Jak rychle se dají sluchátka AirPods nabít za 15 minut?

generace) Protože má pouzdro kapacitu na několik nabití, máte celkem k dispozici přes 24 hodin poslechu19 nebo přes 18 hodin volání. AirPody můžou na jedno nabití vydržet až 5 hodin poslechu21 nebo až 3 hodiny hovorů. 15minutové nabíjení AirPodů v pouzdru stačí až na 3 hodiny poslechu23 nebo až 2 hodiny volání.

Jak rychle se nabíjí AirPods?

Perfektní sluchátka s jedinou kaňkou na kráse

Je jím výdrž baterie. Ta i při nepoužívání někomu klesá až o 4 % za hodinu a sluchátka jsou tak rychle vybitá.

Jak rychle se dají sluchátka AirPods nabít za 15 minut?

Jak si nastavit AirPods?

S AirPody v uších a připojenými k iPhonu, iPadu nebo iPodu touch přejděte do nabídky Nastavení > Bluetooth. Případně můžete přejít do Nastavení > AirPods. V seznamu zařízení klepněte na tlačítko Další informace vedle AirPodů. V části Stisknutí a podržení AirPodů klepněte na Levý nebo Pravý a vyberte Potlačení hluku.

Jak poznat AirPods 1 a 2?

Podívejte se do Nastavení

  1. Přejděte na Nastavení > Bluetooth. Můžete taky přejít do Nastavení > [vaše AirPods].*
  2. V seznamu najděte svoje AirPody (například „Jiří – AirPody“).
  3. Klepněte vedle AirPodů na tlačítko Další informace . Zobrazí se číslo modelu.

Jak fungují AirPods 2?

Jakmile dáte sluchátka AirPods do uší, začnou automaticky přehrávat zvuk ze zařízení, ke kterému jsou momentálně připojená. Pokud z ucha jedno sluchátko vyndáte, přehrávání se pozastaví. Když je vyndáte obě, přehrávání se zastaví úplně. U AirPods máte možnost používat jen jedno sluchátko.

Jak poznam že se nabíjí AirPods?

Kontrola stavu nabití

Stav nabití AirPodů Pro můžete zkontrolovat na iPhonu, iPadu, iPodu touch nebo Macu. iPhone, iPad nebo iPod touch: Odklopte víčko pouzdra, AirPody nechte uvnitř a podržte pouzdro u svého zařízení. Po několika sekundách se zobrazí stav nabití AirPodů.

Jak nabít AirPods?

AirPody s bezdrátovým nabíjecím pouzdrem se dají snadno nabíjet tak, že je v pouzdře položíš na kompatibilní nabíjecí podložku. To, že se AirPody nabíjejí, poznáš podle LED kontrolky na přední straně pouzdra. Když nabíjecí podložku nemáš po ruce, můžeš k nabíjení použít i port Lightning.

Na co je tlačítko na AirPods?

Všimli jste si malinkého, nenápadného tlačítka na nabíjecí krabičce? To vám pomůže spárovat AirPods se zařízením s operačním systémem Android, s Apple TV a jinými zařízeními.

Jak zesilit zvuk na AirPods?

Nasaďte si AirPody a ujistěte se, že jsou připojené k Apple TV. Na Apple TV přejděte do Nastavení > Zpřístupnění > AirPody, vyberte své AirPody a upravte hlasitost tónu.

Jak poznat falešné AirPods?

Falešné AirPods mají výrazně kratší výdrž baterie. Některé falešné AirPods po připojení k zařízení často přehrávají zvukový soubor ženským hlasem – originální AirPods přehrávají pouze zvuk specifický pro Apple. Některé falešné AirPods přicházejí s portem USB-C namísto klasického portu Apple Lightning.

Jak se nabíjí AirPods?

Pouzdro na nabíječku položte tak, aby stavová kontrolka byla natočená nahoru a víčko zavřené. Stavová kontrolka by měla 8 sekund ukazovat aktuální úroveň nabití. Pokud pouzdro budete chtít nabíjet kabelem, zapojte do Lightning konektoru na pouzdru Lightning kabel dodaný s AirPody.

Na co je tlacitko na AirPods?

Všimli jste si malinkého, nenápadného tlačítka na nabíjecí krabičce? To vám pomůže spárovat AirPods se zařízením s operačním systémem Android, s Apple TV a jinými zařízeními.

Jak dlouho vydrzi nabite AirPody?

Nabito na 24 hodin.

S AirPody máš na jedno nabití 5 hodin poslechu 5 a teď až 3 hodiny přenášení hovorů. A když budeš chtít víc, jejich bezdrátové nabíjecí pouzdro má kapacitu na několik dalších nabití. Celkem tak máš energii na víc než 24 hodin.

Jak poznám že jsou sluchátka nabitá?

při nabíjení sluchátek dlouze svítí červený indikátor. jakmile jsou sluchátka plně nabitá, na jednu minutu se změní barva indikace na bílou, pak indikátor zcela zhasne.

Jak dlouho vydrží AirPods nabité?

AirPody můžou na jedno nabití vydržet až 5 hodin poslechu21 nebo až 3 hodiny hovorů. 15minutové nabíjení AirPodů v pouzdru stačí až na 3 hodiny poslechu23 nebo až 2 hodiny volání.

Jak dlouho vydrzi nabite AirPods?

Protože má pouzdro kapacitu na několik nabití, máte celkem k dispozici přes 24 hodin poslechu19 nebo přes 18 hodin volání. AirPody můžou na jedno nabití vydržet až 5 hodin poslechu21 nebo až 3 hodiny hovorů. 15minutové nabíjení AirPodů v pouzdru stačí až na 3 hodiny poslechu23 nebo až 2 hodiny volání.

Jak spárovat sluchátka AirPods?

Ujistěte se, že je Bluetooth zapnutý. Vložte oba AirPody do nabíjecího pouzdra a otevřete víčko. Podržte tlačítko nastavení na zadní straně pouzdra, dokud stavová kontrolka nezačne bíle blikat. Pak v seznamu Zařízení vyberte AirPody a klikněte na Připojit.

Co vše umí AirPods?

generace) Siri vám na AirPodech může odpovídat na otázky nebo někomu zatelefonovat. Kromě toho umí Siri i ovládat hudbu a zjistit stav AirPodů. Chcete-li nastavit AirPod Pro tak, aby používal Siri, stiskněte a podržte dotykové ovládání.

Jak sedí Airpods 3?

AirPody 3. generace. Jemně si AirPody zatlačte do uší a otočte jimi směrem k tváři. Měli byste cítit, že pohodlně sedí a pevně drží.

Jak poznat že je iPhone fake?

Zkontrolujte logo Apple

Pokud nemůžete najít logo, není to skutečný iPhone. Některé klonované iPhony tak dobře napodobují originály, že mají také logo na zadní straně. Můžete však prstem protáhnout logo. Přechod z pouzdra telefonu na logo Apple ucítíte, pokud máte falešný.

Jak nabít AirPods pro?

Nabíjení pouzdra AirPodů nebo AirPodů Pro

nebo 3. generace s bezdrátovým nabíjecím pouzdrem nebo AirPodů Pro kterékoli generace položte pouzdro doprostřed bezdrátové nabíječky MagSafe nebo nabíječky s certifikací Qi tak, aby byla stavová kontrolka nahoře.

Jak dlouho se nabíjí sluchátka?

Bezdrátová sluchátka do uší se v průměru nabijí až 100% za 1 až 4 hodiny.

Jak poznat že se AirPods nabíjí?

iPhone, iPad nebo iPod touch: Odklopte víčko pouzdra, AirPody nechte uvnitř a podržte pouzdro u svého zařízení. Po několika sekundách se zobrazí stav nabití AirPodů. Stav nabití AirPodů můžete na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch zkontrolovat také ve widgetu Baterie.

Jak poznám že jsou AirPods nabité?

Kontrola stavu nabití

Stav nabití AirPodů Pro můžete zkontrolovat na iPhonu, iPadu, iPodu touch nebo Macu. iPhone, iPad nebo iPod touch: Odklopte víčko pouzdra, AirPody nechte uvnitř a podržte pouzdro u svého zařízení. Po několika sekundách se zobrazí stav nabití AirPodů.

Jak spojit AirPods s televizí?

Na Apple TV

  1. Ujistěte se, že jste na Apple TV přihlášeni do iCloudu.
  2. S AirPody v uších přejděte do Nastavení > Ovladače a zařízení > Bluetooth.
  3. Vyberte AirPody.
  4. Vyberte Připojit. AirPody by se teď měly zobrazit na Apple TV v části Moje zařízení.

Jak poklepat na AirPods?

AirPody můžete ovládat dvojím klepnutím u horního konce stopky. Když vám například někdo zavolá, můžete hovor dvojím klepnutím přijmout. Levý i pravý AirPod můžete také nastavit tak, aby po poklepání provedl jednu z následujících akcí: Spuštění a pozastavení přehrávání.