Jak zvýším rozlišení fotografie v telefonu Iphone?

Jeden z free aplikace kterou máme v App Store k dispozici pro změnu velikosti obrázků na našem iPhonu a iPadu je Resize It – Image resize, aplikace, která nám umožňuje upravit rozlišení šířky nebo výšky při zachování proporcí. Vyžaduje iOS 8 nebo novější a je kompatibilní s Macy spravovanými s procesorem Apple M1.

Jak změnit rozlišení fotky iPhone?

Na Nastavení aplikaci, přejděte dolů a vyberte Ložnice záložka. Klikněte na tlačítko formáty vyberte možnost a poté vyberte možnost Vysoká účinnost volba. Tato funkce uloží fotografie ve formátu souboru HEIC a zvýší rozlišení fotografie na iPhone.

Jak zvýším rozlišení fotografie v telefonu Iphone?

Jak zmenšit velikost fotky na iPhone?

Nejprve otevřete fotku v aplikaci Náhled. Poté klikněte nahoře na nabídku nástrojů a klikněte na Upravit velikost. Otevře se vám okno, ve kterém můžete změnit velikost v pixelech, bodech, palcích, centimetrech i milimetrech. Můžete zvolit i rozlišení obrázku, a pak už stačí jen kliknout na OK.

Jak nastavit fotak na iPhone?

Nastavení fotek pomocí nástrojů fotoaparátu v iPhonu

 1. Otevřete aplikaci Fotoaparát.
 2. Klepnutím na displej zobrazte oblast automatického ostření a nastavení expozice.
 3. Klepněte na místo, kam chcete oblast ostření přesunout.
 4. Chcete‑li upravit expozici, přetáhněte nahoru nebo dolů u oblasti ostření.

Jak zmenšit obrazovku na iPhone 13?

Zvětšení nebo zmenšení: Poklepejte na obrazovku třemi prsty. Úprava zvětšení: Klepněte nebo táhněte nahoru či dolů třemi prsty. Gesto klepnutí a tažení je podobné gestu poklepání. Jen místo zvednutí prstů a druhého klepnutí táhnete prsty po obrazovce.

Jak změnit rozlišení fotografie?

Zmenšení velikosti souboru pomocí komprese obrázků

 1. Vyberte obrázky, které chcete zmenšit.
 2. V části Nástroje obrázku vyberte na kartě Formát ve skupině Upravit. možnost Komprimovat obrázky. …
 3. Vyberte možnosti komprese a rozlišení a pak vyberte OK. U obrázků, které se nebudou tisknout, je nejběžnější rozlišení Web (150 ppi).

Jak zvětšit obrazovku na iPhone?

Úprava zvětšení: Poklepejte na displej třemi prsty (po druhém klepnutí je nezvedejte) a potom táhněte nahoru nebo dolů. Můžete také klepnout třikrát třemi prsty a pak přetáhnout jezdec Úroveň zvětšení. Posunutí okna zvětšení: (v okně) Přetáhněte úchyt u dolního okraje okna zvětšení.

Jak zmenšit velikost fotky v mobilu?

Pro mobilní zařízení fungující na systému Android je nejlepší aplikace Photo & Picture Resizer. V ní si můžete upravit rozměry fotografie, a to tak, že si nastavíte vlastní parametry nebo využije ty přednastavené. Taktéž si můžete nastavit maximální velikost obrázku nebo fotografii jednoduše oříznout.

Jak nastavit 16 9 na iPhone?

Fotogalerie

 1. Otevřete nativní aplikaci Fotoaparát.
 2. Tapněte prstem na šipku směřující vzhůru v horní části displeje.
 3. Po rozvinutí přídavné menu fotoaparátu tapněte na prostřední tlačítko „4:3“
 4. Nastavte vámi požadovaný formát – tedy 16:9 (potažmo čtverec, pokud chcete fotit do čtverce)

Jak oddálit fotku iPhone?

Pokud chcete obraz zvětšit ještě víc než na dvojnásobek, podržením kolečka 1× nebo 2× zobrazíte posuvník, kterým se záběr dá přiblížit až na 10×. Na iPhonu 11 a novějším, 12,9palcovém iPadu Pro (4. generace) a 11palcovém iPadu Pro (2. generace) můžete oddálit záběr na 0,5x, díky funkci ultraširokoúhlého fotoaparátu.

Jak nastavit uzamčenou obrazovku iPhone?

Změna stylu hodin na zamknuté obrazovce

Podržte zamknutou obrazovku, dokud se u dolního okraje nezobrazí tlačítko Přizpůsobit. Přejeďte na zamknutou obrazovku, kterou chcete změnit, klepněte na Přizpůsobit a potom na obrázek zamknuté obrazovky.

Jak zvýšit rozlišení fotografie?

Rozlišení fotografií, vektorů a ilustrací můžete zdarma zvýšit pomocí nástroje pro změnu velikosti obrázků Depositphotos. Nebo to můžete udělat ručně pomocí placeného profesionálního softwaru pro úpravu obrázků a následné zpracování.

Jak zmenšit velikost fotografií?

Zmenšení velikosti souboru pomocí komprese obrázků

 1. Vyberte obrázky, které chcete zmenšit.
 2. V části Nástroje obrázku vyberte na kartě Formát ve skupině Upravit. možnost Komprimovat obrázky. …
 3. Vyberte možnosti komprese a rozlišení a pak vyberte OK. U obrázků, které se nebudou tisknout, je nejběžnější rozlišení Web (150 ppi).

Jak zvětšit zobrazení na mobilu?

Krok 1: Zapněte zvětšení

 1. V zařízení otevřete aplikaci Nastavení .
 2. Klepněte na Přístupnost. Zvětšení.
 3. Zapněte možnost Zkratka zvětšení.
 4. Volitelné: Pokud chcete zkratku změnit, klepněte na Zkratka zvětšení a potom vyberte jednu z těchto možností: Tlačítko přístupnosti: Ve spodní části obrazovky klepněte na Přístupnost. .

Jak zvětšit velikost fotografie?

Adobe Express Resizer je bezplatný online nástroj od společnosti Adobe pro snadnou změnu velikosti fotografií. Pro každou platformu sociálních médií má různé přednastavené a předem načtené velikosti. Pomocí tohoto nástroje můžete své obrázky skutečně zvětšit.

V jakém formátu fotit na iPhone?

 • Přejděte do Nastavení > Fotoaparát.
 • Klepněte na Formáty.
 • Klepněte na Nejkompatibilnější. Toto nastavení je k dispozici jen na zařízeních, která mohou média ukládat do formátů HEIF a HEVC a která používají iOS 11 nebo novější.
 • Všechny nové fotky a videa teď budou používat formát JPEG, resp. H. 264.

Jak nastavit fotak na iPhone 12?

Nastavení korekce objektivu na iPhonech modelových řad 12, 13 a 14 upravuje fotky pořízené předním a ultraširokoúhlým fotoaparátem tak, aby výsledek vypadal přirozeněji. Ve výchozím stavu je korekce objektivu zapnutá. Chcete‑li ji vypnout, přejděte do Nastavení > Fotoaparát a vypněte volbu Korekce objektivu.

Jak vypnout zvětšení na iPhone?

Vypnutí funkce Zvětšení v Nastaveních zařízení

 1. Pokud na ploše kvůli zvětšení nevidíte ikonu Nastavení, klepněte třemi prsty dvakrát na displej. Tím zobrazení zmenšíte.
 2. Vypnutí Zvětšení: Přejděte do Nastavení > Zpřístupnění > Zvětšení. Klepnutím Zvětšení vypněte.

Jak nastavit Uzamcenou obrazovku iOS 16?

Stačí na zamykací obrazovce dlouze podržet prst, klepnout na „Přizpůsobit“, vybrat „Uzamčená obrazovka“ a po klepnutí na hodiny si můžete vybrat písmo i barvy dle libosti.

Jak zvýšit dpi u obrázku?

Adobe Photoshop

Ve Photoshopu nenajdete možnost změnit rozlišení DPI, ale můžete aktualizovat obrázek v pixelech na palec na 300 DPI. Pokud chcete nastavit rozlišení, ve kterém se váš obrázek vytiskne, můžete změnit PPI obrázku pomocí možnosti Velikost obrázku.

Jak zvýšit rozlišení obrázku online?

PicResize podporuje několik možností změny velikosti obrazu, které můžete požadovat. Pomocí našeho Image Resizer můžete snadno zvětšovat a zmenšovat měřítko fotografií. Nastavte požadované rozlišení obrazu během několika sekund a uložte výsledky zpět do zařízení.

Jak si zvětšit obrazovku?

Zvětšení obrazovky, snížení rozlišení: Stiskněte Ctrl + Shift a +. Zmenšení obrazovky, zvýšení rozlišení: Stiskněte Ctrl+Shift a -. Resetování rozlišení: Stiskněte Ctrl+ Shift+ o.

Jak změnit velikost fotografie?

Jak zmenšit velikost fotografie?

 1. 1) Otevřete aplikaci malování Malování –> Otevřít soubor, který chcete upravit – nejčastěji fotografii (fotku).
 2. 2) Změna velikosti. Po otevření fotografie zvolíte „Změnit velikost".
 3. 3) Nastavíte procenta (%) nebo pixelů
 4. 4) Kontrola, zda se obrázek zmenšil (nemusíte)
 5. 5) Uložíte jako.

Jak na lepší fotky?

Jak mít lepší fotky? 1) Ovládněte expozici, 2) Zdokonalte kompozici, 3) Fotografujte v pěkném světle, 4) Najděte nové pohledy, 5) Zvládněte postproces, 6) Zkuste polarizák, 7) Pořiďte si padesátku. Čtěte tipy, jak fotit lépe. Mnoho začínajících fotografů si docela brzy pořizuje lepší fotoaparát než mají.

Jak nastavit zamčenou obrazovku iPhone?

Přejděte do Nastavení > Face ID a kód (na iPhonech s Face ID) nebo Touch ID a kódový zámek (na iPhonech s tlačítkem plochy) a pak vyberte požadované volby v oddílu Povolit přístup při uzamčení.

Jak vrátit zpátky obrazovku?

Klávesové zkratky pro otáčení displeje

 1. CTRL + ALT + šipka nahoru – převrátí obrazovku do standardní pozice,
 2. CTRL + ALT + šipka dolů – převrátí obrazovku vzhůru nohama (o 180 stupňů),
 3. CTRL + ALT + šipka doleva – převrátí obrazovku o 90 stupňů doleva,
 4. CTRL + ALT + šipka doprava – převrátí obrazovku o 90 stupňů doprava.