Co je ml ml v angličtině?

mililitr {mužský rod } milliliter {podstatné jméno} [am. angl.] millilitre {podstatné jméno} [brit. angl.

Co je v angličtině oz?

Výraz 'oz' odkazuje na výraz 'ounce'.

Co je ml ml v angličtině?

Co to je length?

lengths {množné číslo}

délky {ž mn. č.}

Co je to TBSP?

tbsp. (tablespoon) = lžíce. tsp. (teaspoon) = lžička.

Na co to je?

N/A – Not available/Not applicable

N/A použijte při vyplňování formuláře, pokud se na vás nějaká položka nebo otázka nevztahuje.

Co je to Buster?

booster [ˈbuːstə]

vzpruha, povzbuzení, (prostředek k) posílení morální ap.

Co je to waist?

waist česky znamená: opasek, pás.

Co to je OMV?

OMV (dříve Österreichische Mineralölverwaltung, ÖMV) je rakouský koncern založený roku 1956 se sídlem ve Vídni, zaměřený především na zpracování ropy a výrobu paliv. Ve střední Evropě provozuje síť více než 2 500 stejnojmenných čerpacích stanic. V České republice koupil čerpací stanice ARAL, které tímto zanikly.

Co to je PCS?

PCS (Precision Control System) je elektronický systém kontroly stability, který se instaloval na autech Oldsmobile. Poprvé byl použit v roce 2000 na sedanu Intrigue. Vylepšuje ovladatelnost vozu a stabilitu při manévrování, například zabráněním smyku při jízdě kolem překážek.

Co je to boost?

povzbuzení, vzpruha, podpora sebedůvěry ap.

Co je E5?

Benzin jako E, nafta jako B

Benzin se značí etiketou E5 v kroužku, což je symbol pro jakýkoli benzin s povinným pětiprocentním podílem biosložky. Ještě se lze setkat s palivem E10 s desetiprocentním podílem bioložky, a dokonce E85 s 85% podílem biosložky. Oktanové číslo se povinně uvádět nemusí.

Jak se značí diesel?

Nejčastěji využívaná paliva v Česku Natural 95 a Natural 98 budou budou vedle starých názvů nově označována jako "E5", klasický diesel motoristé najdou pod značkou "B7".

Co je to ks?

Komanditní společnost je právnická osoba, jde o osobní obchodní společnost s prvky společnosti s ručením omezeným (což je společnost kapitálová, nikoli osobní). V systematice obchodního zákoníku je nicméně chápána jako zvláštní případ veřejné obchodní společnosti.

Co znamená 1 PCS?

pcs. Jen v psaném projevu. Contents: nuts (4 pcs), bolts (4 pcs), wrench (1 pc).

Co znamená fialový blesk na Tinderu?

Aktivuj boost nebo super boost, pusť se do hodnocení a pozoruj výsledky. Pokud s někým vytvoříš propojení pomocí funkce boost, uvidíš vedle jeho nebo jejího jména ikonu fialového blesku.

Co je Boost naboj?

boost. Je označení nového trendu týkajícího se širších nábojů osazovaných primárně na pluskových a devětadvacetipalcových kolech. Hlavním důvodem pro větší šířku nábojů je tužší výplet.

Co je to palivo ba?

Údaj o tom, jaké palivo do auta patří, najdete v technickém průkazu. BA znamená benzín, NM zase naftu. Ale tato důležitá informace je napsaná i na víčku nádrže.

Co je to e palivo?

Syntetická paliva (také E-paliva, ekologická paliva) jsou paliva vyráběná štěpením vody s následným přidáním CO2. Výrobní postup je dvoufázový.

Co je to diesel +?

DIESEL plus koncentrovaná multifunkční vysoce účinná přísada do motorové nafty, vhodná k celoročnímu použití. Vlivem patentovaného molekulárního pochodu dokonale maže a čistí veškeré součásti palivové a spalovací soustavy.

Co to je Gasoil?

Nafta se značí, když ne jako Diesel, tak jako Gasoil nebo Gazole. Italové používají Benzina pro benzin a Gasolio pro naftu.

Co je VS KS SS?

Variabilní symbol (VS) slouží k rozpoznání konkrétní platby, aby příjemce nemusel hledat jméno plátcova účtu. Specifický symbol (SS) taktéž slouží k rozpoznání konkrétní platby, pokud plátce třeba uvedl špatný VS. Konstantní symbol (KS) značí druh nebo formu transakce – například složenku, nebo elektronický převod.

Co je konstantní symbol 0008?

Konstantní symbol u plateb na e-shopech

Použití konkrétního konstantního symbolu ovlivní pouze povaha prodávaného artiklu: V případě, že má fakturovaná věc povahu zboží (materiální povaha): KS 0008.

Co je to aka?

AKA – Also known as

Tato malá kráska odkazuje k jinému jménu či názvu někoho nebo něčeho, často to bývá přezdívka. Asi jako když někdo řekne o svém nedávno narozeném bráškovi: „Tak tohle je náš Edík aka (známý také jako) Stroj na hovínka.

Co je to EG?

e.g. = exempli gratia

Zkratka e.g./ˌi:'dʒi:/ vznikla z latinského exempli gratia, ale rozhodně ji tak nečtěte. Ve volném překladu znamená for example, tedy například (např.).

Co znamená srdíčko na Tinderu?

Tinder přišel se systémem vzájemného „lajkování“ profilů. Dojde-li ke shodě, tedy když dostanete srdíčko od člověka, jemuž jste je sami věnovali, otevírá se soukromý chat, kde si můžete domluvit rande.

Co je to boost na Tinderu?

Co je to boost? Boost ti umožní být po dobu 30 minut mezi nejlepšími profily ve tvé oblasti. Zvyš svou šanci na propojení – díky boostu můžeš získat až 10x víc zhlédnutí svého profilu.