/2 nebo i nižší (např. f/1.8).

Jak rozmazat obličej ve videu iPhone?

Video Toolbox Movie Maker je na seznamu, pokud chcete použít aplikaci pro rozostření videa, která vám nepochybně pomůže tím nejjednodušším způsobem. Tento software dokáže rozmazat nechtěné segmenty vašich klipů a zlepšit kvalitu vašich klipů na zařízeních iOS. Ano, tato aplikace je dostupná pouze pro uživatele IOS.

Jak rozmazat obrázek?

Na pásu karet na kartě Formát obrázku (nebo Formát) vyberte Grafické efekty. V dolní části galerie možností vyberte Možnosti grafických efektů. V podokně Formát obrázku na boku v části Grafické efekty upravte hodnotu Radius na číslo mezi 0 a 100. Čím vyšší je číslo, tím více bude obrázek rozmazaný.

Jaký iPhone na focení?

Jedním z nejlepších modelů iPhonu pro focení je iPhone 13 Pro. Tento model se může pochlubit třemi hlavními fotoaparáty, což umožňuje zachytit skvělé fotografie s vysokou kvalitou obrazu. Kromě toho disponuje i funkcí nočního režimu, což znamená, že můžete pořizovat kvalitní snímky i za špatných světelných podmínek.

Jak nastavit clonu na iPhone?

Klepnutím na malé písmeno „f“ v pravém horním rohu aplikace Fotoaparát odhalíte skrytý posuvník hloubky ostrosti a můžete upravit úroveň simulované clony před pořízením snímku.

Jak lépe fotit mobilem?

Jak lépe fotit mobilem – 6 rychlých rad

 1. Smiřte se s tím, že mobil umí dobře jen něco. …
 2. Naučte se chodit blízko. …
 3. Nefoťte portréty, dopadne to bídně …
 4. Nebojte se upravovat, bez toho to nejde. …
 5. Objevte nastavování ISO. …
 6. Hrajte si s HDR.

Jak fotit v noci mobilem?

Ano, je možné fotit hvězdy i na smartphone, ale žádné zázraky neočekávejte. I v tomto případě budete potřebovat stativ a nějakou aplikaci, která vám umožní pořizovat delší expozice. Například na iPhone si můžete stánout aplikaci NightCap Camera a na Androidu aplikaci Long Exposure Camera 2.

Jak v Zoneru rozmazat pozadí?

Funkce nabízí několik možností pro rozostření a kreativní rozmazání fotografie. Funkce je dostupná z nabídky Upravit | Vylepšit | Rozmazat… [Ctrl+6] okna Průzkumník a Vylepšit | Rozmazat… [Ctrl+6] v Editoru.

Jak ve Photoshopu rozmazat pozadí?

Použijte filtr rozostření pole a opravte okraje

Použijeme a filtr na vrstvu "rozmazání". Klikněte na něj a přejděte na karta filtru> galerie efektů rozostření> rozostření pole. Otevře se panel, ve kterém můžete upravit rozostření podle svých představ, můžete zvolit přirozenější rozostření nebo viditelnější rozostření.

Jak rozmazat pozadí ve videu?

Jak rozmazat video na Androidu. Na zařízeních Android není vestavěný editor videa. V důsledku toho musíte k rozmazání videa použít nástroj třetí strany. PutMask je například snadný způsob, jak rozmazat obličeje ve videu na chytrých telefonech Android.

Jak rozostřit pozadí u fotky?

Použijte nízké clonové číslo

Rozostřené pozadí na fotografii v praxi v podstatě odpovídá focení při malé hloubce ostrosti. Hloubka ostrosti je pojem, který říká, co vše je na fotografii ostré a co už nikoliv. No a pokud je hloubka ostrosti malá, je i popředí a pozadí rozostřené.

Jak rozmazat okraje fotky?

Pokud chceme nějakým způsobem „vyhladit“ okraje obrázku, můžeme využít funkci Upravit | Efekty | Průhledné hrany. V dialogu se nastavuje buď pouze jedna velikost pro všechny hrany, pokud je zatržena volba Symetricky, nebo je možné nastavit šířku průhledné hrany pro každou stranu zvlášť.

Který mobil dělá nejlepší fotky?

Nejlepší fotomobily současnosti

 • Samsung Galaxy S23 Ultra.
 • Apple iPhone 14 Pro.
 • Apple iPhone 14 Pro Max.
 • Xiaomi 13 Pro.
 • Vivo X90 Pro.
 • Samsung Galaxy S23.
 • Samsung Galaxy S23+
 • Xiaomi 13.

Co je lepsi iPhone 12 nebo 13?

Novější iPhone 13 disponuje kvalitnějším displejem, lepším fotoaparátem a jako vždy podstatě lepším výkonem. Cenový rozdíl je však tak malý, že můžeme rovnou bez váhání doporučit iPhone 13. Konstrukce iPhone 12 vs iPhone 13 – Ve smyslu konstrukčního provedení jsou rozdíly jen velice malé.

Jak fotit makro iPhone?

Přejděte do Nastavení > Fotoaparát a pak zapněte volbu Ovládání režimu makro. Otevřete aplikaci Fotoaparát a přibližte se ke snímanému objektu. vypnete automatické přepnutí do režimu makro. Tip: Pokud se záběr rozmaže, můžete se od objektu mírně vzdálit nebo klepnutím na volbu 0,5× přepnout na ultraširokoúhlý objektiv.

Jak držet mobil při focení?

Držte telefon správně

Focení s mobilem je dnes zcela běžnou záležitosti, věděli jste však, že základem povedené fotografie je správné držení telefonu? Samozřejmě musíte telefon držet tak, abyste prsty neměli položené na objektivech. Také je vhodné telefon držet v obou rukách, aby byla zajištěna co největší stabilita.

Jak mít lepší fotky?

15 tipů pro hezké fotky

 1. Vyberte vhodné světlo. Je lepší fotit navečer nebo ráno, boční světlo působí emotivněji, stíny jsou delší a výraznější. …
 2. Ztmavte okraje. Člověk je zvyklý vidět to tmavší dole. …
 3. Pohrajte si s barvami. …
 4. Doostřujte. …
 5. Retušujte, vyhlazujte. …
 6. Nefoťte všechno. …
 7. Vytvářejte kontrasty. …
 8. Využívejte popředí

Jak fotit v noci na iPhone?

 1. Otevřete aplikaci Fotoaparát. Při slabém osvětlení se noční režim zapne automaticky.
 2. Chcete‑li noční režim vypnout nebo zapnout, klepněte na. u horního okraje displej.
 3. Chcete‑li si vyzkoušet různé možnosti nočního režimu, klepněte na , potom na. …
 4. Při fotografování klepněte na tlačítko Spoušť a potom držte telefon nehybně.

Jak fotit hvězdy na iPhone?

Stačí v aplikaci NightCap Camera zvolit Star trails mode (viz ilustrace), dát iPhone na stativ a zmáčknout spoušť.

Jak rozostřit obrázek?

Na pásu karet na kartě Formát obrázku (nebo Formát) vyberte Grafické efekty. V dolní části galerie možností vyberte Možnosti grafických efektů. V podokně Formát obrázku na boku v části Grafické efekty upravte hodnotu Radius na číslo mezi 0 a 100. Čím vyšší je číslo, tím více bude obrázek rozmazaný.

Jak rozmazat obličej ve videu Iphone?

Video Toolbox Movie Maker je na seznamu, pokud chcete použít aplikaci pro rozostření videa, která vám nepochybně pomůže tím nejjednodušším způsobem. Tento software dokáže rozmazat nechtěné segmenty vašich klipů a zlepšit kvalitu vašich klipů na zařízeních iOS. Ano, tato aplikace je dostupná pouze pro uživatele IOS.