Jak mohu platit pomocí virtuálního účtu?

Nastavení bezkontaktního placení. Pokud chcete platit přiložením telefonu pomocí karty v Peněžence Google, je potřeba mít aplikaci Google Pay nastavenou jako výchozí platební aplikaci. Přidejte bezkontaktní platební metodu. Nastavte zámek obrazovky. Telefon musí splňovat požadavky na zabezpečení.

Jak platit virtuální kartou na internetu?

Touto virtuální kartou zaplatíte téměř u jakéhokoli obchodníka. Stačí, aby přijímal platební karty. Stejně jednoduše si vyberete i hotovost z bezkontaktního bankomatu. Kartu stačí jen nahrát do mobilní peněženky a přiložit chytrý telefon nebo hodinky, kde máte virtuální kartou uloženou.

Jak mohu platit pomocí virtuálního účtu?

Jak platit virtuální kartou Česká spořitelna?

Neexistuje v plastové podobě, ale jen v internetovém bankovnictví nebo ve vaší mobilní peněžence. S virtuální platební kartou můžete hned platit na internetu. Nebo si ji můžete nahrát do mobilu pomocí Apple Pay nebo Google Pay a díky tomu s ní platit i v obchodech nebo vybírat hotovost z bezkontaktních bankomatů.

Jak vybrat peníze z virtuální karty?

Jednoduše stačí, když si v aplikaci založíte virtuální kartu a propojíte ji s Google Pay. Mobilem pak můžete platit v obchodech nebo vybírat peníze z bankomatu úplně stejně jako s klasickou platební kartou. Jen si zkontrolujte, zda váš telefon bezkontaktní platby podporuje. Musí být vybaven NFC technologií.

Jak přidat virtuální kartu do Google Pay?

Jak platit po svém s Google Pay?

 1. 01 — Potřebuješ Twisto v tarifu Standard nebo Premium, telefon s Androidem ve verzi 5 a vyšší a Google Pay appku.
 2. 02 — V Twisto appce si v sekci Karta objednáš virtuální kartu. Dostaneš ji hned.
 3. 03 — A teď už stačí 1 kliknutím přidat virtuální kartu do Google Pay.

Jak zjistit číslo virtuální karty?

Jak najdu & spravovat číslo virtuální karty? V peněžence si můžete zobrazit číslo virtuální karty i historii virtuálních karet.

V čem spočívá největší výhoda jednorázové virtuální platební karty?

Co je virtuální platební karta

Hodit se vám mohou ve chvíli, kdy potřebujete oddělit online platby od klasických, a to jak při placení v e-shopech, tak například za předplatné aplikací. Výhodou virtuální karty je její rychlá použitelnost, odpadá její fyzická výroba a distribuce.

Jak povolit platby přes internet George?

V horní liště si v nabídce “Vaše produkty” vyberte kartu, u které potřebujete nastavit trvalé limity. V jejím detailu klikněte na možnost “Nastavení karty”. V sekci “Trvalé limity” si pak kliknutím na tlačítko “Změnit” můžete nastavit trvalé denní limity pro výběr hotovosti, platby u obchodníků a platby na internetu.

Jak si vybrat peníze bez karty?

Výběr si stačí připravit předem v mobilním telefonu prostřednictvím mobilního bankovnictví. Následně stačí přijít k bankomatu a pomocí fotoaparátu mobilního telefonu naskenovat QR kód z displeje bankomatu. Od vytvoření výběru v mobilním bankovnictví máte 15 minut na samotný výběr u bankomatu.

Na co je virtuální karta?

Virtuální platební karta je karta, která v plastové podobě neexistuje. Virtuální karty původně vznikly za účelem snadných a bezpečných plateb na internetu. K placení na internetových e-shopech vám stačí znát údaje o kartě – číslo, datum platnosti a CVV kód.

Jak platit bezkontaktně mobilem?

Stačí se podívat do Nastavení – vybrat záložku Připojení a zapnout možnost NFC a bezkontaktní placení. K zapnutí NFC se dostanete případně i rovnou z domovské obrazovky. V rychlé nabídce stačí kliknout na ikonku NFC. Další výhodou nahrané karty v mobilu je i možnost vybírat hotovost z bezkontaktních bankomatů.

Jak se platí přes Google Pay?

Budete potřebovat mobil s operačním systémem Android a svou platební kartu.

 1. Spusťte aplikaci Peněženka Google (Google Wallet).
 2. Klepněte na symbol „+“ nebo na možnost „Přidat do Peněženky“.
 3. Klepněte na možnost „Platební karta“.
 4. Klepněte na možnost „Nová kreditní nebo debetní karta“. …
 5. Následujte další případné instrukce.

Kde najdu virtuální kartu?

Neexistuje ve fyzické plastové podobě. Údaje virtuální karty si lze zobrazit ve svém internetovém i mobilním bankovnictví. Ihned po vytvoření je možné s ní platit online nebo ji vložit do mobilní peněženky (Apple Pay, Google Pay, Samsung Pay). Je vhodná pro nakupování na internetu.

Co znamená virtualni karta?

Virtuální platební karta je karta, která v plastové podobě neexistuje. Virtuální karty původně vznikly za účelem snadných a bezpečných plateb na internetu. K placení na internetových e-shopech vám stačí znát údaje o kartě – číslo, datum platnosti a CVV kód.

Jak poslat peníze z George?

Jak poslat peníze přes George na český účet?

 1. Přihlaste se do Geroge.
 2. Klikněte na možnost “Nová platba”. …
 3. Pokud máte příjemce uloženého, vyberte ho ze seznamu. …
 4. Zadejte číslo účtu, jméno, pod kterým si příjemce uložíte, a samozřejmě částku. …
 5. Potvrďte platbu. …
 6. A je to!

Jak funguje virtuální platební karta?

Co je virtuální platební karta

Od vydavatele karty získáte „pouze“ údaje o karetním účtu, jako jsou číslo karty, datum platnosti a bezpečnostní kód, ale tradiční plastovou kartu do ruky nedostanete. Použití karty tak může být omezeno pouze na internetové platby a nemusí s ní jít placení v kamenných obchodech.

Jak vybrat peníze z účtu když nemám kartu?

Vybrat peníze z účtu si samozřejmě můžete i bez platební karty. Alternativou je návštěva pobočky vaší banky a výběr peněz na hotovostní přepážce. To ovšem vyžaduje podmínku, aby vaše banka měla hotovostní přepážky a abyste se nacházeli poblíž této pobočky.

Jak si vybrat peníze přes telefon?

Výběr si stačí připravit předem v mobilním telefonu prostřednictvím mobilního bankovnictví. Následně stačí přijít k bankomatu a pomocí fotoaparátu mobilního telefonu naskenovat QR kód z displeje bankomatu. Od vytvoření výběru v mobilním bankovnictví máte 15 minut na samotný výběr u bankomatu.

Kdo nabízí virtuální kartu?

Česká spořitelna je v současnosti jediná banka na tuzemském trhu, která nabízí i jednorázové virtuální karty. Jednorázovou virtuální kartu však nelze nahrát do mobilní peněženky, využít pro výběr hotovosti nebo platit v kamenných prodejnách. Slouží výhradně pro platby na internetu.

Co vše se dá platit přes SMS?

Prostřednictvím mobilního telefonu máte možnost hradit ze svého vyúčtování či kreditu SMS jízdenky a parkovné, hlasovat v soutěžích, využívat služeb jako je seznamka, posílat Dárcovské SMS, odebírat zpravodajství či zábavné multimediální zprávy, nakupovat aplikace apod.

Jak platit přes Google Pay?

Jak nastavit Google Pay s Google Wallet

Klepněte na symbol „+“ nebo na možnost „Přidat do Peněženky“. Klepněte na možnost „Platební karta“. Klepněte na možnost „Nová kreditní nebo debetní karta“. Údaje o kartě zadejte ručně, nebo obě strany karty vyfoťte a aplikaci si údaje přečte sama.

Jak se platí na PayPal?

Jak na to?

 1. Vyvolejte platební bránu na prodejní stránce.
 2. Jako způsob platby vyberte PayPal.
 3. Po přesměrování na web PayPal se přihlaste do svého PayPal účtu.
 4. V prostředí PayPal účtu vyberte kartu, kterou chcete zaplatit a platbu potvrďte.
 5. Po přesměrování zpět na platební bránu se vám zobrazí stav platby. Související články.

Co znamená platit pomocí otevřené aplikace?

Základem je Google Pay

Po otevření aplikace se přihlásíte pod svým Google účtem. Aplikace vás vyzve k zadání údajů o vaší platební kartě, jako je číslo karty, platnost do vypršení a originální třímístný kód. To by mělo být vše pro přidání vaší karty do aplikace, jak vidíte, je to velmi jednoduché.

Jak platit přes George IBAN?

Jak v Georgi zaplatím zahraniční platbu?

 1. Jméno příjemce: Zadejte přesný název účtu příjemce.
 2. Číslo účtu: Zadávejte ve formátu IBAN do IBAN zemí (např. …
 3. BIC kód nebo clearingový kód: zadejte BIC/clearingový kód.
 4. Částka a měna: Vyberte měnu, ve které chcete platbu provést.

Proč nemůžu posílat peníze z George?

Pokud vám upozornění nechodí, nejspíš je nemáte zapnuté. Zapněte si je v nastavení aplikace George klíč.

Jak vybrat peníze bez Obcanky?

Jiné banky většinou požadují občanský průkaz či cestovní pas a kontrolují taktéž podpisový vzor. Pokud je k účtu nastaveno heslo, tak je ho potřeba uvést. Živnostenská banka, Citibank a Poštovní spořitelna rozšíření podpisového vzoru o heslo nenabízí, požadují však vždy předložení dokladu totožnosti.