Jak zjistíte, kolik zobrazení má váš příběh na Facebooku?

Pokud máte soukromí příběhu nastavené na Veřejný, zobrazí se vám počet sledujících, kteří si příběh zobrazili, ale ne jejich konkrétní jména.

Jak zobrazit staré příběhy?

Přejděte do aplikace Instagram a přejděte na ikonu vyhledávání. Můžete vyhledat uživatelské jméno a kliknutím zobrazit jeho staré příspěvky jako příběhy, pokud jsou tam k dispozici.

Jak zjistíte, kolik zobrazení má váš příběh na Facebooku?

Jak zjistit kolik lidí mě sleduje na FB?

Jak si zobrazit přehledy o sledujících stránky

 1. V kanálu příspěvků klikněte v nabídce vlevo na Stránky.
 2. Přejděte na svou stránku.
 3. V horní části své stránky klepněte na Aktivity.
 4. Posuňte se dolů a klepněte na Sledující.

Jak zjistit kdo sleduje můj profil na Facebooku?

Facebook neumožňuje uživatelům sledovat, kdo si prohlíží jejich profil. Ani aplikace jiných výrobců takovou funkci nabízet nemůžou.

Kde najdu Archiv příběhu?

Pokud chcete otevřít příběhy v archivu, klepněte na profilu na ikonu archivu. Tam můžete snadno přepínat mezi archivem příspěvků a novým archivem příběhů. V archivu příběhů se příběhy zobrazují v mřížce, přičemž nejnovější příběhy najdete dole.

Jak obnovit příběh na Facebooku?

Jednoduše klepněte na příběh, který chcete obnovit. Nyní získáte přístup k náhledu příběhu. Klepněte na ikonu se třemi tečkami v pravém dolním rohu obrazovky. Poté z rozbalovací nabídky vyberte možnost Obnovit.

Jak dlouho je příběh na Facebooku?

Všechny fotky a videa, která sdílíte ve svém příběhu, jsou v oddílu Stories v aplikaci Facebook a Messenger dostupná 24 hodin. Po 24 hodinách si můžete sdílené příběhy uložit do archivu příběhů, kde je uvidíte jen vy.

Co jsou Sledujici na FB?

Followers je anglický termín pro sledující na FB. Pokud si na Facebooku někoho přidáte do přátel, začnou vás automaticky sledovat. Můžete také povolit lidem, kteří nejsou vaši přátelé, aby vás sledovali, když vedle nastavení příspěvku vyberete Veřejný.

Co jsou sledující na Facebooku?

Když sledujete nějakého člověka nebo stránku, můžou se vám jejich aktualizace stavu zobrazovat v kanálu vybraných příspěvků. Pokud stránce dáte To se mi líbí, začnete ji tak automaticky sledovat.

Jak zjistit kdo mi kouká na profil?

Instagram ani žádná z aplikací třetích stran vám tedy neukáže, kdo si váš profil prohlíží. Jedinou cestou, kterou můžete odhalit návštěvníky svého profilu, tak zůstávají stories. Pokud si své publikované příběhy zobrazíte, tak v dolní části obrazovky uvidíte celkový počet zhlédnutí.

Co znamená když má někdo na Facebooku sledující?

Když sledujete nějaký profil nebo stránku, můžou se vám v kanálu příspěvků zobrazovat jejich aktualizace. Lidi, se kterými jste přátelé, sledujete automaticky. Pokud pošlete žádost o přátelství někomu, kdo umožňuje, aby ho kdokoli sledoval, budete jeho nebo její příspěvky sledovat automaticky.

Co znamená Ztisit příběh?

,,ztišit“. Pokud je ztišíte, na své timeline ani v nabízených cizích stories se vám od té doby nebudou zobrazovat. Pokud sami profil daného uživatele navštívíte, pak je samozřejmě všechny uvidíte.

Kde je Archiv příběhu na Facebooku?

Vpravo nahoře na Facebooku klepněte na a pak klepněte na své jméno. Pod úvodní fotkou klepněte na . Klepněte na Archiv a pak nahoře na Archiv příběhů. Vpravo nahoře klepněte na a pak na Nastavení.

Jak najít staré Příběhy na Facebooku?

Nahoře v kanálu přejděte do oddílu Příběhy. Vpravo nahoře klepněte na Váš archiv.

Jak zjistím koho sleduji?

Oblíbenou je pro zjištění toho, kdo vás přestal na Instagramu sledovat, aplikace Followers Track for Instagram (Google Play, App Store). Do aplikace se přihlásíte pomocí svého instagramového účtu a pak si v ní jednoduše zobrazíte přehled o tom, kdo vás sleduje a koho sledujete vy.

Jaký je rozdíl mezi To se mi líbí a sledovat?

Když dá někdo stránce To se mi líbí, podpoří ji tím a dá najevo, že ho zajímá její obsah. Na profilu daného člověka se v části Informace zobrazí, že se mu stránka líbí. Když někdo stránku sleduje, znamená to, že o ní může dostávat zprávy do kanálu příspěvků.

Jak zjistím kdo sdílel můj příspěvek na Facebooku?

Přejděte na svůj komentář na Facebooku. Klepněte na ikony (třeba ) přímo pod komentářem a zobrazí se vám všichni, kdo na něj reagovali. Klepněte na ikonu nahoře a zobrazí se vám, kdo tuhle reakci zvolil.

Jak skrýt příběh na Facebooku?

Klasické prostředí mobilního prohlížeče

 1. Spusťte aplikaci Facebook pro iOS nebo Android.
 2. Nastavte soukromí příběhu na Přátelé.
 3. Klepněte na Skrýt příběh před.
 4. Klepnutím vyberte lidi, před kterými chcete příběh skrýt.
 5. Klepněte na Hotovo, případně nahoře na a pak na Uložit.

Jak skrýt Stories?

Vyberte položku Nastavení příběhů. Jako první možnost se nachází vybrání lidí, před kterými chcete své Stories skrýt. Po rozkliknutí se zobrazí seznam všech vašich sledujících. Jejich zatržením před nimi pak svůj příběh skryjete.

Jak zjistit kdo mě prestal sledovat?

Oblíbenou je pro zjištění toho, kdo vás přestal na Instagramu sledovat, aplikace Followers Track for Instagram (Google Play, App Store). Do aplikace se přihlásíte pomocí svého instagramového účtu a pak si v ní jednoduše zobrazíte přehled o tom, kdo vás sleduje a koho sledujete vy.

Co znamenají sledující na Facebooku?

Když sledujete nějaký profil nebo stránku, můžou se vám v kanálu příspěvků zobrazovat jejich aktualizace. Lidi, se kterými jste přátelé, sledujete automaticky. Pokud pošlete žádost o přátelství někomu, kdo umožňuje, aby ho kdokoli sledoval, budete jeho nebo její příspěvky sledovat automaticky.

Jaký je rozdíl mezi stránkou a skupinou na Facebooku?

Skupiny jsou soukromé, stránky veřejné

Až ten, kdo se do skupiny přidá, může prohlížet její obsah, který se mu bude zobrazovat v kanálu příspěvků. Naopak firemní profil je na Facebooku veřejný a může jej olajkovat, začít sledovat nebo zkontaktovat kdokoliv. V tom je taktéž obrovský rozdíl.

Jak najít vlastní komentáře na Facebooku?

Klasické prostředí mobilního prohlížeče. Vpravo nahoře na Facebooku klepněte na a pak klepněte na své jméno. Pod svým profilovým obrázkem klepněte na a pak na Záznamy o aktivitách. Klepněte na Filtrovata pak na Příspěvky a komentáře, ve kterých jste označení nebo Fotky, na kterých jste označení.

Jak zrušit příběh na FB?

Klepněte na Váš příběh. Klepnutím vyhledejte fotku nebo video, které chcete odstranit. Vpravo nahoře klepněte na . Klepněte na Odstranit fotku nebo Odstranit video.

Jak vypnout příběhy na Facebooku?

Jak ztišit příběh na Facebooku nebo jeho ztišení zrušit?

 1. Nahoře v kanálu příspěvků přejděte do oddílu Příběhy a klepněte na Váš příběh.
 2. Klepněte na a pak dole na Upravit nastavení příběhu.
 3. Klepněte na Ztišené příběhy.
 4. Klepněte na Zrušit ztišení vedle jména člověka nebo názvu stránky.

Co znamená tenhle příběh není dostupný?

Tenhle příběh není dostupný znamená, že příběh není k dispozici online nebo v knihovně.