Je Rick C-137 hlavní postavou?

Rick Sanchez je hlavní postavou seriálu Rick and Morty.

Kdo vymyslel Rick a Morty?

Rick a Morty je komediální animovaný seriál na stanici Adult Swim, který vytvořilo duo Dan Harmon a Justin Roiland.

Je Rick C-137 hlavní postavou?

Kdo dabuje Říčka?

Nyní už k přehledu českých herců, kteří se pokusí oživit nám již známé postavy: Rick (Justin Roiland) – Josef Carda. Morty (Justin Roiland) – Michal Holán. Jerry (Chris Parnell) – Pavel Vondra.

Kde se dívat na Rick a Morty?

Sledujte Rick a Morty | Seriály | HBO Max.

Co dabuje Michal Holán?

Herec, dabér. Absolvent Pražské konzervatoře, obor hudebně-dramatický (herectví). Namluvil nespočet televizních reklam pro mnoho významných klientů: Datart, Skittles, Nivea, Skechers, Mattoni, Kaktus a mnoho dalších. Daboval například tyto herecké hvězdy: Channing Tatum, Justin Long.

Kdy vyjde 6 série Říčka a mortyho?

Obsah

Řada Díly Premiéra v USA
První díl
4 10 10. listopadu 2019
5 10 20. června 2021
6 10 4. září 2022

Kdo mluví Brada Pitta?

Brad Pitt
Děti Maddox Chivan Jolie-Pitt, Shiloh Nouvel Jolie-Pitt, Pax Thien Jolie-Pitt, Zahara Marley Jolie-Pitt, Knox Léon Jolie-Pitt a Vivienne Marcheline Jolie-Pitt
Příbuzní Douglas Pitt (sourozenec)
Český dabing Michal Dlouhý Filip Švarc
Oscar

Co dabuje Bohdan Tůma?

Jeho nejvýznamnější dabérské role jsou android Dat ve Star Treku, Semir Gerkhan v Kobře 11, Eric Cartman v Městečku South Park, Peter Griffin v Griffinových, Clancy Wiggum v Simpsonových, Brandon Walsh v Beverly Hills 90210 nebo Bobby v Brickleberry.

Kdy vyjde Rick a Morty 7 série?

Rick and Morty season 7 potential release date: When will Rick and Morty season 7 air? Rick and Morty doesn't have a return date for season seven just yet, but we can definitely expect to see new episodes airing in 2023.

Kdy vyjde 7 série Rick and Morty?

To naznačuje, že by se harmonogram vydávání animáku mohl řídit pravidelným schématem: trailer bude představen zhruba tři měsíce před datem vydání, které by mohlo být stejné jako u ostatních dosud vydaných sezón: pravděpodobně léto 2022. Podívejme se, proč je to nejpravděpodobnější datum.

V čem hrál Brad Pitt?

10 nejlepších filmů Brada Pitta. Připomeňte si ikonické role hollywoodského krasavce

  • Deadpool 2. …
  • Podivuhodný případ Benjamina Buttona. …
  • Sedm let v Tibetu. …
  • Světová válka Z. …
  • Dannyho parťáci. …
  • Podfu(c)k. …
  • 12 opic. …
  • Sedm.

Kdo namlouvá Alzáka?

Alzák
Alzák na alzaboxu
Vytvořil Jan Coufal
Namluvil Bohdan Tůma
Některá data mohou pocházet z datové položky.

Kdo dabuje Jacka Blacka?

Radovan Vaculík ("iCarly", Mars útočí!)

Kdy bude Rick a Morty 6 série?

Obsah

Řada Díly Premiéra v USA
První díl
4 10 10. listopadu 2019
5 10 20. června 2021
6 10 4. září 2022

Kde bydlí Brad Pitt?

Brad Pitt se rozhodl jednou provždy skoncovat s minulostí, a proto prodal své luxusní sídlo v Hollywood Hills, které vlastnil 30 let a žil zde se svou bývalou ženou Angelinou Jolie a dětmi, ropné dědičce Aileen Getty za 33 milionů dolarů a koupil od ní mnohem menší sídlo v Los Feliz za 5,5 milionů dolarů.

Kdo mluví Alza panáčka?

Alzák tedy do velké míry vzniknul spojením Mufa a Cartmana, jedné z postav Southparku. Od začátku ho také namlouval Bohdan Tůma, který Cartmana dabuje. Toho se Alza drží dodnes, i v Maďarsku postavičku proto namlouvá tamní "Cartman" Gábor Csöre.

Koho dabuje Švehlík?

Jeho hlasem z mnoha filmů promlouvají Jack Nicholson, Charles Bronson, Anthony Hopkins, Robert De Niro nebo Burt Lancaster. Jeho hlasem mluví postavy z filmů Starman, Návrat do budoucnosti II, ve Válce Roseových daboval Dannyho DeVita. Je jedním z hrstky herců, kteří cenu za mistrovství v dabingu získali opakovaně.

Kdo je Bohdan Tůma?

Bohdan Tůma, pseudonym Roman Novotný, (* 6. září 1967 Praha) je český herec, dabér a dabingový režisér. Jde o jednu z nejvýraznějších osobností českého dabingu. Na svém kontě má přes sto postav v různých filmech a seriálech a několik desítek filmů i režíroval.

Jak vznikl Alzák?

Maskot mimozemšťan Alzák vznikl v roce 2007, tedy dva roky po rádiové reklamě, a díky svému zapamatovatelnému vzhledu a vystupování v propagaci si získal silné povědomí. Mezi jeho hlášky se zařadily „Máš to rozbitý! “ nebo popěvek „Sto tabletů týdně. “ Hlas mu propůjčuje dabér a herec Bohdan Tůma.

Kdo dabuje Hopkinse?

Je laureátem ceny Františka Filipovského. Jeho temný baryton nepostrádal nenucenou drsnost ani komediální nadhled. Schánilcovým hlasem promlouval mimo jiné Jack Nicholson, Anthony Hopkins nebo Clint Eastwood. Sám hrál kromě jiných i ve slavných filmech Svatba jako řemen či Petrolejové lampy.

Kdo dabuje Schimanskeho?

Výrazné uplatnění nachází v dabingu, daboval populární zahraniční krimiseriály jako Profesionálové, Schimanski nebo Dempsey a Makepeacová, kde namluvil policejního šéfa Spikingse. Jeho hlasem z mnoha filmů promlouvají Jack Nicholson, Charles Bronson, Anthony Hopkins, Robert De Niro nebo Burt Lancaster.

Kdo dabuje Alzák?

Alzák tedy do velké míry vzniknul spojením Mufa a Cartmana, jedné z postav Southparku. Od začátku ho také namlouval Bohdan Tůma, který Cartmana dabuje. Toho se Alza drží dodnes, i v Maďarsku postavičku proto namlouvá tamní "Cartman" Gábor Csöre.

Proč se Alza jmenuje Alza?

Roku 1998 si otevřel první kamenný obchod s elektronikou s názvem Alzasoft. Roku 2000 si zřídil internetový obchod Alza.cz (název vznikl jako zkratka jeho jména Aleš Zavoral). V roce 2003 založil společnost Alzasoft a.s., jejíž byl zpočátku jediným akcionářem.

Kdo dabuje John B?

V českém znění: Robin Pařík – Rudy Pankow (JJ), Vendula Příhodová – Madison Bailey (Kiara), Marek Lambora – Chase Stokes (John B.)

Kdo mluví Flopa?

Bohdan Tůma
Narození 6. září 1967 (55 let) Praha, Československo
Aktivní roky 1991–dosud
Choť Lenka Tůmová
Děti Denisa Tůmová Veronika Tůmová

Kdo vymyslel Alzáka?

Alzák
Alzák na alzaboxu
Vytvořil Jan Coufal
Namluvil Bohdan Tůma
Některá data mohou pocházet z datové položky.