Lze vyměnit baterii AirPods?

Servis baterie Baterii vašich AirPodů můžeme vyměnit za servisní poplatek.

Jak vymenit baterii v AirPods?

Vzhledem k designu a provedení AirPods je v podstatě nemožné baterie vyměnit, aniž by nedošlo k nenávratnému poškození sluchátek. Ostatně i proto je Apple při uplatnění záruky vždy vyměňuje za nový kus.

Lze vyměnit baterii AirPods?

Kolik stojí cisteni AirPods?

Odborné vyčištění je zpoplatněno částkou 399 Kč. Bohužel se nejedná o dokonalý proces, jelikož sluchátka nelze mechanicky rozebrat. Je zde stále riziko, že čištění nebude účinné.

Jak dlouho trva oprava AirPods?

Oprava samozřejmě probíhá podle oficiálních Apple standardů. Vadné součástky tedy nahrazujeme pouze originálními součástkami a to v krátkém čase a u některých vad i na počkání.

Jak zjistit kondici baterie AirPods pro?

Stav nabití baterie AirPodů můžete na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch zkontrolovat taky pomocí widgetu Baterie. Nabití pouzdra se ale zobrazuje jenom v případě, že je v pouzdru aspoň jeden AirPod.

Jak dlouho je záruka na AirPods?

Jednoroční (1 rok) omezená záruka Apple – příslušenství Jednoroční omezená záruka společnosti Apple je dobrovolnou zárukou výrobce. Poskytuje samostatná práva, která nejsou poskytována v rámci zákonů na ochranu spotřebitele, mimo jiné včetně práv týkajících se nevyhovujícího zboží.

Jak si vyčistit AirPods?

Čištění špuntů sluchátek AirPods Pro

Sundejte špunty z obou AirPodů a opláchněte je vodou. Nepoužívejte mýdlo ani jiné domácí čisticí přípravky. Otřete špunty měkkým suchým hadříkem, který nepouští vlákna.

Jak doma vycistit AirPods?

Čištění sluchátek EarPods

 1. Nenamáčejte EarPods do vody.
 2. Používejte měkký a suchý hadřík, který nepouští vlákna.
 3. Dávejte pozor, aby se do otvorů nedostala žádná tekutina.
 4. Mřížky mikrofonu a reproduktorů jemně vyčistěte suchou vatovou tyčinkou. …
 5. K čištění EarPods nepoužívejte ostré předměty ani abrazivní materiály.

Kde si nechat opravit AirPods?

Výměna, oprava a servis AirPodů

 • Naplánování návštěvy. Domluvte si schůzku u autorizovaného poskytovatele servisu Apple.
 • Zaslání k opravě Domluvte si zaslání svého produktu přímo společnosti Apple.
 • Kontaktujte nás. Promluvte si s poradcem podpory Apple.

Jak dlouho vydrží AirPods?

S AirPody máš na jedno nabití 5 hodin poslechu 5 a teď až 3 hodiny přenášení hovorů. A když budeš chtít víc, jejich bezdrátové nabíjecí pouzdro má kapacitu na několik dalších nabití. Celkem tak máš energii na víc než 24 hodin.

Jakou mají životnost AirPods?

AirPods 2. Podtrženo, sečteno – pokud se pro nákup AirPods rozhodnete a nebudou vám jen ležet v šuplíku jako jeho ozdoba, kterou si jednou za měsíc strčíte do uší, počítejte s tím, že minimálně v případě první generace je jejich životnost zhruba dva až tři roky.

Jak restartovat AirPody?

Postup resetování AirPodů a AirPodů Pro

 1. Vložte AirPody do nabíjecího pouzdra a zaklapněte víčko.
 2. Počkejte 30 sekund.
 3. Otevřete víčko nabíjecího pouzdra a AirPody si dejte do uší.
 4. Přejděte do Nastavení > Bluetooth. …
 5. Vložte AirPody do nabíjecího pouzdra a víčko nechte otevřené.

Co se stane kdyz Vyperu Airpods?

Co je ovšem překvapivější je, že sluchátka vydrží vyprání v pračce (a následné sušení v sušičce). S pracími prostředky a vším, co k běžnému praní a sušení patří. Po všem tomto mučení hrají jako nové. Celé video si můžete prohlédnout níže.

Co se stane kdyz Vyperu AirPods?

Co je ovšem překvapivější je, že sluchátka vydrží vyprání v pračce (a následné sušení v sušičce). S pracími prostředky a vším, co k běžnému praní a sušení patří. Po všem tomto mučení hrají jako nové. Celé video si můžete prohlédnout níže.

Jak vymenit jeden AirPod?

Za poplatek si můžete nechat vyměnit jeden AirPod (levý nebo pravý) nebo nabíjecí pouzdro. Případné náklady při objednání servisu přímo u Apple si můžete spočítat pomocí našeho nástroje „Vypočítat odhad“. Jiný poskytovatel servisu může mít stanovené svoje vlastní poplatky, proto si odhad nechte zpracovat od něj.

Jak se starat o AirPods?

Čištění pouzdra AirPodů a AirPodů Pro

Očistěte nabíjecí pouzdro měkkým suchým hadříkem, který nepouští vlákna. Pokud to bude třeba, můžete hadřík lehce navlhčit izopropylalkoholem. Nechte nabíjecí pouzdro uschnout. Dávejte pozor, aby se do nabíjecích portů nedostala žádná tekutina.

Jaké AirPods jsou nejlepší?

Nejlepší True Wireless sluchátka od Applu jsou aktuálně nejnovější Apple AirPods Pro 2. generace. Tento model zvládne potlačit okolní zvuk 2× lépe, než tomu bylo u 1. generace.

Jak poznám že jsou AirPods nabité?

iPhone, iPad nebo iPod touch: Odklopte víčko pouzdra, AirPody nechte uvnitř a podržte pouzdro u svého zařízení. Po několika sekundách se zobrazí stav nabití AirPodů. Stav nabití AirPodů můžete na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch zkontrolovat také ve widgetu Baterie.

Co mám delat kdyz mi nefunguje jeden AirPod?

Když jeden AirPod nepřehrává zvuk

Zkontrolujte na iPhonu nebo iPadu stav nabití a ujistěte se, že se oba AirPody nabíjí . Vložte oba AirPody do uší. Přehrajte zvuk a otestujte oba AirPody. Pokud AirPody stále nefungují, resetujte je nebo kontaktujte podporu Apple.

Proč se mi nepřipojují AirPods?

Přejděte do nabídky Nastavení > Bluetooth a zkontrolujte, že je zapnuté Bluetooth. Pokud jsou AirPody připojeny, zkontrolujte, zda jsou vybrány jako zvukové zařízení. Pokud se AirPody objeví na seznamu zařízení, ale nepřipojí se, přejděte k dalšímu kroku. Zavřete víčko, počkejte 15 sekund a znova ho otevřete.

Proč si koupit AirPods?

Praktičnost na prvním místě I přesto, že se AirPods mezi špičku, co se zvukového projevu týče, neřadí, nejedná se ani o vyložený propadák. Při používání si navíc uvědomíte, jak je nesmírně pohodlné nosit sluchátka, na kterých nenajdete žádný kabel. Pokud jedno z nich vyjmete z ucha, hudba přestane hrát.

Jaký je rozdíl mezi AirPods a AirPods pro?

Oproti klasickým AirPods nabízí funkci aktivního potlačení okolního hluku. Pokud ji zapnete, tak sluchátka inteligentně ztiší vaše okolí a vy tak jasněji uslyšíte zvuk ze sluchátek. AirPods Pro mají také funkci prostorového zvuku a výrazně lepší zvuk než základní AirPods.

Jak otestovat AirPods?

Odstraňte tedy sluchátka z Bluetooth seznamu (postup výše) a vložte je zpět do pouzdra. Pak otevřete víko a podržte tlačítko na zadní straně pouzdra po dobu asi 15 sekund, dokud LED dioda na pouzdru nezačne oranžově blikat. Budete muset projít procesem počátečního nastavení a zjistit, zda oba AirPody fungují správně.

Jak restartovat AirPods?

Postup resetování AirPodů a AirPodů Pro

 1. Vložte AirPody do nabíjecího pouzdra a zaklapněte víčko.
 2. Počkejte 30 sekund.
 3. Otevřete víčko nabíjecího pouzdra a AirPody si dejte do uší.
 4. Přejděte do Nastavení > Bluetooth. …
 5. Vložte AirPody do nabíjecího pouzdra a víčko nechte otevřené.

Jak sundat špunt z AirPods?

Jak špunty sejmout a nasadit

Pokud chcete špunt sejmout, pevně ho táhněte prsty za základnu v místě, kde je na AirPod nasazená.

Co dělat když mi nefunguje jeden AirPod?

Když jeden AirPod nepřehrává zvuk

Umístěte oba AirPody do nabíjecího pouzdra a nechte je nabíjet po dobu 30 sekund. Otevřete nabíjecí pouzdro poblíž iPhonu nebo iPadu. Zkontrolujte na iPhonu nebo iPadu stav nabití a ujistěte se, že se oba AirPody nabíjí . Vložte oba AirPody do uší.