Co vlastně znamená LOL?

LOL může být: akronym fráze laughing out loud (směji se nahlas), lots of laugh (spousta smíchu) LOL (Laughing Out Loud) – francouzský film z roku 2008.

Co je to Rotfl?

Informace o zkratce 'ROFL'

Směji se, až se z toho válím na podlaze. Válím se smíchy po podlaze.

Co vlastně znamená LOL?

Co to je btw?

BTW – By the way

Tedy mimochodem.

Co je to zkratka Lmao?

LMAO/LMFAO – „Laughing My (Fucking) Ass Off“ – v překladu doslova Po*ělám se smíchy nebo Umřu smíchy.

Co znamená FIY?

Se zkratkou FIY se setkáte často v emailech a sms zprávách, tentokrát i v těch formálnějších. Znamená „for your information“ čili „pro vaši informaci, jen abys věděl“. Často se tak označují emaily v předmětu zprávy, aby bylo jasné, že je to pouze informační zpráva a nevyžaduje od vás žádnou akci.

Co to je lol?

LOL může být: akronym fráze laughing out loud (směji se nahlas), lots of laugh (spousta smíchu) LOL (Laughing Out Loud) – francouzský film z roku 2008. LOL (film, 2012) – americký film z roku 2012.

Co je to zkratka ASF?

Význam: ASF (z angl. Advanced Systems Format) je označení dnes již zastaralého audio a video formátu s uzavřeným kódem, který byl určen zejména pro streamování médií od společnosti Microsoft.

Co je to PS?

Postskriptum (z lat. post scriptum, doslova „po napsání“) označuje původně dodatek dopisu, obvykle za podpisem. Česky se dříve nazývalo také douška. Zkracuje se jako PS, P.S. nebo P.

Co to znamená FS?

Spojení písmen F a S může mít různé významy: Ferrovie dello Stato – italské Státní dráhy anglická zkratka pro souborový systém (file system) Federální shromáždění filmové stud [..]

Co je to zkratka YOLO?

Pod slovem yolo nehledejte žádnou složitost. Jde o zkratku složenou z prvních písmen věty You Live Only Once (žiješ pouze jednou). Toto slovo použijete v momentě, kdy si naplno užíváte přítomného okamžiku a nezabýváte se tím, co bude zítra.

Co je to zkratka FAQ?

Zkratka FAQ pochází z anglického slovního spojení Frequently Asked Questions tedy často kladené dotazy.

Co je LOL Panenka?

Panenky L.O.L., se specifickým vzhledem s velkýma očima, jsou populární zejména u mladých dívek. Děti si s nimi mohou hrát a vytvářet si kolekci panenek s různými doplňky, které bývají součástí balení. Jednotlivé doplňky jsou vzájemně kompatibilní, takže je lze kombinovat s různými panenkami.

Jak si zapnout chat v LOL?

Pokud chceš povolit chat se všemi, stačí ti jen pár rychlých kliknutí.

  1. Ve hře otevři nabídku Nastavení stiskem [ESC]
  2. Vlevo otevři záložku Rozhraní
  3. Listuj dolů, dokud neuvidíš sekci Chat.
  4. Zaškrtni políčko „Zobrazit chat [Všem] (sestavená hra)

Co je to zkratka SS?

Oddíly SS (Schutzstaffel, Ochranný oddíl) vznikly původně jako osobní stráž Adolfa Hitlera a vedení NSDAP. Z malé bojůvky složené především z urostlých boxerů a bitkařů z mnichovských hospod a barů se během dvaceti let vytvořila elitní jednotka nacistické branné moci.

Co je to HP?

koňská síla, horsepower

HP (horsepower) neboli koňská síla je starší fyzikální jednotka výkonu. V 18. století ji zavedl James Watt a i přes oficiální jednotku výkonu dle mezinárodní soustavy jednotek fyzikálních veličin, kterou je Watt (W), se dodnes používá pro označení výkonu automobilových a motocyklových motorů.

Co je to u auta PS?

České pojmenování „koňská síla“ vzniklo prostým překladem z angličtiny, kde se uvádí zkratkou HP (Horsepower). Setkat se však lze také s německou zkratkou PS (Pferdestärke). Jak ale uvidíte níže, každá má jinou hodnotu ve wattech.

Co je to zkratka GG?

GG = „Good game,“ neboli „dobrá hra. Znamená buď slušnou poznámku vyslovenou po zkončení kola nebo hry, která ukazuje, že zápas byl spravedlivý a příjemný. Obvykle ji kolektivně používají uživatelé herních serverů. Opakem je BG.

Co to znamená YOLO zivot?

Pod slovem yolo nehledejte žádnou složitost. Jde o zkratku složenou z prvních písmen věty You Live Only Once (žiješ pouze jednou).

Jak se hraje LOL?

League of Legends je týmová strategická hra, ve které dvě pětičlenná družstva mocných šampionů bojují o to, kdo jako první zničí nepřátelskou základnu. Vyber si z více než 140 šampionů, prováděj dechberoucí akce, sbírej zářezy, srovnávej věže se zemí a vybojuj si vítězství.

Jak odepsat v Lolku?

/w "summoner jméno" – napíšete soukromou zprávu hráči. /r – odepíšete soukromou zprávu poslednímu hráči, jenž Vám psal. /all – napíšete zprávu všem hráčům v aktuální hře.

Co je to zkratka Ig?

Vznik. Instagram byl založen na podzim roku 2010, a jeho název vznikl spojením slov Instant Camera a Telegram. Tvůrci byli američtí podnikatelé, Kevin Systrom a Mike Krieger. Název měl za úkol být jednoduchý a co možná nejsnáze vyslovitelný, brzy se ale ujala zkratka IG, a to ještě v roce 2010.

Co to je SH?

Informace o zkratce 'SH'

Popis: Podvod (cheat) ve hře. Mnohonásobně zvyšuje rychlost běhání.

Jak se měří koňská síla?

Metrická koňská síla

Jednotka kp je kilopond. Metrické koňské síle odpovídá jak český kůň (k), dříve též metrický kůň, tak holandská paardenkracht (pk), švédská hästkraft (hk), finská hevosvoima (hv), a norská a dánská hestekraft (hk). Opačný přepočet činí přibližně 1 kW = 1,35962 k.

Co je to BHP?

Benigní hyperplazie prostaty (BHP) je nemaligní zvětšení prostaty na podkladě zmnožení především stromálních buněk. Jedná se o nejčastější benigní nádor mužů a jeho prevalence stoupá s věkem. Ve věku šedesáti let má klinické příznaky BHP více než 60 % mužů.

Co to znamená HP?

koňská síla, horsepower

HP (horsepower) neboli koňská síla je starší fyzikální jednotka výkonu. V 18. století ji zavedl James Watt a i přes oficiální jednotku výkonu dle mezinárodní soustavy jednotek fyzikálních veličin, kterou je Watt (W), se dodnes používá pro označení výkonu automobilových a motocyklových motorů.

Co znamená u auta HP?

Koňská síla (značka hp nebo HP, z anglického horsepower) je starší fyzikální jednotka výkonu, původně zavedená Jamesem Wattem. I když je dnes vytlačena jednotkou SI watt, stále se používá pro označení výkonu automobilových a motocyklových motorů.