Jak mohu na iPhonu 14 vyčistit fotografie?

U iPhonu je postup velmi podobný jako u mobilních telefonů s Androidem. Otevřete si „Nastavení“, klikněte na „Obecné“ a poté na „Úložiště“, kde uvidíte přehled, jaký soubor či aplikace vám zabírá kolik místa v úložišti. Vše, co nepotřebujete, odstraňte. Přejděte do fotogalerie a vymažte přebytečné fotografie a videa.

Jak si vyčistit Iphone?

Použijte měkký, navlhčený hadřík, který nezanechává chloupky. Dávejte pozor, aby se do otvorů nedostala vlhkost. K čištění iPhonu nepoužívejte čisticí prostředky na okna a do domácnosti, stlačený vzduch, aerosolové spreje, rozpouštědla, čpavek ani abrazivní prostředky, pokud to nevyplývá z pokynů pro dezinfekci iPhonu.

Jak mohu na iPhonu 14 vyčistit fotografie?

Kam se ukládají fotky na iPhone?

Služba Fotky na iCloudu ukládá všechny vaše fotky a videa ve vaší knihovně fotek na iCloud, kde k nim máte přístup ze svého Macu, PC, iPhonu, iPadu, nebo Apple TV i ze stránek iCloud.com.

Jak uvolnit místo v iPhonu fotky?

Uvolnění místa v iPhonu nebo iPadu

Položky ke smazání z tohoto zařízení . Až budete připraveni uvolnit si místo, klepněte na Smazat položky. Spusťte aplikaci Fotky v iPhonu nebo iPadu (ne aplikaci Fotky Google). Klepněte na Naposledy smazáno a smažte stejné fotky a videa.

Co se stane kdyz vypnu fotky na iCloud?

Přejděte do Nastavení a klepněte na své jméno. Klepněte na iCloud a poté na Spravovat úložiště. Klepněte na Fotky a potom na Vypnout a smazat.

Jak dostat fotky z iCloudu?

Stažení fotek a videí z webu iCloud.com

 1. Na webu iCloud.com klepněte na Fotky.
 2. Klepněte na Vybrat a na fotku nebo video. Chcete-li vybrat více fotek nebo videí, klepněte na více z nich. Chcete-li vybrat celou knihovnu, klepněte na Vybrat vše.
 3. Klepněte na tlačítko Více .
 4. Zvolte Stáhnout a potvrďte klepnutím na Stáhnout.

Jak uvolnit místo na iPhone?

Aby bylo k dispozici více úložného prostoru, může vaše zařízení také odstranit položky, které lze znovu stáhnout nebo již nejsou potřeba. Patří sem například aplikace, které nepoužíváte, a místní mezipaměť pro soubory na iCloud Drivu. Vaše zařízení také odstraní dočasné soubory a maže mezipaměť.

Jak zjistím jaké Fotky mám na iCloudu?

Otevřete aplikaci iCloud pro Windows, přihlaste se k iCloudu pomocí svého Apple ID a pak zvolte Fotky v aplikaci iCloud, abyste v aplikaci Fotky zobrazili multimédia z iCloudu. Otevřete aplikaci Fotky nebo se vraťte do aplikace Fotky a vyberte kartu Fotky na iCloudu.

Kam se ukládají Fotky na iPhone?

Služba Fotky na iCloudu ukládá všechny vaše fotky a videa ve vaší knihovně fotek na iCloud, kde k nim máte přístup ze svého Macu, PC, iPhonu, iPadu, nebo Apple TV i ze stránek iCloud.com.

Co se stane kdyz vypnu Fotky na iCloud?

Přejděte do Nastavení a klepněte na své jméno. Klepněte na iCloud a poté na Spravovat úložiště. Klepněte na Fotky a potom na Vypnout a smazat.

Jak smazat Fotky z telefonu ale ne z iCloudu?

Pokud nechcete své fotky smazat z iCloudu, můžete je odstranit pomocí aplikace Fotky na vašem zařízení. Když v nastavení zastavíte automatickou synchronizaci fotek na iCloudu, můžete konečně smazat fotky z iPhonu pomocí aplikace Fotky, aniž byste je smazali na iPhonu.

Kam se ukládají fotky z iPhone?

Služba Fotky na iCloudu ukládá všechny vaše fotky a videa ve vaší knihovně fotek na iCloud, kde k nim máte přístup ze svého Macu, PC, iPhonu, iPadu, nebo Apple TV i ze stránek iCloud.com.

Jak smazat fotky z cloudu?

Ve Fotkách na iCloud.com vyberte fotky či videa, která chcete smazat, nebo dvakrát klikněte na jednu fotku nebo video. a potom na Smazat. Smazané fotky a videa se přesouvají do alba Nedávno smazané.

Proč mi nejdou smazat fotky z Iphone?

Když přidáte fotografie do iPhonu nebo iPadu tak, že zařízení připojíte k počítači, nebudete je moct smazat přímo ze zařízení v aplikaci Fotky. Když je při pokusu o smazání fotografie z iPhonu nebo iPadu tlačítko Koš šedivé, bude třeba zastavit synchronizaci fotek z počítače.

Jak nastavit ukládání fotek na iCloud?

V aplikaci Fotky na Macu vyberte Fotky > Nastavení a potom klikněte na iCloud. Zaškrtněte políčko Fotky na iCloudu. Vyberte některou z následujících voleb: Stáhnout původní položky do tohoto Macu: Na vašem Macu i na iCloudu budou uloženy verze fotografií v plné velikosti.

Proč mi nejdou smazat fotky?

Problém je v tom, že fotky jsou uloženy v Cookies, proto jsou pořád vidět. Nejjednodušší způsob jak se těch fotek je je skrýt. Bohužel defaultní Galerie to neumí, takže si stáhněte na Marketu QuickPic,pak v tom programu vyberte tu složky, podržte a zadejte Hide a potvrdit. Potom můžete ten Quick Pic smazat.

Jak rychle vymazat fotky z Iphone?

Trvalé smazání fotek

 1. Otevřete Fotky a klepněte na panel Alba.
 2. Klepněte na album Naposledy smazané.
 3. V iOS 16, iPadOS 16.1 nebo novějším použijte k odemknutí alba Nedávno smazané Face ID nebo Touch ID.
 4. Klepněte na Vybrat.
 5. Vyberte požadovanou fotografii nebo video a klepněte na Smazat.

Jak smazat fotky z galerie?

Mazání fotek a videí

 1. Na telefonu nebo tabletu Android spusťte aplikaci Fotky Google .
 2. Přihlaste se k účtu Google.
 3. Podržte fotku nebo video, které chcete přesunout do koše. Můžete vybrat víc položek.
 4. Nahoře klepněte na ikonu koše .

Jak fungují Fotky na iCloudu?

Fotky na iCloudu automaticky uchovávají všechny vaše fotky a videa, abyste se k celé své knihovně kdykoli dostali na jakémkoli zařízení. Všechny změny, které ve své sbírce provedete na jednom zařízení, se automaticky projeví i na ostatních zařízeních.

Jak vymazat fotografii?

2. krok: Smažte fotku nebo video

 1. Na telefonu nebo tabletu Android spusťte aplikaci Fotky Google .
 2. Přihlaste se k účtu Google.
 3. Dole klepněte na Knihovna Fotky v zařízení.
 4. Otevřete složku na SD kartě.
 5. Vyberte položku, kterou chcete smazat z SD karty.
 6. Klepněte na ikonu koše Přesunout do koše.
 7. Klepněte na Povolit Povolit.

Jak poznat ktere Fotky mám na iCloudu?

Používání Fotek na iCloudu

 1. Otevřete aplikaci Fotky.
 2. Chcete-li zobrazit fotografie, vyberte položku Knihovna.
 3. Na iPhonu nebo iPadu klepněte na kartu Alba a zobrazte položky Moje alba, Lidé a místa, Typy médií a Utility. Na Macu se vaše fotky, alba a projekty zobrazují na bočním panelu.

Jak vymazat věci z fotky?

Pomocí telefonu Android si můžete stáhnout a nainstalovat aplikaci s názvem Retušování fotografií: AI Odstraňte nežádoucí objekty. Jedná se o aplikaci pro odstraňování a mazání objektů pro chytré telefony. Je také poháněn technologií AI, která také pomáhá při bezproblémovém odstranění objektu.

Jak vymazat postavu z fotky Iphone?

Aplikace Bye Bye Camera, která je dostupná pro uživatele iOS, dokáže odstanit z fotografií lidi, kteří vám zaclánějí ve výhledu na scenérii. Nyní se pro uživatele iOS objevila v AppStoru aplikace Bye Bye Camera, která je sice určená k fotografování.

Jak vyříznout objekt z fotky Iphone?

V aplikaci Fotky klepněte na miniaturu fotky nebo videa. Položka se zobrazí na celé obrazovce. a pak proveďte kterékoli z následujících akcí: Ruční oříznutí: Přetažením rohových úchytů ohraničte oblast, kterou chcete na snímku zachovat; výřez fotografie můžete upravit také sevřením nebo rozevřením prstů.

Jak odstranit objekt z fotografie?

Použít Kartáč, stisknutím levého tlačítka myši vyberte objekt přesně. Zatímco na laso, můžete také dlouze stisknout levé tlačítko myši a lasovat oblast, kterou chcete vymazat. Další je guma; můžete odstranit nežádoucí části vybrané oblasti. Nakonec si můžete vybrat Odstranit k úplnému vymazání objektu z fotografie.

Jak Oriznout fotku na iphone iOS 16?

Vytváření a sdílení výřezů z fotek na iPhonu

 1. Otevřete fotku ve Fotkách nebo v aplikaci, jako jsou Zprávy nebo Safari.
 2. Podržte prst na subjektu fotky. Může se kolem něj zobrazit svítivý bílý obrys.
 3. Uvolněním prstu zobrazte možnosti jako Kopírovat a Sdílet (v aplikaci Fotky) nebo Zkopírovat hlavní motiv (v Safari).