Jak rozmazat obličeje na fotografiích z iPhonu?

Na fotkách pořízených v režimu Portrét můžete pomocí jezdce hloubky ostrosti (na podporovaných modelech) nastavit míru rozostření pozadí.Klepněte na libovolnou fotku pořízenou v režimu Portrét. … Klepněte na Upravit a potom na. … Přetažením jezdce doleva nebo doprava upravte efekt rozostření pozadí.More items…

Jak rozmazat obličej ve videu iPhone?

Video Toolbox Movie Maker je na seznamu, pokud chcete použít aplikaci pro rozostření videa, která vám nepochybně pomůže tím nejjednodušším způsobem. Tento software dokáže rozmazat nechtěné segmenty vašich klipů a zlepšit kvalitu vašich klipů na zařízeních iOS. Ano, tato aplikace je dostupná pouze pro uživatele IOS.

Jak rozmazat obličeje na fotografiích z iPhonu?

Jak udělat rozmazanou fotku?

Rozostření obrázku ve Wordu nebo PowerPointu

 1. Vložte fotku do dokumentu pomocí funkce Vložit > obrázky .
 2. Vyberte fotku na plátně.
 3. Na pásu karet na kartě Formát obrázku (nebo Formát) vyberte Grafické efekty.
 4. V galerii možností obrázků, která se otevře, vyberte možnost Rozostřit :

Jak rozmazat oblicej?

V termínu rozostření dnes existuje pouze jedna konotace: portrétní režim. Rozostření má však další docela užitečné využití, například montáže, které dělá. Reface s AI. Jedním z těchto použití je rozmazání textu.

Jak odstranit cenzuru z fotky na iPhone?

❓ Odstranění rozmazání cenzury

Jedním z nich je použití softwaru SoftOrbits Photo unblur. Používá uměle inteligentní algoritmus, který rozpozná rozmazanou část obrázku a automaticky obrázek doostří. Úžasnou funkcí tohoto nástroje je režim dávkového zpracování, který umožňuje rozmazat více snímků najednou.

Jak vyfotit na iPhone rozmazanou fotku?

3. Pořizuj fotografie tlačítkem hlasitosti a vyhni se otřesům. Většinou asi fotíš velkým tlačítkem přímo na displeji, často ale jeho stisknutí vyvolá otřes fotoaparátu a tím rozmazanou fotografii. Vyplatí se proto jako spoušť použít tlačítko hlasitosti na straně iPhonu.

Jak rozmazat lidi ve videu?

Automatické rozmazání obličejů, log či SPZ ve videu

AVCLabs Video Blur AI je software pro automatizované rozmazání obličejů nebo jiných objektů, ale také pozadí nebo popředí videa.

Jak změnit pozadí na fotce iPhone?

Změna tapety na iPhonu

 1. V aplikaci Nastavení klepněte na Tapety.
 2. Klepněte na Přidat novou tapetu.
 3. Klepněte na Fotky, Lidé nebo Náhodný výběr fotek a vyberte vlastní fotografii. …
 4. Pokud chcete, můžete si tapetu dále přizpůsobit. …
 5. Klepněte na Nastavit jako dvojici tapet a váš výběr se zobrazí na ploše i uzamčené obrazovce.

Jak rozmazat pozadí ve videu?

Jak rozmazat video na Androidu. Na zařízeních Android není vestavěný editor videa. V důsledku toho musíte k rozmazání videa použít nástroj třetí strany. PutMask je například snadný způsob, jak rozmazat obličeje ve videu na chytrých telefonech Android.

Jak rozmazat SPZ na videu?

Automatické rozmazání obličejů, log či SPZ ve videu

AVCLabs Video Blur AI je software pro automatizované rozmazání obličejů nebo jiných objektů, ale také pozadí nebo popředí videa.

Jak vyfotit na iphone rozmazanou fotku?

3. Pořizuj fotografie tlačítkem hlasitosti a vyhni se otřesům. Většinou asi fotíš velkým tlačítkem přímo na displeji, často ale jeho stisknutí vyvolá otřes fotoaparátu a tím rozmazanou fotografii. Vyplatí se proto jako spoušť použít tlačítko hlasitosti na straně iPhonu.

Jak zlepsit kvalitu fotek na iphone?

Zde si můžete pod aktivovanou službou Fotky v iCloudu zvolit dvě možnosti:

 1. Optimalizovat úložiště iPhonu – v zařízení budou uloženy fotografie s horší kvalitou a na iCloudu budou fotky v plné kvalitě
 2. Stáhnout a ponechat původní – jak v iCloudu, tak ve vašem zařízení budou fotografie uloženy v plné kvalitě

Jak vyfotit vodopád na iPhone?

Podržíme na fotce prst a swipneme nahoru. Zobrazí se nám možnosti úprav Live Photo. V efektech se přesuneme úplně doprava a zvolíme efekt Dlouhá expozice. Prvotní vytváření fotky může několik sekund trvat, tak buďte trpěliví.

Jak fotit iPhone v noci?

Noční režim se zapne automaticky, když fotoaparát rozpozná slabé osvětlení. Když je tato funkce aktivní, ikona nočního režimu nahoře na displeji se zbarví žlutě. V závislosti na tom, jak je scéna tmavá, může iPhone pořídit fotografii v nočním režimu rychle, nebo to může trvat několik sekund.

Jak natocit video s Rozmazanym Pozadim?

Blur Video and Photo Editor od Firehawk se dostal na vrchol nejlepších aplikací, které rozmazávají pozadí videí. Tato aplikace má výkonné nástroje pro úpravu videa spolu s úžasnými funkcemi, které vám umožní aplikovat na vaše videa rozmazané efekty.

Jak zaostřit video?

Krok 1Pokud máte telefon Android, přejděte na Galerie, vybrat Video složku a rozhodněte se, které video chcete zaostřit. Krok 2Poté přejděte na Upravit a přejetím doprava vyhledejte ostrost, kterou chcete upravit. Krok 3Nyní můžete uložit video poté, co jste upravili tlačítko doostření.

Jak vyfotit fotku s Rozmazanym Pozadim?

Použijte nízké clonové číslo

A efektu rozostřeného pozadí (i popředí), tedy malé hloubky ostrosti, dosáhnete tehdy, když použijete co nejnižší clonové číslo. Nebudete tudíž fotit na clonu f/8 nebo f/11, ale naopak na clonu f/2.8, f/2 nebo i nižší (např. f/1.8).

Jak ve Photoshopu rozmazat pozadí?

Použijte filtr rozostření pole a opravte okraje

Použijeme a filtr na vrstvu "rozmazání". Klikněte na něj a přejděte na karta filtru> galerie efektů rozostření> rozostření pole. Otevře se panel, ve kterém můžete upravit rozostření podle svých představ, můžete zvolit přirozenější rozostření nebo viditelnější rozostření.

Jak rozmazat SPZ?

Funkci anonymizace SPZ aktivujete v nabídce Zobrazit-Možnosti-Ostatní. Zde stačí zaškrtnout volbu Zobrazit ve Vyvolat nástroje pro práci s dokumenty. V pravém nástrojovém panelu modulu Vyvolat pak přibudou tři nové položky, včetně kýžené funkce Anonymizace.

Jak zamaskovat SPZ?

ZPS X má v sobě užitečné a jednoduché nástroje pro detekci a anonymizaci obličejů i SPZ. Díky funkci Anonymizace zvládnete zakrytí obličejů i „espézetek“ za pár kliknutí. Zoner Photo Studio X umí tyto prvky automaticky rozpoznat a zamaskovat.

Jak nastavit clonu na iPhone?

Klepnutím na malé písmeno „f“ v pravém horním rohu aplikace Fotoaparát odhalíte skrytý posuvník hloubky ostrosti a můžete upravit úroveň simulované clony před pořízením snímku.

Jak zaostřit rozmazanou fotku iPhone?

Úprava hloubky ostrosti u fotek pořízených v režimu Portrét

 1. Klepněte na libovolnou fotku pořízenou v režimu Portrét. Fotka se zobrazí na celé obrazovce.
 2. Klepněte na Upravit a potom na. …
 3. Přetažením jezdce doleva nebo doprava upravte efekt rozostření pozadí.
 4. Provedené změny uložte klepnutím na Hotovo.

Jak se fotí vodopád?

Jednoduché řešení je v použití clony. Při použití vyššího clonového čísla bude světlo procházet ke snímači menším otvorem, takže se tím větší délka expozice vykompenzuje. V praxi to znamená, že místo délky expozice 1/4s. a clony f2,8 použijeme expozici 4 sekundy a zároveň clonu f11.

Jak fotit hvězdy na iPhone?

Stačí v aplikaci NightCap Camera zvolit Star trails mode (viz ilustrace), dát iPhone na stativ a zmáčknout spoušť.

Jak fotit hvězdy na mobil?

Ano, je možné fotit hvězdy i na smartphone, ale žádné zázraky neočekávejte. I v tomto případě budete potřebovat stativ a nějakou aplikaci, která vám umožní pořizovat delší expozice. Například na iPhone si můžete stánout aplikaci NightCap Camera a na Androidu aplikaci Long Exposure Camera 2.

Jak funguje Casosber na iPhonu?

Pořízení časosběrného videa

Otevřete aplikaci Fotoaparát a vyberte režim Časosběr. Nainstalujte iPhone na místo, odkud chcete zachytit scénu v pohybu. Klepnutím na tlačítko Zaznamenat spustíte záznam; dalším klepnutím ho ukončíte.