Jak zastavím úložiště iCloud?

Jak snížit nebo zrušit tarif iCloud+ na iPhonu, iPadu nebo iPodu touchOtevřete aplikaci Nastavení.Klepněte na své jméno.Klepněte na iCloud.Klepněte na Spravovat úložiště účtu nebo Spravovat úložiště.Klepněte na Změnit tarif úložiště.Klepněte na Možnosti přechodu na nižší tarif a zadejte heslo ke svému Apple ID.More items…

Co dělat když mám plný iCloud?

Jediné co stačí je si stáhnout fotky a videa do počítače, roztřídit, zazálohovat jiným způsobem (já na fotky používám zonerama.com – je to ZDARMA) a do telefonu si dát pouze ty fotky a videa, které tam chcete mít.

Jak zastavím úložiště iCloud?

Jak uvolnit místo na cloudu?

Zmenšení velikosti záloh na iCloudu

 1. Přejděte do Nastavení > [vaše jméno] > iCloud.
 2. Klepněte na Spravovat úložiště účtu nebo na Spravovat úložiště a pak na Zálohy.
 3. Klepněte na název zařízení, které používáte.
 4. Vypněte aplikace, které nechcete zálohovat.
 5. Zvolte Vypnout a smazat.

CachedSimilar

Jak vypnout iCloud na iPhone?

Přejděte do Nastavení > Účty > iCloud. Vyberte Odhlásit se.

Co se stane kdyz vypnu fotky na iCloud?

Přejděte do Nastavení a klepněte na své jméno. Klepněte na iCloud a poté na Spravovat úložiště. Klepněte na Fotky a potom na Vypnout a smazat.

Co delat kdyz mám plne uloziste?

Vyčištění úložiště v Androidu

Pokud si v telefonu s Androidem otevřete „Nastavení“, zvolíte „Úložiště“ a kliknete na „Uvolnit místo“, tak se vám v telefonu zobrazí soubory, které váš telefon doporučuje vymazat a také uvidíte i to, kolik místa daný soubor zabírá.

Jak zrušit iCloud účet?

Jak snížit nebo zrušit tarif iCloud+ na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch

 1. Otevřete aplikaci Nastavení.
 2. Klepněte na své jméno.
 3. Klepněte na iCloud.
 4. Klepněte na Spravovat úložiště účtu nebo Spravovat úložiště.
 5. Klepněte na Změnit tarif úložiště.
 6. Klepněte na Možnosti přechodu na nižší tarif a zadejte heslo ke svému Apple ID.

Jak vyčistit cloudové uložiště?

Vyčištění úložiště v Androidu

Pokud si v telefonu s Androidem otevřete „Nastavení“, zvolíte „Úložiště“ a kliknete na „Uvolnit místo“, tak se vám v telefonu zobrazí soubory, které váš telefon doporučuje vymazat a také uvidíte i to, kolik místa daný soubor zabírá.

Jak Smazat cloud?

V aplikaci i v prohlížeči je nutné zařízení odstranit tlačítkem "Odstranit z účtu" nikoliv tlačítkem "Smazat zařízení", jinak se telefon pouze přepne do režimu ztráty! Po vypnutí funkce ,,Hledat iPhone,, prosím aktualizujte stránku www.icloud.com a zkontrolujte že se zařízení už v účtu vůbec nezobrazuje.

Jak odebrat zařízení z iCloud?

Uprostřed panelu nástrojů aplikace Najít zařízení klikněte na název aktuálního zařízení. Tím rozbalíte seznam Zařízení a můžete vybrat jiné. Klikněte na Odstranit z účtu.

Jak zjistím jaké Fotky mám na iCloudu?

Otevřete aplikaci iCloud pro Windows, přihlaste se k iCloudu pomocí svého Apple ID a pak zvolte Fotky v aplikaci iCloud, abyste v aplikaci Fotky zobrazili multimédia z iCloudu. Otevřete aplikaci Fotky nebo se vraťte do aplikace Fotky a vyberte kartu Fotky na iCloudu.

Jak nahrat vsechny Fotky na iCloud?

Nastavení iCloud na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch

Přejděte do Nastavení -> [vaše jméno] -> iCloud -> Fotografie a zapněte Fotky na iCloudu. Posunutím jezdce aktivujete ve vašem iOS zařízení Fotky na iCloudu.

Jak vyčistit úložiště iPhone?

 1. Kde najít údaje o úložišti.
 2. Čištění úložiště iPhone: Vymažte zbytečné fotografie.
 3. Odložte nebo odinstalujte nepoužívané aplikace.
 4. Nastavte automatické smazání starých zpráv.
 5. Odstraňte vámi stažená média.
 6. Smažte historii a data stránek v Safari.
 7. Mohlo by se vám líbit.

Jak Smazat zarizeni z Icloudu?

Uprostřed panelu nástrojů aplikace Najít zařízení klikněte na název aktuálního zařízení. Tím rozbalíte seznam Zařízení a můžete vybrat jiné. Klikněte na Zastavit žádost o vymazání a zadejte heslo ke svému Apple ID.

Jak se odhlásit z Apple ID?

Pro iOS 10.3 a novější verze

 1. Přejděte na Nastavení.
 2. Nahoře klepněte na Apple ID (vaše jméno).
 3. Zvolte možnost Odhlásit se (najdete úplně dole).
 4. Pro pokračování zadejte heslo ke svému Apple ID.
 5. Klepněte na Vypnout.
 6. Vraťte se zpět do Nastavení na záložku Obecné.

Jak dostat data z cloudu?

Smazání dat zálohy z cloudu:

Přejděte do Nastavení > Přihlásit se k účtu HUAWEI ID > Cloud > Cloudové úložiště > Správa úložiště > Cloud záloha a smažte cílová data.

Jak odstranit Stare Apple ID?

Pokud používáte iOS 10.3 nebo novější, klepněte na Nastavení > [vaše jméno]. Sjeďte dolů a klepněte na Odhlásit se. Zadejte heslo ke svému Apple ID a klepněte na Vypnout. Pokud používáte iOS 10.2 nebo starší, klepněte na Nastavení > iCloud > Odhlásit se.

Jak Smazat zarizeni z iCloudu?

Uprostřed panelu nástrojů aplikace Najít zařízení klikněte na název aktuálního zařízení. Tím rozbalíte seznam Zařízení a můžete vybrat jiné. Klikněte na Zastavit žádost o vymazání a zadejte heslo ke svému Apple ID.

Jak Smazat iCloud účet?

Přihlašte se na svém Macu, PC, iPhonu nebo iPadu na stránku vašeho účtu Apple ID. Sjeďte dolů a v části Data a soukromí označte Spravovat data. V místě Smazat účet na následující stránce vyberte Začít.

Jak Smazat starý iPhone?

Vraťte se do Nastavení a klepněte na Obecné > Přenést nebo resetovat [zařízení] > Smazat data a nastavení. Pokud máte zapnutou funkci Najít [zařízení] možná budete muset zadat své Apple ID a heslo. Pokud se v zařízení používá eSIM, vyberte na požádání možnost vymazat zařízení a profil eSIM.

Jak dostat Fotky z iCloudu?

Stažení fotek a videí z webu iCloud.com

 1. Na webu iCloud.com klepněte na Fotky.
 2. Klepněte na Vybrat a na fotku nebo video. Chcete-li vybrat více fotek nebo videí, klepněte na více z nich. Chcete-li vybrat celou knihovnu, klepněte na Vybrat vše.
 3. Klepněte na tlačítko Více .
 4. Zvolte Stáhnout a potvrďte klepnutím na Stáhnout.

Jak otevřít Fotky v iCloudu?

Otevřete aplikaci iCloud pro Windows, přihlaste se k iCloudu pomocí svého Apple ID a pak zvolte Fotky v aplikaci iCloud, abyste v aplikaci Fotky zobrazili multimédia z iCloudu. Otevřete aplikaci Fotky nebo se vraťte do aplikace Fotky a vyberte kartu Fotky na iCloudu. Uvidíte veškerý obsah iCloudu.

Co je jiné v uložišti iPhone?

Co se skrývá v kategorii Jiné? Vše, co iPhone nepřiřadí konkrétní kategorii (například fotky, aplikace, videa apod.), umístí do složky Jiné. Nejčastěji zde narazíš na cache – dočasná data z různých aplikací. Představ si pod tím třeba údaje z webových stránek, které jsi navštívil.

Jak odstranit zařízení z Apple ID?

Odstranění zařízení na PC

Klikněte na Podrobnosti o účtu a poté na Spravovat Apple ID. Kliknutím na zařízení zobrazte jeho podrobnosti a pak klikněte na Odstranit z účtu. Přečtěte si zprávu s upozorněním a dalším kliknutím pak potvrďte, že zařízení skutečně chcete odebrat.

Jak se odhlásit z iCloudu bez hesla?

V případě potřeby si můžete stáhnout aplikaci Podpora Apple z App Storu. Sjeďte dolů na Nástroje podpory a pak klepněte na Resetovat heslo. Klepněte na Jiné Apple ID. Zadejte svoje Apple ID, klepněte na Další a podle pokynů na obrazovce resetujte heslo.

Jak obnovit iCloud?

V libovolném webovém prohlížeči otevřete iCloud.com (možná se budete muset přihlásit). Klikněte na Nastavení účtu. Vlevo dole klikněte na Rozšířené a pak na Obnovit záložky. Klikněte na tlačítko Obnovit napravo od archivu, který chcete obnovit.