Jak opravím bílé skvrny na obrazovce iPhonu?

Řešení 3: Opravte bílou obrazovku iPhone pomocí iTunesJak začínáme, musíme vložit náš iPhone do DFU módu or Režim zotavení. … Otevřete v počítači software iTunes. … Uvolněte prosím O nás a tlačítka Power dokud neuvidíte obrazovku na vašem iPhone.Poté iTunes ve vašem počítači zjistí, že je třeba obnovit váš iPhone.

Jak opravit displej iPhone?

U určitých modelů je nutné provést SWAP zařízení, tedy výměnu celého telefonu. Displej u tvého iPhone se nikdy nepokoušej vyměnit sám, neautorizovaným zásahem můžeš přijít o záruku a znemožnit opravu v autorizovaném servisu. Při výměně displeje iPhone používáme výhradně nástroje schválené společností Apple.

Jak opravím bílé skvrny na obrazovce iPhonu?

Jak opravit utopený iPhone?

iPhone otevřete a vyjměte baterii

Umístěte iPhone na suché a větrané místo (třeba parapet u otevřeného okna) Nechte telefon vysychat alespoň 48 hodin. Bude-li všechno vypadat v pořádku (a nedojde-li ke korozi), můžete iPhone složit a následně zapnout.

Jak poznat jestli byl iPhone Vytopeny?

Jak zjistit, jestli byl iPhone nebo iPod poškozen tekutinou

Většina modelů iPhonu a iPodu obsahuje indikátory kontaktu s tekutinou, které jsou vidět zvenčí. Indikátor kontaktu s tekutinou se aktivuje při styku s vodou nebo tekutinou obsahující vodu. Normální barva indikátoru je bílá nebo stříbrná.

Co to je True Tone?

Novější iPhony jsou vybaveny funkcí True Tone, která zajišťuje změnu odstínu displeje od studené bílé až do teplého odstínu žluté. Pro zachování její funkce i po výměně displeje je nutné přenést původní sériové číslo na nový displej.

Jak dlouho trva Vymena displeje u iPhonu?

Běžně trvá doba opravy Apple iPhone 2 až 3 pracovní dny. V případě vašeho zájmu se také u nás dá předem domluvit expresní oprava displeje iPhone. Pokud máte iphone déle než 2 roky, zvažte zároveň také provést zároveň výměnu baterie, která pozitivně ovlivňuje výkon telefonu.

Jak dlouho trvá oprava displeje?

Výměna samotného skla je časově mnohem náročnější než výměna celého modulu displeje se sklem a trvá zhruba 90 minut u levnějších telefonů. V případě složitějších telefonů, kterými jsou například Apple iPhone 7, Samsung Galaxy S6, S7 a S8, však celý proces trvá i čtyři hodiny.

Co delat s Mokrym Iphonem?

Pokud se vám iPhone dostal do kontaktu s tekutinou, odpojte od něj všechny kabely a nenabíjejte ho, dokud nebude úplně suchý. Nabíjením nebo používáním vlhkého iPhonu s doplňky ho můžete poškodit. Než ho budete nabíjet nebo do Lightning konektoru zapojíte nějaké doplňky, počkejte aspoň 5 hodin.

Jak Vysusit Mokry iPhone?

Vysychání můžete pomoct tím, že iPhone položíte před ventilátor tak, aby studený vzduch foukal přímo do Lightning konektoru. Nikdy k sušení iPhonu nepoužívejte externí zdroj tepla ani do Lightning konektoru nezasouvejte žádné předměty, třeba vatové tyčinky nebo papírové ubrousky. Také do něho nikdy nefoukejte ústy.

Jak vypnout černou obrazovku iPhone?

Když je obrazovka černá nebo nereaguje

  1. Stiskněte a rychle uvolněte tlačítko zesílení hlasitosti.
  2. Stiskněte a rychle uvolněte tlačítko zeslabení hlasitosti.
  3. Podržte boční tlačítko, dokud neuvidíte logo Apple.
  4. Pokud se telefon nezapne, podle těchto kroků zkontrolujte hardware a nabijte telefon.

Jak vypnout True Tone?

zapněte nebo vypněte funkci True Tone. Přejděte do Nastavení > Zobrazení a jas a zapněte nebo vypněte volbu True Tone.

Jak zapnout iPhone bez displeje?

Stiskněte a držte zároveň zapínací tlačítko + tlačítko snížení hlasitosti. Tlačítka držte cca 5 sekund. Nedržte tlačítka déle, jinak se iPhone znovu zapne.

Kde můžu reklamovat iPhone?

Zavolejte na podporu společnosti Apple1 nebo navštivte maloobchod společnosti Apple nebo autorizovaného poskytovatele služeb společnosti Apple. Podrobnosti vám poskytne prodejce. Podrobnosti vám poskytne prodejce. Podrobnosti vám poskytne prodejce.

Jak dlouho trvá výměna displeje u iPhone?

Běžně trvá doba opravy Apple iPhone 2 až 3 pracovní dny. V případě vašeho zájmu se také u nás dá předem domluvit expresní oprava displeje iPhone. Pokud máte iphone déle než 2 roky, zvažte zároveň také provést zároveň výměnu baterie, která pozitivně ovlivňuje výkon telefonu.

Jak dlouho trva oprava displeje iPhone?

Jak dlouho trvá oprava? Samozřejmě záleží na druhy opravy. 90% oprav, jako je výměna displeje či zamykací tlačítko, opravujeme do 1-2 hodin, výměna baterky u iPhone od 15ti do 60ti minut. Náročnější opravy, jako je prasklé sklo u iPadu do 48 hodin.

Jak dlouho vydrzi iPhone pod vodou?

Podle výrobce starší modely (iPhone SE 2. generace, iPhone XR, iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus) vydrží pod vodou do maximální hloubky jednoho metru půl hodiny. Čím novější verze, tím se maximální hloubka zvětšuje.

Jak vysušit mokrý telefon?

Utopený telefon nechte co nejvíce větrat, tudíž z něj sundejte veškeré obaly či kryty a nechte jej kompletně „holý“. Všechnu vodu a vlhkost na povrchu telefonu setřete papírovou utěrkou či hadrem. Stírejte však vždy pouze povrchovou vlhkost a do útrob zařízení se nesnažte dostat.

Jak vypnout červenou obrazovku iPhone?

Zapnutí Night Shiftu

Otevřete Ovládací centrum. Přitlačte na ikonu ovládání jasu a pak klepnutím na. zapněte nebo vypněte Night Shift. Přejděte do Nastavení > Zobrazení a jas > Night Shift.

Co dělat když zčerná obrazovka iPhone?

Když je obrazovka černá nebo nereaguje

  1. Stiskněte a rychle uvolněte tlačítko zesílení hlasitosti.
  2. Stiskněte a rychle uvolněte tlačítko zeslabení hlasitosti.
  3. Podržte boční tlačítko, dokud neuvidíte logo Apple.
  4. Pokud se telefon nezapne, podle těchto kroků zkontrolujte hardware a nabijte telefon.

Jak ztmavit obrazovku iPhone?

Nejprve kliknutím na položku Okno zvětšení přepněte lupu na celou obrazovku. Pak v položce Výběr filtru označte hodnotu Nízký jas. Okno lupy (celého displeje) se ztmaví.

Jak oživit mrtvý iPhone?

Pokud iPhone nereaguje a nedaří se vám ho vypnout a zapnout, zkuste ho nuceně restartovat. Stiskněte tlačítko zvýšení hlasitosti a hned ho zase pusťte. Stiskněte tlačítko snížení hlasitosti a hned ho zase pusťte.

Co dělat když mi nefunguje displej na mobilu iPhone?

Restartujte svůj iPhone nebo iPad. Ujistěte se, že je obrazovka čistá, bez špíny nebo kapek vody. Odpojte všechny doplňky připojené přes Lightning nebo USB-C. Pokud obrazovka po odpojení doplňků funguje, zkuste použít jinou zásuvku, kabel nebo nabíječku.

Jak dlouho trva reklamace Apple?

Reklamace iPhonu je většinou rychlou a bezbolestnou záležitostí. V případě, že je uznána, oprava se provede do 30 dní, nic za ní neplatíte a v hodně případech dostanete i zcela nové zařízení výměnou za rozbitý kus.

Na co se vztahuje záruka mobilu?

Jde-li o vadu, kterou lze odstranit, má kupující právo, aby byla bezplatně, včas a řádně odstraněna. Prodávající odpovídá za vady, které má prodaná věc při převzetí kupujícím. Projeví-li se vada do 6 měsíců ode dne převzetí, může spotřebitel požadovat výměnu zboží, pokud to není vzhledem k povaze vady nepřiměřené.

Jak opravit rozbitý displej?

Prasklý displej telefonu můžete podobně jako v případě poškrábaného laku u auta vyřešit retušovacím fixem. Před použitím fixu či štětce je třeba displej odmastit, pak už stačí jen několikrát přejet. Menší škrábance z displeje zcela zmizí a ty větší se alespoň překryjí.

Jak poznat jestli mám prasklý displej?

Pokud Váš mobil funguje jako do posud, tak máte rozbité pouze sklo. Ale pokud mobil vůbec nefunguje, nebo ukazuje něco špatně, nebo v některých případech i něco na víc (např. černý flek, barevné mapy, atd.) – tak máte bohužel rozbitý i displej.