Kde je největší sídlo FBI?

Federální úřad pro vyšetřováníVznik26. července 1908SídloWashington, D.C., USA (Budova J. Edgara Hoovera)Souřadnice38°53′43″ s. š., 77°1′30″ z. d.

Kde sídlí FBI?

Washington, D.C.Federální úřad pro vyšetřování / SídloWashington, D.C. je hlavní město Spojených států amerických, sídlo prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu. Zaujímá celé území federálního distriktu District of Columbia, nacházejícího se na východě Spojených států, v Jihoatlantské oblasti jižního regionu USA. Wikipedie

Kde je největší sídlo FBI?

Čím se zabývá FBI?

Federální úřad pro vyšetřování (anglicky Federal Bureau of Investigation, zkráceně FBI) je vyšetřovací orgán amerického ministerstva spravedlnosti, který působí jako federální vyšetřovací úřad trestné činnosti, tak i jako kontrarozvědná služba.

Co vysetruje FBI?

FBI vyšetřuje zločiny, které jsou buď spáchány v několika státech federace najednou, nebo které jsou zvlášť závažné. V současné době seznam zločinů, kterými se FBI zabývá, činí více než 250 položek.

Co je to FBI?

Federální úřad pro vyšetřování (anglicky Federal Bureau of Investigation, zkráceně FBI) je vyšetřovací orgán amerického ministerstva spravedlnosti, který působí jako federální vyšetřovací úřad trestné činnosti, tak i jako kontrarozvědná služba. Ředitel FBI je jmenován prezidentem USA a potvrzen Senátem USA.