Jak mohu používat virtuální kartu v bankomatu?

Stačí, aby přijímal platební karty. Stejně jednoduše si vyberete i hotovost z bezkontaktního bankomatu. Kartu stačí jen nahrát do mobilní peněženky a přiložit chytrý telefon nebo hodinky, kde máte virtuální kartou uloženou. Mezi nejvyužívanější mobilní peněženky patří Google Pay a Apple Pay.

Jak vybrat peníze z virtuální karty?

Jednoduše stačí, když si v aplikaci založíte virtuální kartu a propojíte ji s Google Pay. Mobilem pak můžete platit v obchodech nebo vybírat peníze z bankomatu úplně stejně jako s klasickou platební kartou. Jen si zkontrolujte, zda váš telefon bezkontaktní platby podporuje. Musí být vybaven NFC technologií.

Jak mohu používat virtuální kartu v bankomatu?

Jak aktivovat virtuální kartu?

– Mobilním telefonem – chcete-li mít jako nosič předplatného Váš mobilní telefon, stáhněte si na GooglePlay nebo AppStore aplikaci „Virtuální karta“, pokud jste tak již neučinili. Přihlaste se pomocí stejného e-mailu a hesla jako při registraci. Tímto se aplikace automaticky stane identifikátorem.

Jak platit virtuální kartou George?

S virtuální kartou můžete platit i na internetu tak, jak jste zvyklí. Do platební brány na e-shopu vyplníte údaje o kartě a potvrdíte transakci přes George klíč. Dokonce s virtuálkou bez problému vyberete i hotovost. Stačí najít nejbližší bezkontaktní bankomat.

Jak platit virtuální Revolut kartou?

Revolut kartou lze platit virtuálně, a sice propojením s Apple Pay nebo Google Pay, ještě předtím než vám dorazí fyzická platební karta; tu získáte zažádáním přes aplikaci zdarma (platíte pouze poplatek 99-199 Kč za doručení karty k vám domů).

Jak stáhnout peníze z virtuální karty?

Pokud chcete stáhnout částku z virtuální platební karty, postupujte následovně:

 1. Přihlaste se do extranetu a klikněte na záložku Rezervace.
 2. Klikněte na jméno nebo číslo rezervace daného hosta.
 3. Klikněte na Zobrazit údaje platební karty.
 4. Zadejte údaje virtuální platební karty do svého platebního terminálu.

Jak se používá virtuální karta?

Stačí, aby přijímal platební karty. Stejně jednoduše si vyberete i hotovost z bezkontaktního bankomatu. Kartu stačí jen nahrát do mobilní peněženky a přiložit chytrý telefon nebo hodinky, kde máte virtuální kartou uloženou. Mezi nejvyužívanější mobilní peněženky patří Google Pay a Apple Pay.

Na co je virtuální karta?

Virtuální platební karta je karta, která v plastové podobě neexistuje. Virtuální karty původně vznikly za účelem snadných a bezpečných plateb na internetu. K placení na internetových e-shopech vám stačí znát údaje o kartě – číslo, datum platnosti a CVV kód.

Jak funguje virtuální platební karta?

Virtuální karta může být i jednorázová. Vygenerujete si ji, zaplatíte s ní jednu konkrétní věc, a pak kartu zrušíte. Tím odpadá riziko, že vaši kartu někdo v budoucnosti zneužije. Výhodou virtuální karty je, že ji máte k dispozici hned, jakmile si ji zřídíte.

Jak funguje virtualni karta Revolut?

S virtuální kartou nemůžeme vybírat hotovost z bankomatů ani platit v kamenných obchodech, za to ji ale využijeme k těmto věcem: Bezplatně získáme plnohodnotnou kartu, díky které můžeme platit v neověřených e-shopech a neposkytovat jim tak údaje o naší běžné kartě.

Jak používat e kartu?

Jak se eKarta dobíjí

 1. Po přihlášení do aplikace klikněte v dolním menu na „Produkty“ a následně v horní liště na „Karty“. Klikněte na eKartu, kterou chcete dobít. …
 2. Zobrazí se podrobnosti o zvolené eKartě. …
 3. Zvolte částku. …
 4. Potvrďte zvolenou částku. …
 5. Operaci potvrďte PIN kódem aplikace.

Jak vybrat peníze z bankomatu mobilem?

Výběr si stačí připravit předem v mobilním telefonu prostřednictvím mobilního bankovnictví. Následně stačí přijít k bankomatu a pomocí fotoaparátu mobilního telefonu naskenovat QR kód z displeje bankomatu. Od vytvoření výběru v mobilním bankovnictví máte 15 minut na samotný výběr u bankomatu.

Kdo nabízí virtuální kartu?

Česká spořitelna je v současnosti jediná banka na tuzemském trhu, která nabízí i jednorázové virtuální karty. Jednorázovou virtuální kartu však nelze nahrát do mobilní peněženky, využít pro výběr hotovosti nebo platit v kamenných prodejnách. Slouží výhradně pro platby na internetu.

Jak používat Revolut v zahraničí?

Platba kartou je zcela bez poplatku – z Tvé banky odejde 300, na účtu máš 300. Je možné také platit pomocí Google Pay, pokud máš aktivní, nebo naposledy pomocí IBAN – bankovním převodem do Velké Británie, kde Revolut sídlí. Nicméně kartou je to nejpohodlnější – platba je okamžitě na účtu a nic Tě to nestojí.

Jak funguje virtualni SIM karta?

eSIM karta je samostatný čip, virtuální SIM karta, zabudovaná do základní desky mobilních telefonů nebo třeba chytrých hodinek. Nahrazuje klasickou plastovou SIM kartu takže odpadá nutnost vkládat ji do příslušného slotu. Nemusíte se ale bát, možnost změnit mobilní zařízení nebo číslo tím neztratíte.

Kde najdu virtuální kartu?

Neexistuje ve fyzické plastové podobě. Údaje virtuální karty si lze zobrazit ve svém internetovém i mobilním bankovnictví. Ihned po vytvoření je možné s ní platit online nebo ji vložit do mobilní peněženky (Apple Pay, Google Pay, Samsung Pay). Je vhodná pro nakupování na internetu.

Jak se dostat do bankomatu bez karty?

Takové bankomaty jsou dnes označené nálepkou, že je v nich možné výběr provést bez vložení karty, stačí ji jen přiložit. Stejně to funguje i s mobilem: přiloží se na označené místo s NFC symbolem a pak stačí zadat PIN k platební kartě, se kterou je platební aplikace propojená.

Jak vybrat hotovost bez bankomatu?

K výběru stačí na vyznačené místo u bankomatu přiložit mobilní telefon, chytré hodinky či platební kartu nebo nálepku. Do konce letošního roku by bezkontaktní výběry měla umožňovat téměř polovina ze všech bankomatů České spořitelny.

Jak platit s Revolut v Polsku?

Jak provést svůj první převod do Polska

 1. Získejte aplikaci Revolut. Nainstalujte si naši aplikaci pro Android nebo iOS a poté se zaregistrujte.
 2. Přidejte peníze na svůj účet. Dobijte svůj účet Revolut pomocí karty nebo bankovního účtu.
 3. Převeďte peníze. Vyberte si měnu a cílovou zemi.

Jak Smenit peníze Revolut?

Pro směnu měny přejděte do sekce Účtya vyberte možnost Směnit. Vyberte měnu a částku, kterou chcete koupit/prodat, typ příkazu a klepněte na spodní pole. Jakmile je směna provedena, nelze zrušit ani vzít zpět.

Jak funguje eSIM v zahraničí?

V zahraničí můžete na podporovaných modelech iPhonu využívat datovou eSIM jako sekundární linku a mít aktivní dva tarify pro eSIM. Když si přidáte datovou eSIM, přes kterou budete využívat mobilní datové služby, bude primární linka dál standardně fungovat.

Jak dostat eSIM do mobilu?

Na iPhonu přejděte do Nastavení > Mobilní data. Klepněte na Převést na eSIM. Pokud volbu Převést na eSIM nevidíte, váš operátor tuhle možnost nepodporuje. Pokud chcete přenést své telefonní číslo z fyzické SIM karty na eSIM pomocí aktivace eSIM operátorem nebo naskenováním QR kódu, kontaktujte svého operátora.

Jak používat kartu v mobilu?

Nastavení platební metody pro bezkontaktní transakce

 1. Spusťte aplikaci Peněženka Google .
 2. V horní části klepněte na kartu, kterou chcete použít. Možná bude potřeba přejet prstem, než ho najdete.
 3. Zkontrolujte zprávu nad kartou: „Přiložte ke čtečce“ . Vaše karta je připravena k bezkontaktní platbě.

Jak vybrat peníze z účtu bez karty?

Ano. Máte-li v mobilu v Apple Pay či Google Pay nahranou kreditní či debetní kartu MONETA Money Bank, můžete pomocí ní vybírat peníze z bankomatu a platit na internetu. Stejně tak můžete vybírat hotovost z bankomatu pomocí chytrých hodinek díky Garmin Pay a Fitbit Pay.

Jak vybrat peníze z účtu když nemám kartu?

Vybrat peníze z účtu si samozřejmě můžete i bez platební karty. Alternativou je návštěva pobočky vaší banky a výběr peněz na hotovostní přepážce. To ovšem vyžaduje podmínku, aby vaše banka měla hotovostní přepážky a abyste se nacházeli poblíž této pobočky.

Jak používat kartu Revolut?

Co se týče samotné Revolut karty, ta funguje jako jakákoli jiná platební karta. Platit s ní proto můžete v klasických kamenných obchodech, na internetu a umožňuje i vybírání z bankomatů. Není třeba se obávat, že dojde k přečerpání peněz. Karta není žádným způsobem napojena na váš bankovní účet.