Jaké rozlišení je pro videa na YouTube nejlepší?

Pokyny pro formátování videaFormát souboru: YouTube preferuje původní formát vysílání 1080p HD, který máte ve své knihovně digitálního obsahu. … Minimální délka audovizuálního obsahu: 33 sekund (vyjma černých a statických obrazů v kanálu videa a ticha nebo šumu na pozadí v kanálu zvuku).More items…

Jaký je nejlepší formát pro video?

Za prvé, měli byste vědět, že nejlepším formátem videa je MP4 v kodeku H. 264. Snímková frekvence by měla být nižší než 40 snímků za sekundu a maximální rozlišení je 1920 × 1080.

Jaké rozlišení je pro videa na YouTube nejlepší?

Jaký datový tok pro video?

Doporučené datové toky pro nahrávání videa v rozlišení SDR

Typ Datový tok videa, standardní snímková frekvence (24, 25, 30) Datový tok videa, vysoká snímková frekvence (48, 50, 60)
1080p 8 Mb/s 12 Mb/s
720p 5 Mb/s 7,5 Mb/s
480p 2,5 Mb/s 4 Mb/s
360p 1 Mb/s 1,5 Mb/s

Jak zachovat kvalitu videa na YouTube?

Pro všechna videa, která sledujete, můžete změnit výchozí kvalitu přehrávání.

 1. Klepněte na svoji profilovou fotku .
 2. Klepněte na Nastavení .
 3. Klepněte na Předvolby kvality videa.
 4. Vyberte požadovanou kvalitu videa pro mobilní sítě a sítě Wi-Fi: …
 5. Pokud se zobrazí výzva, vyberte požadovanou kvalitu rozlišení pro všechna videa.

Jaké je nejsledovanější video na YouTube?

Nejsledovanější videa

# Název videa Autor videa
1. Baby Shark Dance Pinkfong Kids' Songs & Stories
2. „Despacito“ Luis Fonsi featuring Daddy Yankee
3. „Johny Johny Yes Papa“ LooLoo Kids
4. „Shape of You“ Ed Sheeran

V jakém rozlišení nahrávat na YouTube?

Videa, která jsou určena k prodeji nebo zapůjčení, je třeba nahrát s minimálním rozlišením 1920 × 1080 v poměru stran 16 : 9. U obsahu s reklamami nebo bez reklam YouTube minimální rozlišení neuvádí, doporučuje však rozlišení 1280 × 720 u videí s poměrem stran 16 : 9 a 640 × 480 u videí s poměrem stran 4 : 3.

V jakém formátu nahrát video na YouTube?

Formáty souborů podporované službou YouTube

 1. . MOV.
 2. . MPEG-1.
 3. . MPEG-2.
 4. . MPEG4.
 5. . MP4.
 6. . MPG.
 7. . AVI.
 8. . WMV.

Jak zjistit bitrate videa?

Pokud chceme vypočítat velikost video souboru, musíme vynásobit celkový bitrate (datový tok) délkou videa. Pokud chceme vypočítat bitrate video souboru, musíme vydělit velikost video souboru délkou videa.

Kdo byl první Youtuber?

Nahrávka má 18 vteřin a na server ji nahrál Jawed Karim, jeden ze zakladatelů serveru. Toto video je označované za nejstarší YouTubové video vůbec, respektive za první video v dějinách YouTube.

Kde jsou trendy na YouTube?

Youtube trendy nezmizí

V rámci aplikace Youtube pro Android i iOS se nachází ve spodní části pět sekcí, mezi kterými ještě nyní můžete vidět kartu Trendy.

Jak dát video na YouTube ve vysoké kvalitě?

YouTube je plný velmi kvalitního obsahu pro všechny. Pokud ale chcete sledovat videa v nejlepší kvalitě na různých místech nebo na cestách, často jste limitováni výpadky kvůli špatnému připojení k internetu. Pro takové případy může pomoci 4K Video Downloader, pomocí kterého si můžete videa stáhnout.

Jak mít kvalitní videa?

Na svém Androidu můžete v CyberLink PowerDirector upravovat a exportovat videa v rozlišení až 4K. Stabilizátor videa dokáže opravit roztřesené videozáznamy. Můžete tedy omezit otřesy videa a zlepšit tak kvalitu videa v systému Android. PowerDirector není zcela zdarma k použití.

Jak se natáčí videa na YouTube?

Aplikace YouTube pro Android

 1. Spusťte aplikaci YouTube .
 2. Klepněte na Vytvořit. Nahrát video.
 3. Vyberte soubor, který chcete nahrát, a klepněte na tlačítko DALŠÍ. Pokud má vaše video 60 sekund nebo méně a je na výšku nebo má čtvercový poměr stran, bude nahráno jako krátké video Shorts. Další informace.

Co to je bitrate videa?

Datový tok (bitrate)

Standardně se používá časový úsek 1 sekunda. Za 1 sekundu je tedy ve videu obsažen určitý počet informací. Ten se udává v bitech (b), příp. Megabitech (Mb).

Jak zjistit vlastnosti videa?

MovieScanner je nástroj, který analyzuje libovolný video soubor a podá informace ohledně rozlišení, zvukových stop, velikosti, souborovém formátu, audio / video dekodérech, audio kanálech, jazyku, vložených titulků nebo dokáže zjistit, zda se jedná například o video v širokoúhlém podání.

Kdo má nejvíc odběratelů na YouTube v ČR?

Seznam nejodebíranějších českých youtuberů

Pořadí Youtuber / YouTube kanál Počet zhlédnutí
1. MenT 847 milionů
2. GEJMR 683 milionů
3. Tary 1,324 miliardy
4. Stejk 650 milionů

V jakém roce vyšel YouTube?

YouTube [ju:tu:b] je největší internetový server pro sdílení videosouborů. Založili jej v únoru 2005 zaměstnanci PayPalu Chad Hurley, Steve Chen a Jawed Karim.

Jak fungují trendy na YouTube?

Karta Trendy pomáhá divákům zobrazovat, co se děje na YouTube i ve světě. Cílem karty Trendy je doporučovat videa a videa Shorts, která zaujmou široké spektrum diváků. Některé trendy lze snadno předpovědět, například v případě nových skladeb oblíbených interpretů nebo upoutávek na nové filmy.

Co je teď trend?

Módními trendy 2023 budou černé puntíky na bílém podkladu a bílé puntíky na černém podkladu. Černobílý tisk. Dále se bude nosit háčkované oblečení připomínající vzory ze záclon. Trendy 2023 budou korzety a dlouhé sukně.

Co potřebuje Youtuber?

Chcete natáčet let's play videa, streamovat na Twitchi, sdílet tipy na YouTube nebo se prostřednictvím vlogů dělit o část svého života? Ať už plánujete tvořit jakýkoliv typ videí na kteroukoliv platformu, budete potřebovat alespoň základní vybavení: fotoaparát nebo kameru, mikrofon, světla, stativ a možná i gimbal.

Jak dlouhé video na YouTube?

Ve výchozím nastavení můžete nahrávat videa kratší než 15 minut. Ověřené účty mohou nahrávat videa, která jsou delší než 15 minut.

Jak zjistit bitrate?

Základní principy

Pokud chceme vypočítat bitrate audio souboru, musíme vydělit velikost audio souboru délkou audio stopy. Pokud chceme vypočítat délku audio stopy, musíme vydělit velikost audio souboru bitratem audia.

Jak zjistím rozlišení videa?

MovieScanner je nástroj, který analyzuje libovolný video soubor a podá informace ohledně rozlišení, zvukových stop, velikosti, souborovém formátu, audio / video dekodérech, audio kanálech, jazyku, vložených titulků nebo dokáže zjistit, zda se jedná například o video v širokoúhlém podání.

Kdo je nejbohatší youtuber v ČR?

Seznam nejodebíranějších českých youtuberů

Pořadí Youtuber / YouTube kanál Počet odběratelů
1. MenT 1,5 milionu
2. GEJMR 1,26 milionu
3. Tary 1,21 milionu
4. Stejk 1,19 milionu

Kdo je největší youtuber na světě?

Vůbec nejsledovanější youtuber na světě, třicetiletý Švéd Alex Kjellberg vystupující pod přezdívkou PewDiePie, začne opět k pořádání přenosů z hraní počítačových her využívat YouTube.

Kdo byl první Youtuber na světě?

Nahrávka má 18 vteřin a na server ji nahrál Jawed Karim, jeden ze zakladatelů serveru. Toto video je označované za nejstarší YouTubové video vůbec, respektive za první video v dějinách YouTube.