Kdo je mocnější, Yoda nebo Anakin?

There's no question that Yoda was considerably more skilled than both Obi-wan and Anakin at that time. But the same applied to Palpatine. When Yoda lost his saber, he was still nonetheless able to defend himself against a Sith Lord using only the Force. Neither Obi-wan or Anakin were to that level yet.

Kolik je Anakinovi?

Darth Vader

Anakin Skywalker / Darth Vader
Rasa člověk, později kyborg
Pohlaví muž
Narození 41 BBY Tatooine
Úmrtí 4 ABY (45 let) druhá Hvězda smrti
Kdo je mocnější, Yoda nebo Anakin?

Kdo je otec Anakina?

Cliegg Lars byl vdovec po Shmi Skywalker, pradědeček Luka Skywalkera a Leiy Organy Solo, nevlastní otec Anakina Skywalkera a otec Owena Larsa. Byl synem Gredda a Lefa Larsových a starším bratrem Ederna Larse.

Co je to Midichlorian?

Midichloriany jsou fiktivní symbiotické organismy patrně procházející změnou na semiautonomní organely. Jedná se o mikroskopické životní formy nacházející se v buňkách téměř všech živých věcí ve vesmíru Hvězdných válek George Lucase. Jejich funkcí je komunikace se Silou a spojování všech živých věcí.

Jak zemřel Darth Vader?

To vedlo k nevyhnotelnému střetu mezi Benem Kenobim a jeho bývalým žákem, který Anakin prohrál a zřítil se do lávy. Tak zemřel Anakin Skywalker a zrodil se Darth Vader. Po svém pádu nosil dlouhou, černou kápi, a podpůrnou jednotku bez které by nepřežil.

Co je Vader?

Vader je polská deathmetalová kapela, založená v roce 1983 (původně jako thrashmetalová). Založili ji společně Piotr Wiwczarek a Zbyszek Wroblewski. Jako první metalová skupina z tzv. východního bloku se prosadili ve světě a jejich demo „Morbid Reich“ se stalo v roce 1990 nejprodávanějším demem v historii death metalu.

Kdo zabil Anakina?

Nakonec se jejich souboj přemístil nad můstek, který vysel vysoko nad skutečně gigantickou jámou, nakonec vítězí Vader a utne Lukovi ruku v zápěstí. Nedokáže ho ale zabít, neboť je jeho otcem. Přemlouvá ho, aby se přidal k temné straně. Luke odmítá a vyčítá mu, že zabil Anakina.

Jak se narodil Anakin?

Anakin Skywalker se narodil na Tatooine, vyprahlé planetě. Už jako malý byl otrok spolu se svou matkou Shmi Skywalker. Vlastnila je Gardulla Hutt, která však o pár let později o ně přišla při sázce s prodejcem Wattem. Již v mladém věku nechyběla Anakinovi zručnost a sestavil a postupně upravoval robota C-3PO.

Co znamená Darth?

Darth byl titul daný určitým Sithským pánům, který buď předcházel jimi zvolené Sithské jméno, nebo (v některých případech) jejich rodné jméno. Mnoho Sithských pánů se rozhodlo přidat si titul "Darth", aby jejich jméno, bylo považováno za synonymní s temnou stranou Síly. To také znamenalo vzdát se svého starého života.