Kdo je 10 nejbohatších youtuberů?

Forbes zveřejnil TOP 10 nejvýdělečnějších youtuberů a streamerů v Českumísto: Agraelus – 13 milionů Kčmísto: MenT – 12 milionů Kč … místo: Xnapy – 12 milionů Kč … místo: Erik Meldik – 9 milionů Kč … místo: Kovy – 7 milionů Kč … místo: Veronika Biasiol – 6,5 milionů Kč … místo: Anna Sulc – 6 milionů Kč … More items…

Kdo je nejbohatší Youtuber v ČR?

Seznam nejodebíranějších českých youtuberů

Pořadí Youtuber / YouTube kanál Počet odběratelů
1. MenT 1,5 milionu
2. GEJMR 1,26 milionu
3. Tary 1,21 milionu
4. Stejk 1,19 milionu
Kdo je 10 nejbohatších youtuberů?

Kdo má nejvíc odběratelů na YouTube na světě 2023?

PewDiePie

Felix „PewDiePie“ Kjellberg pochází ze Švédska a po léta ovládl YouTube jako kanál s nejvyššími odběrateli. Svůj původní kanál na YouTube založil v roce 2006, a proto byl jeden z prvních osvojitelů tvorby video obsahu. Jeho kanál byl založen na hraní her a zaměřil se na hry Minecraft a hororové tématiky.

Kdo je nejbohatší Youtuber na světě?

Ryan Kaji vystoupal na vrchol žebříčku nejlépe vydělávajících youtuberů v roce 2018 ve svých 8 letech a udržel se na stejné pozici i v letech 2019 a 2020.

Kolik vydelava nejbohatsi Youtuber?

Podle časopisu Forbes si Ryan vydělal 1 milion dolarů takzvanými sponzorovanými videi, ve kterých ukazuje právě hračky firem, se kterými spolupracuje. Zbylých 21 milionu dolarů si pak vydělal díky reklamám umístěných v jeho videích.

Kdo má nejvíc odběratelů na YouTube na světě?

Vůbec nejsledovanější youtuber na světě, třicetiletý Švéd Alex Kjellberg vystupující pod přezdívkou PewDiePie, začne opět k pořádání přenosů z hraní počítačových her využívat YouTube.

Kdo platí YouTube?

Vlastník YouTube, Google, jim platí za vkládání reklam do jejich videí. Takzvaní youtubeři, kteří měsíčně získají přes dva miliony zhlédnutí, vydělají plat jako průměrný Čech. Stát se tvůrcem videí, která člověk vkládá na web YouTube, jenž celosvětově sleduje přes miliardu lidí, není nic složitého.

Kdo je největší youtuber na světě?

Vůbec nejsledovanější youtuber na světě, třicetiletý Švéd Alex Kjellberg vystupující pod přezdívkou PewDiePie, začne opět k pořádání přenosů z hraní počítačových her využívat YouTube.

Jaký youtuber má nejméně odběratelů?

Indický hudební videokanál T-Series je nejodebíranější YouTube kanál s 242 miliony odběratelů v prosinci 2022. Americký dětský vzdělávací kanál Cocomelon je třetí nejodebíranější YouTube kanál se 159 miliony odběratelů v prosinci 2022.

Kdo má nejvíce odběratelů na YouTube na světě?

Švédský Let's player a komentátor PewDiePie je šestý nejodebíranější YouTube kanál a nejodebíranější osoba Youtube se 111 miliony odběratelů v prosinci 2022.

Kdo to je FIZI?

Podle žebříčku Forbesu je nejvýdělečnějším influencerem v Česku youtuber Filip Zima, který na internetu vystupuje pod přezdívkou Fizi. Na svůj kanál FIZIStyle, , kde má tři čtvrtě milionu odběratelů, natáčí videa pro dětské publikum.

Kdo má nejvíc odběratelů?

Nejodebíranější kanály

Pořadí Kanál Odběratelé (v milionech)
1. T-Series 246
2. MrBeast 172
3. Cocomelon 163
4. SET India 160

Kdo má nejvíc odběrů na světě?

PewDiePie – počet odběratelů k dubnu 2019: 92,8 milionu

Tento devětadvacetiletý vloger, vlastním jménem Felix Arvid Ulf Kjellberg, se narodil ve švédském Göteborgu a podle informací časopisu Forbes jen za minulý rok vydělal díky své profesi neuvěřitelných 15,5 milionu dolarů, tedy přibližně 349 milionů korun!

Kdo byl první youtuber?

Nahrávka má 18 vteřin a na server ji nahrál Jawed Karim, jeden ze zakladatelů serveru. Toto video je označované za nejstarší YouTubové video vůbec, respektive za první video v dějinách YouTube.

Jak se jmenuje FIZI jmenem?

Podle žebříčku Forbesu je nejvýdělečnějším influencerem v Česku youtuber Filip Zima, který na internetu vystupuje pod přezdívkou Fizi.

Jaký je rozdíl mezi Influencerem a Youtuberem?

Nutno podotknout, že slovo influencer je zastřešující pojem. Influencerem může být i youtuber, tedy tvůrce videí na platformě YouTube, nebo tiktoker, který tvoří krátká videa na oblíbenou sociální síť TikTok. Zároveň je dobré vědět, že úspěšní influenceři mohou své sociální sítě využít jako zdroj obživy.

Co to znamená YouTube?

slovo youtube je zkratkou označující internetové stránky www.youtube.com. Jedná se o zábavní portál, resp. internetové stránky, na kterých uživatelé mohou sdílet svá videa, hudební klipy, hudbu apod. s ostatními uživateli z celého světa.

Kdo je bouchaL Youtuber?

Honza, který se na českém YouTube raketově proslavil pod přezdívkou bouchaL, točí skoro denně šílená videa z různých her, hlavně GTA a Minecraftu. Jeho nekonečná energie a dobrá nálada oslovila už skoro 100 tisíc fanoušků.

Kdo je to MenT?

Jan Macák alias MenT (* 28. července 1997 Pardubice) je český youtuber a influencer.

Co to je FIZI?

Fiží (též fiší)., je nabíraná náprsní ozdoba, vyrobená z krajky, nebo vyšívaného batistu.

Kdy začalo YouTube?

14. února 2005, San Mateo, KalifornieYouTube / Založení

Jak udělat klip na YouTube?

Vytvoření a sdílení klipu

  1. Přihlaste se do YouTube. K vytvoření klipu musíte být přihlášeni.
  2. Spusťte přehrávání videa.
  3. Pod videem klikněte na Klip. . …
  4. Zobrazí se pole pro vytvoření klipu.
  5. Vyberte část videa, ze které chcete vytvořit klip. …
  6. Zadejte název klipu (max. …
  7. Klikněte na SDÍLET KLIP.
  8. Vyberte možnost sdílení klipu:

Co má MenT za auto?

Ment aktuálně vlastní Mustanga GT 2017. Nejdříve se rozmýšlel mezi Mercedes C 400 coupe vs.

Jak se jmenuje YouTuber Gejmr?

YouTuber gejmr se jmenuje vlastním jménem Václav Němeček – YouTube.

Kdo je to Filip zima?

Podle žebříčku Forbesu je nejvýdělečnějším influencerem v Česku youtuber Filip Zima, který na internetu vystupuje pod přezdívkou Fizi.

Co to je fiží?

Fiží (též fiší)., je nabíraná náprsní ozdoba, vyrobená z krajky, nebo vyšívaného batistu.