Jakou aplikaci mohu použít k rozmazání fotografií na iPhonu?

Také by se vám mohlo líbitBlur Photo ゜ Foto a video.Blur Photo Effect Background. Foto a video.Blur Background Photo Editor. Foto a video.Blur Background. Foto a video.Rozostření Pozadí Fotografie. Foto a video.

Jak udělat rozmazanou fotku na iPhone?

Na fotkách pořízených v režimu Portrét můžete pomocí jezdce hloubky ostrosti (na podporovaných modelech) nastavit míru rozostření pozadí.

 1. Klepněte na libovolnou fotku pořízenou v režimu Portrét. …
 2. Klepněte na Upravit a potom na. …
 3. Přetažením jezdce doleva nebo doprava upravte efekt rozostření pozadí.
Jakou aplikaci mohu použít k rozmazání fotografií na iPhonu?

Jak rozmazat obličej ve videu iPhone?

Video Toolbox Movie Maker je na seznamu, pokud chcete použít aplikaci pro rozostření videa, která vám nepochybně pomůže tím nejjednodušším způsobem. Tento software dokáže rozmazat nechtěné segmenty vašich klipů a zlepšit kvalitu vašich klipů na zařízeních iOS. Ano, tato aplikace je dostupná pouze pro uživatele IOS.

Jak rozmazat část fotky?

Aplikace VistaCreate pro Android je k dispozici na Google Play pro Android , je zdarma a poskytuje všechny stejné funkce jako desktopová verze VistaCreate. Jednoduše nainstalujte aplikaci, vyberte nebo nahrajte své video a použijte ořezávací nástroj.

Jak vyfotit portret s Rozmazanym Pozadim?

Použijte nízké clonové číslo

A efektu rozostřeného pozadí (i popředí), tedy malé hloubky ostrosti, dosáhnete tehdy, když použijete co nejnižší clonové číslo. Nebudete tudíž fotit na clonu f/8 nebo f/11, ale naopak na clonu f/2.8, f/2 nebo i nižší (např. f/1.8).

Jak odstranit cenzuru z fotky na iphone?

❓ Odstranění rozmazání cenzury

Jedním z nich je použití softwaru SoftOrbits Photo unblur. Používá uměle inteligentní algoritmus, který rozpozná rozmazanou část obrázku a automaticky obrázek doostří. Úžasnou funkcí tohoto nástroje je režim dávkového zpracování, který umožňuje rozmazat více snímků najednou.

Jak upravit fotky na iphone?

Úprava fotek pomocí rozšíření na zařízení iOS

 1. Otevřete aplikaci Fotky a klepněte na fotku.
 2. Klepněte na Upravit a pak na tlačítko Další .
 3. Zobrazí se nabídka, ve které vyberte aplikaci.
 4. Upravte fotku pomocí nástrojů, které rozšíření nabízí.
 5. Až budete s úpravami spokojeni, klikněte na Hotovo.

Jak rozmazat pozadí ve videu?

Jak rozmazat video na Androidu. Na zařízeních Android není vestavěný editor videa. V důsledku toho musíte k rozmazání videa použít nástroj třetí strany. PutMask je například snadný způsob, jak rozmazat obličeje ve videu na chytrých telefonech Android.

Jak ve videu rozmazat obličej?

Máte natočené video a potřebujete v něm rozostřit obličeje? Dnes už k tomu není zapotřebí počítač, ale stačí k tomu mobil či tablet s Androidem. Slouží k tomu bezplatná aplikace PutMask, která navíc umí obličeje ve videu detekovat automaticky, a to díky chytrému algoritmu.

Jak fotit mobilem rozmazané pozadí?

Chcete-li vytvořit rozmazané pozadí, můžete ve fotografii použít techniku zvanou "hloubka ostrosti". Ta spočívá v použití široké clony (nízké clonové číslo) pro vytvoření malé hloubky ostrosti, což vede k rozmazání pozadí při zachování zaostření objektu.

Jak rozmazat fotku v mobilu?

Aplikace pro rozmazání pozadí na Androidu

 1. Stáhněte si Auto Blur Background z Obchodu Play.
 2. BLUR vezměte to opačně a donutí vás to malovat místa, která chcete rozmazat. …
 3. Rozmazané se chová stejně jako první dvě aplikace, ale vyniká tím, že nabízí více tvarů pro použití v režimu Shape Blur.

Jak odstranit cenzuru z fotky?

❓ Odstranění rozmazání cenzury

Jedním z nich je použití softwaru SoftOrbits Photo unblur. Používá uměle inteligentní algoritmus, který rozpozná rozmazanou část obrázku a automaticky obrázek doostří. Úžasnou funkcí tohoto nástroje je režim dávkového zpracování, který umožňuje rozmazat více snímků najednou.

Jak odstranit pozadí iPhone?

Přejděte do obchodu App Store svého iPhone, poté vyhledejte a nainstalujte Superimpose Background Eraser. Poté nahrajte obrázek, který chcete upravit. 2. Poté klepněte na ikonu Vymazat a vyberte požadované pozadí.

Co je to snapseed?

Snapseed. Snapseed je další aplikací jak pro „jablíčkáře“, tak i pro uživatele Androidu, za kterou stojí Google a poskytuje ji uživatelům zdarma. Navíc je dostupná v češtině. Vybrat si můžete z mnoha dostupných filtrů, tedy univerzálních úprav pro vaše fotografie.

Jak dobře fotit s iPhonem?

8 tipů, které vylepší tvé fotky iPhonem

 1. Zaostřuj manuálně …
 2. Využívej slider na displeji ke změně expozice. …
 3. Pořizuj fotografie tlačítkem hlasitosti a vyhni se otřesům. …
 4. Používej sekvenční režim pro akční snímky. …
 5. Pracuj s režimem portrét. …
 6. Využívej noční režim. …
 7. Využívej výhod formátu ProRAW. …
 8. Využívej filtry.

Jak rozmazat okraje fotky?

Pokud chceme nějakým způsobem „vyhladit“ okraje obrázku, můžeme využít funkci Upravit | Efekty | Průhledné hrany. V dialogu se nastavuje buď pouze jedna velikost pro všechny hrany, pokud je zatržena volba Symetricky, nebo je možné nastavit šířku průhledné hrany pro každou stranu zvlášť.

Jak rozmazat fotku ve Photoshopu?

Rozmazání fotografie

Nástroj na začátku nabere barvu a tu následně tlačí ve směru, kterým táhneme. Simuluje tak efekt tažení prstem po vlhké malbě.

Jak rozmazat obličej?

Slouží k tomu bezplatná aplikace PutMask, která navíc umí obličeje ve videu detekovat automaticky, a to díky chytrému algoritmu. Pokud však budete chtít obličeje rozostřit manuálně, tak můžete. Aplikaci stačí jen spustit, otevřít natočené video z galerie a ihned jej můžete začít upravovat.

Jak rozmazat obličeje na fotce?

V termínu rozostření dnes existuje pouze jedna konotace: portrétní režim. Rozostření má však další docela užitečné využití, například montáže, které dělá. Reface s AI. Jedním z těchto použití je rozmazání textu.

Jak lépe fotit mobilem?

Jak lépe fotit mobilem – 6 rychlých rad

 1. Smiřte se s tím, že mobil umí dobře jen něco. …
 2. Naučte se chodit blízko. …
 3. Nefoťte portréty, dopadne to bídně …
 4. Nebojte se upravovat, bez toho to nejde. …
 5. Objevte nastavování ISO. …
 6. Hrajte si s HDR.

Jak fotit mobilem v noci?

Nebojte se manuálního režimu

Když fotíte v noci (za špatného světla) vůbec se nebojte pohrát si s nastavením ISO nebo času. Jak jsem zmiňoval už výše, skvělým pomocníkem je stativ. Pokud například fotíte ze stativu, můžete si zkusit nastavit čas například kolem 10 sekund a naopak dát ISO na co nejnižší hodnotu.

Jak v galerii rozmazat fotku?

Rozostření celého obrázku

 1. Vložte fotku do dokumentu pomocí funkce Vložit > obrázky .
 2. Vyberte fotku na plátně.
 3. Na pásu karet na kartě Formát obrázku (nebo Formát) vyberte Grafické efekty.
 4. V galerii možností obrázků, která se otevře, vyberte možnost Rozostřit :

Jak rozmazat obrázek v malování?

Stačí znát službu OnPaste.com, která umožňuje vkládat zachycené screenshoty (použijte pouze klávesu Print Screen a následně Ctrl + V) a ty se objeví na plátně služby. V horní liště potom máte několik nástrojů pro jeho úpravu – ořez, linku, tužku, kruh, čtverec, vyznačení a rozmazání.

Jak odstranit cenzuru ve videu?

Dobrou zprávou je, že software pro odstranění vodoznaku z videa vám pomůže vodoznak z videa snadno odstranit. SoftOrbits Video Watermark Remover je software pro Windows, který vyčistí videoklipy od otravných vodoznaků, textových překryvů a loga kanálů. Remove Logo Now!

Jak vyříznout část fotky Iphone?

V aplikaci Fotky klepněte na miniaturu fotky nebo videa. Položka se zobrazí na celé obrazovce. a pak proveďte kterékoli z následujících akcí: Ruční oříznutí: Přetažením rohových úchytů ohraničte oblast, kterou chcete na snímku zachovat; výřez fotografie můžete upravit také sevřením nebo rozevřením prstů.

Jak změnit pozadí na fotografii?

Vyzkoušejte to!

 1. Vyberte fotku.
 2. Vyberte Nástroje obrázku > kartu Formát a vyberte Odebrat pozadí.
 3. Z nástrojů pro odebrání pozadí : …
 4. Až budete hotovi, vyberte Zachovat změny .
 5. Pokud chcete upravený obrázek uložit jako samostatný soubor, klikněte na fotku pravým tlačítkem a vyberte Uložit jako obrázek.