Můžete si posílat peníze prostřednictvím služby PayPal?

Je to rychlé Lidem po celém světě můžete poslat peníze během několika sekund; vyberte příjemce, přidejte částku a klepněte na poslat. To je vše.

Jak posílat peníze na PayPal?

Pojďme si to projít krok za krokem.

 1. Přihlaste se na webu do svého profilu.
 2. Otevřete záložku Peněženka.
 3. Klikněte na možnost Převést peníze.
 4. Vyberte možnost Přidat peníze k zůstatku.
 5. PayPal zobrazí okénko s platebními údaji.
 6. Otevřete si své klasické bankovnictví. …
 7. Zadejte novou platbu a vepište údaje. …
 8. Platbu odešlete.
Můžete si posílat peníze prostřednictvím služby PayPal?

Jak funguje služba PayPal?

PayPal funguje jako elektronická peněženka, kdy si na svůj PayPal účet pošlete peníze ze svého účtu. Můžete si také nastavit pravidelný příkaz, kdy se vám z bankovního účtu v určeném intervalu peníze na PayPal automaticky odešlou. Nebo si PayPal účet propojíte rovnou se svou platební kartou.

Jak vrátit peníze z platby na PayPal?

PayPal vrácení peněz – Jak o zpětnou platbu požádat?

 1. Navštivte stránku Resolution Center PayPal.
 2. Zvolte možnost “Report a Problem”
 3. Nyní vyberete ID dané transakce a kliknete na “Continue”
 4. V dalším okně popíšete problém.
 5. PayPal vás spojí s prodejcem.

Jak dlouho trvá převod peněz z účtu na PayPal?

Typy převodů u PayPal a jak dlouho trvají

Typ převodu Cena³ Délka převodu¹
Standardní převod Převod zdarma, poplatek za směnu měn Běžně 1 pracovní den, někdy ale 3–5 pracovních dnů
Okamžitý převod 1,75 % z částky, min. 0,25 USD, max. 25 USD Několik minut
Převod vyžádaný šekem 1,5 USD 10 pracovních dnů

Jak někomu zaplatit přes PayPal?

Nechte si zaplatit s unikátním odkazem jen pro vás

Zřiďte si unikátní odkaz PayPal.Me a zjednodušte rozhodování přátelům, rodině nebo zákazníkům. Prostě jim zašlete odkaz. Dostanou možnost kliknout na něj, zadat částku, a hotovo.

Jak někomu poslat peníze na účet?

Bankovní převod je způsob, jak poslat peněžní částku z jednoho bankovního účtu na druhý. Nejčastější formou bankovního převodu v dnešní době je příkaz k úhradě, který snadno zadáte vyplněním formuláře pro domácí nebo zahraniční platební styk.

Jak kontaktovat podporu PayPal?

Případně, pokud se nemůžete přihlásit ke svému účtu PayPal, můžete nás kontaktovat zasláním e-mailu na [email protected].

Jak poslat peníze na účet bez účtu?

Díky službě Western Union (WU) lze skrze poštu zajišťovat jak platby do zahraničí, tak příjem peněz z jiných států. Devízou této služby je to, že se jedná o nejrychlejší způsob, jak převést peníze bez použití bankovních účtů.

Proč PayPal zadržuje peníze?

Pokud používáte naše platební služby k platbě dalšímu uživateli, dáváte nám pokyn, abychom převedli peníze z vašeho zůstatku na účtu PayPal na účet příjemce. Na vašem zůstatku na účtu PayPal musíte mít ve chvíli platby dostatek zúčtovaných finančních prostředků, abyste pokryli platbu i poplatky za transakci.

Jak zrušit platbu?

banky nemohou platby stornovat ani vracet žádné peníze. Vy jste požádal banku, aby část Vašich peněz doručila jistému příjemci. Příjemce peníze obdržel. Tím role banky končí.

Jak převést peníze z účtu na účet KB?

Tři jednoduché kroky

 1. Úvodní stránka. Přihlaste se do svého internetového bankovnictví. …
 2. Jeden pohyb myší Kurzorem myši chytněte kartičku účtu, ze kterého chcete převést peníze, a přetáhněte ji na kartičku účtu, kam chcete peníze převést.
 3. Potvrzení platby.

Jak dobít PayPal bez karty?

PayPal můžete dobít platební kartou a bankovním převodem. Kromě běžného bankovního převodu jsou podporovány také rychlé online převody přes službu Trustly. Mezi aktuálně podporované banky patří UniCredit Bank, mBank, ČSOB, Era, Česká Spořitelna George a Sberbank. Jiné platební metody nejsou podporovány.

Jak platit na PayPal bez karty?

Platební systém PayPal nově spustil funkci bankovního dobíjení. Při platbách tak nemusíte využívat svou platební kartu, ale můžete převést peníze z vlastního bankovního účtu na PayPal účet a platit online i bez karty.

Jak poslat peníze co nejrychleji?

Když chcete někomu poslat peníze, je nejrychlejší metodou bez pochyby převod peněz z účtu na účet. Banky navíc převody mezi sebou v posledním roce výrazně zrychlily a u řady bank už dnes platí, že pokud stihnete příkaz k úhradě odeslat do určitého času, cizí banka příjemce obdrží peníze ještě ten samý pracovní den.

Jak někomu poslat peníze bez účtu?

Díky službě Western Union (WU) lze skrze poštu zajišťovat jak platby do zahraničí, tak příjem peněz z jiných států. Devízou této služby je to, že se jedná o nejrychlejší způsob, jak převést peníze bez použití bankovních účtů.

Jak poslat peníze na PayPal z České spořitelny?

Vlevo v menu v Paypalu klikneš na Top Up, tam najdeš číslo účtu, kam poslat peníze (81880926/2700) a hlavně Transfer ID, které napíšeš do zprávy pro příjemce.

Jak posílat peníze na účet?

Nejjednodušším způsobem, jak poslat peníze z účtu na účet, je bankovní převod. Přihlásíte do svého internetového bankovnictví a zadáte údaje příjemce (číslo účtu a kód banky). Pokud máte přiřazený variabilní symbol, nezapomeňte ho uvést, aby se platba správně spárovala. Před odesláním platby ověřte správnost údajů.

Jak požádat banku o vrácení platby?

V případě, že člověk odešle platbu na špatný účet, musí vyplnit formulář, tedy čestné prohlášení o omylem zaslané platbě, který si může stáhnout na webových stránkách své banky nebo ho vyplnit přímo na pobočce. Někdy to je možné provést i v internetovém bankovnictví.

Jak vrátit odeslané peníze?

Oficiální postup správného vrácení chybně odeslané částky majiteli ale neexistuje. Peníze jednoduše pošlete zpět. Většinou neprohloupíte, ani když o chybné transakci vyrozumíte svoji banku. „Pro klienta bude nejpohodlnější, když svou banku o této platbě informuje.

Co dělat když vám na účet přijdou cizí peníze?

Okamžitě ji vraťte, jinak riskujete postih. Každý měsíc řeší banky desítky i stovky případů, kdy lidé pošlou peníze, kam neměli. Pokud se vám na účtu objeví peníze, které vám nepatří, je vaší povinností je neprodleně vrátit. Banka to za vás neudělá.

Které banky mají okamžitě platby?

Banky podporující službu Okamžité platby

 • Fio banka (2010)
 • MONETA Money Bank (0600)
 • Komerční banka (kód banky 0100)
 • Československá obchodní banka (0300)
 • Česká spořitelna (0800)
 • Banka Creditas (2250)
 • AIR Bank (3030)
 • PPF banka (6000)

Jak zrušit platbu která je v blokaci?

V první řadě se hodí vědět, že platbu zrušit nemůžeme, a to ani tu, která ještě nebyla zaúčtována. Je potřeba počkat, jestli si peníze obchodník zaúčtuje. Pokud ano, pak doporučujeme kontaktovat obchodníka a domluvit se s ním na vrácení peněz.

Kde se dá dobít PayPal?

Možnosti jsou celkem tři. PayPal můžete dobít platební kartou a bankovním převodem. Kromě běžného bankovního převodu jsou podporovány také rychlé online převody přes službu Trustly. Mezi aktuálně podporované banky patří UniCredit Bank, mBank, ČSOB, Era, Česká Spořitelna George a Sberbank.

Co lze platit PayPalem?

Kde se dá platit v Česku přes PayPal?

 • Alza.cz – elektronika, hračky,…
 • Zoot.cz – značkové oblečení
 • Microsoft Store – oficiální obchod společnosti Microsoft.
 • Šablony.Webčesky.cz – grafické šablony pro web.
 • Eva.cz – drogerie, elektronika, dům a zahrada, hračky,…
 • Datart.cz – elektronika.

Jak dlouho trvá převod peněz z USA do ČR?

Nejdéle 3 pracovní dny. Záleží, v jaké měně a v kolik hodin peníze posíláte. Platbu můžete urychlit expresním nebo urgentním převodem.