Je Shazam silnější než Thor?

amazing hair the god of thunder shazam is like six gods in one that's gonna that that that has to count for something. but he's a little kid thor has to be stronger.

Kdo je silnejsi Thor nebo Hulk?

Není šokem, že často padá zrovna jméno Hulk. Ve filmech se s Thorem několikrát střetli a přetahovali se o to, kdo je vlastně silnější. Pravdou je, že jsou na podobné úrovni, pokud jde o fyzickou sílu. Někdy má trochu navrch Thor, někdy Hulk.

Je Shazam silnější než Thor?

Kdo je nejsilnější v Marvelu?

1) Doctor Strange

Postupným získáváním vědomostí studuje nejen sám sebe a svou takřka neomezenou moc, ale i své protivníky. Přidejte fakt, že momentálně zvládá ovládat čas, teleportovat se a ohýbat realitu – no a máme tu jednoznačného vítěze.

Kdo je nejsilnější z Marvel?

Captain Marvel: Nejsilnější Avenger

Captain Marvel je oficiálně nejsilnější superhrdinkou celého filmového vesmíru Marvelu. Je silnější něž Hulk nebo Thor.

Kdo je one above all?

One-Above-All existuje mimo čas a prostor a není ani mužem, ani ženou, byť na sebe může brát různé podoby. One-Above-All je opravdu všemocný, vševědoucí a také všudypřítomný. Tím pádem jeho schopnosti nemají žádná omezení. Kontroluje všechny formy energií a nelze ho zranit, natož zabít.

Kdo je nejslabší Avengers?

1) The Collector. Jo, nejslabší postavou je definitivně Collector neboli Taneleer Tivan. Je možná tisíce let starý a má hustou sbírku nejrůznější předmětů, jestli ale neschovává i bojový výcvik, bude totálně k ničemu. V podstatě jako jeho bratr Grandmaster ve filmu Thor: Ragnarok.