Existuje aplikace pro zlepšení kvality obrazu na iPhonu?

Clideo je bezplatná aplikace pro vylepšení videa pro zařízení iPhone a Android, která funguje skvěle. Pomocí této online aplikace můžete zlepšit kvalitu svého videa v několika krocích.

Jak zlepsit kvalitu videa iPhone?

Kvalitu u všech videí můžete změnit takto:

 1. Klepněte na svoji profilovou fotku .
 2. Klepněte na Nastavení .
 3. Klepněte na Předvolby kvality videa.
 4. Vyberte požadovanou kvalitu videa pro mobilní sítě a sítě Wi-Fi: …
 5. Pokud se zobrazí výzva, vyberte požadovanou kvalitu rozlišení pro všechna videa.
Existuje aplikace pro zlepšení kvality obrazu na iPhonu?

Jak zlepšit kvalitu fotoaparátu iPhone?

Pomocí funkce Upřednostnit rychlé pořizování snímků můžete upravit způsob zpracování obrázků – to vám umožní pořídit více fotografií, když budete rychle klepat na tlačítko spouště . Chcete-li tuto funkci vypnout, přejděte do Nastavení > Fotoaparát a vypněte volbu Upřednostnit rychlé pořizování snímků.

Jak zlepšit kvalitu videa na mobilu?

Na svém Androidu můžete v CyberLink PowerDirector upravovat a exportovat videa v rozlišení až 4K. Stabilizátor videa dokáže opravit roztřesené videozáznamy. Můžete tedy omezit otřesy videa a zlepšit tak kvalitu videa v systému Android.

Jak změnit kvalitu fotky iPhone?

Změna kvality zálohování

 1. Na iPhonu nebo iPadu spusťte aplikaci Fotky Google .
 2. Přihlaste se k účtu Google.
 3. Vpravo nahoře klepněte na svoji profilovou fotku nebo iniciálu.
 4. Vyberte ikonu nastavení Fotek Google Zálohování Kvalita zálohování.
 5. Vyberte požadovanou kvalitu zálohování.

Jak zlepšit kvalitu videa?

Jak zlepšit kvalitu videa pomocí AnyMP4 Video Enhancer

 1. Zdarma stáhnout a nainstalovat AnyMP4 Video Enhancer. …
 2. v Video Enhancer V okně můžete zaškrtnout možnosti pro vyšší rozlišení, optimalizaci jasu a kontrastu, odstranění hlasového šumu a omezení otřesů videa.
 3. Vyberte požadovaný formát videa a rozlišení.

Jak udělat lepší kvalitu videa?

Jak zaostřit video online. Pokud hledáte online nástroj pro co nejjednodušší zaostření kvality videa, Flixier je jednou z možností. Tento software je online nástroj pro vylepšení videa, který vám umožní zostřit videa během několika sekund.

Jaký iPhone na focení?

Jedním z nejlepších modelů iPhonu pro focení je iPhone 13 Pro. Tento model se může pochlubit třemi hlavními fotoaparáty, což umožňuje zachytit skvělé fotografie s vysokou kvalitou obrazu. Kromě toho disponuje i funkcí nočního režimu, což znamená, že můžete pořizovat kvalitní snímky i za špatných světelných podmínek.

Co je to HDR u fotoaparátu?

Režim HDR (High Dynamic Range) vám v aplikaci Fotoaparát pomůže pořídit perfektní záběry ve vysoce kontrastních podmínkách. iPhone pořídí rychle za sebou několik fotek s různým nastavením expozice a spojí je do jedné, na které bude ve světlech a ve stínech vidět víc detailů.

Jak zhoršit kvalitu videa?

Pro komprimaci videa můžete zvolit nižší rozlišení. Pokud používáte Windows PC, můžete si také stáhnout a použít QuickTime ke kompresi videa. Ale měli byste vědět, že QuickTime vám umožňuje změnit rozlišení videa pouze mezi 4K, 1080p, 720p a 480p. Video nelze komprimovat na jiné rozlišení.

Jak zmenšit fotky na iPhone?

Otevřete Resize It na vašem iPhone. Vybrat ikona obrázek v levé dolní části obrazovky nahrajte obrázek. 3. Po výběru vybrané fotografie můžete kliknout Změna velikosti pro změnu velikosti obrázku.

Jak zlepšit kvalitu videa zdarma?

YouTube Video Editor je bezplatný online nástroj pro úpravu a vylepšování videa AI. S tímto vestavěným nástrojem pro vylepšení videa můžete zlepšit kvalitu starého videa online, přidat k videu pozadí, vystřihnout video, rozostřit video a převzorkovat video úpravou osvětlení a barev.

Jak zaostřit video?

Zařízení 2: Zostření videa v systému Android (PowerDirector)

Máme aplikaci PowerDirector, která pokračuje s naší nejlepší aplikací pro ostření videa pro Android. Je to také flexibilní nástroj vhodný pro ostření našeho videa pomocí našeho zařízení Android.

Jak dát video na YouTube ve vysoké kvalitě?

YouTube je plný velmi kvalitního obsahu pro všechny. Pokud ale chcete sledovat videa v nejlepší kvalitě na různých místech nebo na cestách, často jste limitováni výpadky kvůli špatnému připojení k internetu. Pro takové případy může pomoci 4K Video Downloader, pomocí kterého si můžete videa stáhnout.

V jaké kvalitě nahrávat videa na YouTube?

Všeobecně samotný YouTube doporučuje nahrávat videa ve formátu MP4 (videokodek H. 264) v prakticky libovolné snímkové frekvenci (24 až 60 FPS). Důležitý je také bit-rate (datový tok), který je pro určité rozlišení videa vždy stanoven jinak.

Jak poznat kvalitní Fotoaparát v mobilu?

Čím je větší světelnost, tím menší je clonové číslo. U běžných fotomobilů je dnes běžně využívána „lepší“ světelnost F1,8 až 2,0, u dražších modelů klesá světelnost až na F1,6. Čím více světla na snímač pronikne, tím vyšší můžete očekávat kvalitu fotografií pořízených za horších světelných podmínek.

Který telefon fotí nejlépe?

Nejlepší fotomobily současnosti

 • 1) Samsung Galaxy S23 Ultra. Samsung Galaxy S23 Ultra obdržel několik mezigeneračních vylepšení. …
 • 2) Apple iPhone 14 Pro (Max) …
 • 3) Xiaomi 13 Pro. …
 • 4) Vivo X90 Pro. …
 • 5) Samsung Galaxy S23 (Galaxy S23+) …
 • 1) Xiaomi 13. …
 • 2) Google Pixel 7. …
 • 3) Asus Zenfone 9.

Jak zapnout HDR iPhone?

iPhony XS, XR, iPhony modelové řady 11, iPhone SE 2. generace a iPhony modelové řady 12: Přejděte do Nastavení > Fotoaparát a pak vypněte volbu Chytrý HDR. Potom na obrazovce fotoaparátu klepnutím vypněte nebo zapněte volbu HDR. iPhony 8, 8 Plus a X: Přejděte do Nastavení > Fotoaparát a pak vypněte volbu Auto HDR.

Jak spravne nastavit HDR?

Pokud váš počítač a monitor podporují HDR, zapněte je, abyste mohli začít.

 1. Vyberte tlačítko Start a potom zadejte nastavení. Vyberte Nastavení > Systém > Obrazovka.
 2. Pokud máte k počítači připojeno více monitorů, pak nahoře zvolte obrazovku s podporou HDR.
 3. Zapněte možnost Používat HDR.

Jak upravit video v iPhone?

Otevřete aplikaci Fotky a klepněte na video, které chcete upravit. Klepněte na Upravit. Přetažením posuvníků na obou stranách časové osy videa změňte čas začátku a konce. Náhled zkráceného videa přehrajete klepnutím na tlačítko přehrávání .

Jak oddálit obrazovku na iPhonu?

Použití funkce Zvětšení

Úprava zvětšení: Poklepejte na displej třemi prsty (po druhém klepnutí je nezvedejte) a potom táhněte nahoru nebo dolů. Můžete také klepnout třikrát třemi prsty a pak přetáhnout jezdec Úroveň zvětšení.

Jak zmenšit obrazovku na iPhone 13?

Zvětšení nebo zmenšení: Poklepejte na obrazovku třemi prsty. Úprava zvětšení: Klepněte nebo táhněte nahoru či dolů třemi prsty. Gesto klepnutí a tažení je podobné gestu poklepání. Jen místo zvednutí prstů a druhého klepnutí táhnete prsty po obrazovce.

Jak zaostřit rozmazané video iPhone?

Krok 1Pokud používáte iPhone, procházejte videa a vyberte ta, která chcete zostřit. Krok 2Poté vyberte Upravit upravte ikonu a nakonec přejetím prstem doprava vyhledejte tlačítko Ostrost. Krok 3Nyní můžete upravit ostrost přejetím prstem doprava a je to; můžete rychle a snadno zaostřit vaše video.

Jak poznat kvalitu videa?

MovieScanner je nástroj, který analyzuje libovolný video soubor a podá informace ohledně rozlišení, zvukových stop, velikosti, souborovém formátu, audio / video dekodérech, audio kanálech, jazyku, vložených titulků nebo dokáže zjistit, zda se jedná například o video v širokoúhlém podání.

Jak změnit kvalitu videa?

Vyšší kvalita a rozlišení obecně vyžadují, aby počítač víc pracoval, což může snížit jeho výkon. Abyste zjistili, jaké nastavení nejvíc vyhovuje vašemu systému, musíte je vyzkoušet. Pokud chcete upravit kvalitu videa, přejděte na Start > Nastavení > Hraní > Zachycení > Zaznamenané video.

Jak zvýšit rozlišení videa?

AnyMP4 Video Converter Ultimate je nejlepší software pro vylepšení videa, jehož cílem je převést a zlepšit kvalitu videa. S vestavěným nástrojem pro vylepšení videa AI vám pomůže zvýšit rozlišení, optimalizovat jas a kontrast, odstranit šum videa a také snížit problém s chvěním videa.