Kdo je nejsilnější Thor vs Superman?

Thor Vs Superman: Who is Stronger? By most accounts, Superman seemingly outclasses Thor in terms of raw strength, especially in earlier versions of the DC Universe. He's pulled planets, punched people into orbit and performed all sorts of wild feats of strength.

Kdo je nejsilnější superhrdina?

Alespoň podle vědců z Univerzity v Leicesteru, kteří údajně vedli mnohaletý výzkum, aby zjistili, který ze superhrdinů je skutečně nejsilnější. A výsledek byl jasný: díky využívání solární energie je na tom nejlépe Superman.

Kdo je nejsilnější Thor vs Superman?

Kdo je nejsilnější v Marvelu?

1) Doctor Strange

Postupným získáváním vědomostí studuje nejen sám sebe a svou takřka neomezenou moc, ale i své protivníky. Přidejte fakt, že momentálně zvládá ovládat čas, teleportovat se a ohýbat realitu – no a máme tu jednoznačného vítěze.

Kdo je nejsilnější z Marvel?

Captain Marvel: Nejsilnější Avenger

Captain Marvel je oficiálně nejsilnější superhrdinkou celého filmového vesmíru Marvelu. Je silnější něž Hulk nebo Thor.

Kdo je one above all?

One-Above-All existuje mimo čas a prostor a není ani mužem, ani ženou, byť na sebe může brát různé podoby. One-Above-All je opravdu všemocný, vševědoucí a také všudypřítomný. Tím pádem jeho schopnosti nemají žádná omezení. Kontroluje všechny formy energií a nelze ho zranit, natož zabít.

Kdo je nejslabší Avengers?

1) The Collector. Jo, nejslabší postavou je definitivně Collector neboli Taneleer Tivan. Je možná tisíce let starý a má hustou sbírku nejrůznější předmětů, jestli ale neschovává i bojový výcvik, bude totálně k ničemu. V podstatě jako jeho bratr Grandmaster ve filmu Thor: Ragnarok.