Odstraní se odstraněním dat z iCloudu vše?

Odstranění souborů smazaných z iCloud Drivu nebo aplikací iWorkV iCloud Drivu na webu iCloud.com klikněte v pravém dolním rohu okna na Nedávno smazáno.Klikněte na Smazat vše nebo vyberte všechny soubory, které chcete smazat, a klikněte na Smazat.

Co se stane kdyz se odhlásit z iCloudu?

Odhlášení na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch

 1. Přejděte do Nastavení a klepněte na své jméno.
 2. Přejděte dolů až na konce.
 3. Klepněte na Odhlásit se.
 4. Zadejte heslo ke svému Apple ID a klepněte na Vypnout. …
 5. Zapněte data, jejichž kopii si ve svém zařízení chcete nechat.
 6. Klepněte na Odhlásit se.
Odstraní se odstraněním dat z iCloudu vše?

Jak smazat data z iCloudu?

Přejděte do Nastavení > [vaše jméno] a klepněte na iCloud. Klepněte na Spravovat úložiště účtu nebo na Spravovat úložiště a pak na Zálohy. Klepněte na název zařízení, jehož zálohu chcete smazat. Klepněte na Smazat zálohu > Vypnout a smazat.
CachedSimilar

Jak presunout vsechny Fotky na iCloud?

Na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch

 1. Přejděte do Nastavení > [vaše jméno].
 2. Klepněte na iCloud.
 3. Klepněte na Fotky a potom na přepínač vedle volby Synchronizovat tento [zařízení].

Jak obnovit Smazana data z iCloudu?

V iCloud Drivu na webu iCloud.com klikněte na bočním panelu na Nedávno smazané. Klikněte na Obnovit vše nebo vyberte všechny soubory, které chcete obnovit, a klikněte na Obnovit.

Jak vypnout iCloud?

První co musíte udělat je jít do Nastavení/Settings a tam kliknout nahoře vlevo na vaše Apple ID a poté na iCloud. Abyste se zbavili iCloudu, tak musíte vypnout používání iCloudu postupně pro všechny uvedené aplikace. Včetně samostatného iCloud Drive. Skutečně vás čeká klikání/vypínání každé jednotlivé.

Jak Smazat zarizeni z iCloudu?

Uprostřed panelu nástrojů aplikace Najít zařízení klikněte na název aktuálního zařízení. Tím rozbalíte seznam Zařízení a můžete vybrat jiné. Klikněte na Zastavit žádost o vymazání a zadejte heslo ke svému Apple ID.

Jak Smazat fotky z telefonu ale ne z iCloudu?

Pokud nechcete své fotky smazat z iCloudu, můžete je odstranit pomocí aplikace Fotky na vašem zařízení. Když v nastavení zastavíte automatickou synchronizaci fotek na iCloudu, můžete konečně smazat fotky z iPhonu pomocí aplikace Fotky, aniž byste je smazali na iPhonu.

Co je uloziste iCloud?

Úložiště na iCloudu

V úložišti na iCloudu můžete uchovávat fotky, videa, zálohy zařízení a další obsah a uchovat vše aktuální na všech svých zařízeních. Když je vaše úložiště na iCloudu téměř plné nebo plné, může se zobrazit upozornění a můžete si koupit více místa.

Jak smazat Fotky z telefonu ale ne z iCloudu?

Pokud nechcete své fotky smazat z iCloudu, můžete je odstranit pomocí aplikace Fotky na vašem zařízení. Když v nastavení zastavíte automatickou synchronizaci fotek na iCloudu, můžete konečně smazat fotky z iPhonu pomocí aplikace Fotky, aniž byste je smazali na iPhonu.

Proč se neodesílají Fotky na iCloud?

Kontrola Apple ID

Pokud ano, tak právě to může být příčinou toho, že se vám nedaří fotky a videa odeslat na iCloud. Tento problém nenastává často, každopádně se zřídka můžete ocitnout v situaci, kdy bude nutné zařízení z vašeho Apple ID odhlásit, a poté jej znovu přihlásit.

Jak obnovit smazaná data z iPhone?

Jak obnovit soubor, který jste smazali na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch

 1. V aplikaci Soubory klepněte na panel Prohlížení.
 2. Přejděte do části Umístění.
 3. Klepněte na Nedávno smazané.
 4. Vyberte soubor, který si chcete nechat, a klepněte na Obnovit.

Jak dostat data z iCloud?

V zobrazení “Aplikace a data” vyberte možnost “Obnovit ze zálohy iCloud” a přihlaste se k iCloudu. Vyberte zálohu, kterou chcete obnovit, a počkejte na dokončení zálohování. Hotovo!

Jak vyčistit iPhone před prodejem?

Jak resetovat tovární nastavení iPhonu, iPadu nebo iPodu touch

 1. Zálohování zařízení …
 2. Klepněte na Nastavení > Obecné > Přenést nebo resetovat [Zařízení] …
 3. Pokud k tomu budete vyzváni, zadejte svůj kód nebo heslo k Apple ID. …
 4. Potvrďte, že chcete vymazat své zařízení …
 5. Počkejte, než se zařízení smaže.

Jak vymazat všechna data z iPhone?

Klepněte na Nastavení > Obecné > Přenést nebo resetovat [Zařízení] Klepněte na Smazat data a nastavení.

Jak odinstalovat iCloud?

Odinstalace iCloudu pro Windows, pokud máte Windows 10

 1. Na počítači s Windows se odhlaste z iCloudu pro Windows.
 2. Zvolte nabídku Start > Nastavení > Aplikace > Aplikace a funkce.
 3. Najděte iCloud, klikněte na Odinstalovat a potom postupujte podle pokynů na obrazovce.

Jak vypnout synchronizací fotek na iCloud?

Přejděte do Nastavení a klepněte na své jméno. Klepněte na iCloud a poté na Spravovat úložiště účtu. Klepněte na Fotky a poté na Vypnout a smazat z iCloudu.

Jak smazat synchronizované fotky z iPhonu?

Otevřete Fotky. Na kartě Knihovna klepněte na Všechny fotky a vyberte fotografii nebo video, které chcete smazat. Klepněte na tlačítko Koš a potom na Smazat fotku.

Jak funguje cloudové uložiště Apple?

iCloud usnadňuje sdílení fotek, souborů, poznámek a dalšího s přáteli a rodinou. Anebo si iPhone, iPad nebo iPod touch můžete zálohovat i pomocí iCloudu. iCloud zahrnuje bezplatný e‑mailový účet a 5 GB úložiště zdarma pro vaše data. Pokud chcete větší úložiště a další funkce, můžete si pořídit předplatné iCloud+.

Jak sdílet iCloud s rodinou?

Přejděte do Nastavení > [vaše jméno]. Klepněte na Rodinné sdílení a pak na iCloud+. Klepněte na Používat rodinné úložiště.

Jak smazat nektere fotky z iCloudu?

Ve Fotkách na iCloud.com vyberte fotky či videa, která chcete smazat, nebo dvakrát klikněte na jednu fotku nebo video. a potom na Smazat. Smazané fotky a videa se přesouvají do alba Nedávno smazané.

Jak smazat fotky z telefonu ale ne z iCloudu?

Pokud nechcete své fotky smazat z iCloudu, můžete je odstranit pomocí aplikace Fotky na vašem zařízení. Když v nastavení zastavíte automatickou synchronizaci fotek na iCloudu, můžete konečně smazat fotky z iPhonu pomocí aplikace Fotky, aniž byste je smazali na iPhonu.

Jak dostat fotky z iCloudu do Iphone?

Na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch

 1. Přejděte do Nastavení > [vaše jméno].
 2. Klepněte na iCloud a pak na Fotky.
 3. Zvolte Stáhnout a ponechat původní.

Jaký je rozdíl mezi iCloud a iCloud drive?

S iCloud Drivem můžete synchronizovat soubory a složky na všech svých zařízeních, sdílet soubory a složky s přáteli, rodinou nebo kolegy a provádět mnoho dalšího. Na iCloud Drivu můžete ukládat soubory* do velikosti 50 GB, jenom nesmíte překročit limit svého úložiště na iCloudu.

Jak obnovit data na iPhone?

Obnovení iPhonu ze zálohy v počítači

Na Macu (macOS 10.14 nebo starší) nebo na PC: Otevřete aplikaci iTunes, poblíž levého horního rohu okna iTunes klikněte na tlačítko v podobě iPhonu, klikněte na Souhrn a potom na Obnovit ze zálohy.

Jak vymazat celý iPhone?

Přejděte do Nastavení > Obecné > Přenést nebo resetovat iPhone > Resetovat. Vyberte některou z voleb: VAROVÁNÍ: Pokud použijete volbu Smazat data a nastavení, budou odebrána všechna vaše data.