Existuje aplikace na odstranění rozmazání videí?

Video Eraser je výkonný odstraňovač vodoznaku. Pomůže vám odstranit logo / obrázek z vašich videí, vyčistit pozadí z obrázků.

Jak Rozostrit pozadi na videu?

Na zařízeních Android není vestavěný editor videa. V důsledku toho musíte k rozmazání videa použít nástroj třetí strany. PutMask je například snadný způsob, jak rozmazat obličeje ve videu na chytrých telefonech Android. Nyní je tato aplikace v Obchodě Google Play zdarma.

Existuje aplikace na odstranění rozmazání videí?

Jak zakrýt obličej ve videu?

Slouží k tomu bezplatná aplikace PutMask, která navíc umí obličeje ve videu detekovat automaticky, a to díky chytrému algoritmu. Pokud však budete chtít obličeje rozostřit manuálně, tak můžete. Aplikaci stačí jen spustit, otevřít natočené video z galerie a ihned jej můžete začít upravovat.

Jak rozmazat text ve videu?

Pokud hledáte aplikaci pro rozmazání videa pro Android, toto je nástroj pro vás. Blur Video & Image umožňuje přidat do videoklipů efekty rozostření. Instalaci a stažení této aplikace do vašeho smartphonu je zdarma. Své video můžete snadno upravit přidáním efektu rozostření a klipy můžete snadno exportovat.

Jak rozmazat část videa?

Blur Video and Photo Editor od Firehawk se dostal na vrchol nejlepších aplikací, které rozmazávají pozadí videí. Tato aplikace má výkonné nástroje pro úpravu videa spolu s úžasnými funkcemi, které vám umožní aplikovat na vaše videa rozmazané efekty.

Jak ve Photoshopu rozostřit pozadí?

Stačí klasicky roztáhnout plátno, označit prázdné krajní plochy, zmáčknout Shift+F5, zvolit výplň Podle obsahu, OK a je to.

Jak na rozmazanou fotku?

LightX Photo Editor & Photo Effects (Android/iOS, zdarma s In-App nákupy) LightX je hodně o hraní si. Umí nejen dvojí expozici, jako Fuzion nebo Diana, ale na pozadí např. Portrétu si můžete vložit cokoli, klidně pozadí z jiné fotografie, jakkoli jej přebarvit nebo také rozostřit.

Jak rozmazat pozadí na fotce Iphone?

Na fotkách pořízených v režimu Portrét můžete pomocí jezdce hloubky ostrosti (na podporovaných modelech) nastavit míru rozostření pozadí.

 1. Klepněte na libovolnou fotku pořízenou v režimu Portrét. …
 2. Klepněte na Upravit a potom na. …
 3. Přetažením jezdce doleva nebo doprava upravte efekt rozostření pozadí.

Jak rozmazat oblicej?

V termínu rozostření dnes existuje pouze jedna konotace: portrétní režim. Rozostření má však další docela užitečné využití, například montáže, které dělá. Reface s AI. Jedním z těchto použití je rozmazání textu.

Jak rozmazat video na CapCut?

Chcete-li rozmazat videa na CapCut: Chcete-li video rozmazat, klikněte na Účinky ikonu z předvolby na levé straně programu. Vyberte si z efektů poskytovaných programem pro rozmazání videa a poté klikněte na Plus ikonu pro přidání efektu na časovou osu.

Jak rozmazat fotku na iphone?

Na fotkách pořízených v režimu Portrét můžete pomocí jezdce hloubky ostrosti (na podporovaných modelech) nastavit míru rozostření pozadí.

 1. Klepněte na libovolnou fotku pořízenou v režimu Portrét. …
 2. Klepněte na Upravit a potom na. …
 3. Přetažením jezdce doleva nebo doprava upravte efekt rozostření pozadí.

Jak rozmazat ve Photoshopu?

Pokud byste si s výběrem nevěděli rady, doporučuji si znovu přečíst lekci Základy Adobe Photoshopu – Vyříznutí postavy z fotografie. V dalším kroku klikneme na Filtr > Rozostření > Rozostření objektivu a v dialogovém okně Rozostření objektivu nastavíme: Poloměr na 80 , Práh na 255 .

Jak fotit mobilem rozmazané pozadí?

Chcete-li vytvořit rozmazané pozadí, můžete ve fotografii použít techniku zvanou "hloubka ostrosti". Ta spočívá v použití široké clony (nízké clonové číslo) pro vytvoření malé hloubky ostrosti, což vede k rozmazání pozadí při zachování zaostření objektu.

Jak upravit rozmazanou fotku online?

AnyMP4 Image Upscaler online je online nástroj pro změnu velikosti fotografie, který dokáže změnit velikost obrázku a zaostřit obrázek. Využívá technologii umělé inteligence (AI) k vylepšení fotografie zvýšením ostrosti snímku. Kromě toho může nástroj vylepšit obraz posílením čar, okrajů a dalších detailů obrazu.

Jak vyfotit fotku s Rozmazanym Pozadim?

Použijte nízké clonové číslo

A efektu rozostřeného pozadí (i popředí), tedy malé hloubky ostrosti, dosáhnete tehdy, když použijete co nejnižší clonové číslo. Nebudete tudíž fotit na clonu f/8 nebo f/11, ale naopak na clonu f/2.8, f/2 nebo i nižší (např. f/1.8).

Jak rozmazat obličej na fotce zdarma?

ZPS X má v sobě užitečné a jednoduché nástroje pro detekci a anonymizaci obličejů i SPZ. Díky funkci Anonymizace zvládnete zakrytí obličejů i „espézetek“ za pár kliknutí. Zoner Photo Studio X umí tyto prvky automaticky rozpoznat a zamaskovat.

Kde najdu šablony v Capcut?

Pro Android:

Nejprve otevřete Capcut a klepněte na Šablony. Klikněte na Dots.

Jak ulozit video v Capcut?

Po otevření aplikace Capcut klikněte na Video. Stiskněte ikonu Export . Báječné! Právě jste exportovali video.

Jak ve Photoshopu rozmazat pozadí?

Použijte filtr rozostření pole a opravte okraje

Použijeme a filtr na vrstvu "rozmazání". Klikněte na něj a přejděte na karta filtru> galerie efektů rozostření> rozostření pole. Otevře se panel, ve kterém můžete upravit rozostření podle svých představ, můžete zvolit přirozenější rozostření nebo viditelnější rozostření.

Jak lépe fotit mobilem?

Jak lépe fotit mobilem – 6 rychlých rad

 1. Smiřte se s tím, že mobil umí dobře jen něco. …
 2. Naučte se chodit blízko. …
 3. Nefoťte portréty, dopadne to bídně …
 4. Nebojte se upravovat, bez toho to nejde. …
 5. Objevte nastavování ISO. …
 6. Hrajte si s HDR.

Co je to HDR u fotoaparátu?

HDR fotografie. HDR je zkratka anglického termínu High Dynamic Range (vysoký dynamický rozsah). Tímto termínem se popisuje metoda umožňující zachytit detail v nejsvětlejších a nejtmavších částech fotografie.

Jak precist rozmazanou fotku?

V takovém případě použijte Štětcový filtr (B) v modulu Vyvolat. K lokálnímu doostřování slouží posuvník Korekce doostření. Posuňte ho do kladných hodnot pro zaostření nebo do záporných hodnot pro rozmazání. Tímto způsobem snadno doostříte například odlesky v očích nebo řasy.

Jak vylepšit rozmazanou fotku?

Aplikace Galerie pro Android

 1. Otevřete Galerie na smartphonu Android.
 2. Vyberte fotografii, kterou chcete zrušit. Pak klikněte Změnit ve spodní části obrazovky.
 3. vybrat Upravte pomocí ikony posuvníku. …
 4. vybrat nástroj Ostrost. …
 5. Konečně můžete kliknout Uložte pomocí ikony diskety pro dokončení vylepšení jasnosti fotografie.

Jak něco rozmazat na fotce?

LightX Photo Editor & Photo Effects (Android/iOS, zdarma s In-App nákupy) LightX je hodně o hraní si. Umí nejen dvojí expozici, jako Fuzion nebo Diana, ale na pozadí např. Portrétu si můžete vložit cokoli, klidně pozadí z jiné fotografie, jakkoli jej přebarvit nebo také rozostřit.

Jak rozmazat pozadí fotky na mobilu?

Jak si udělat rozostřenou část fotky přímo na mobilu? Nejdříve si musíte stáhnout nějakou aplikaci, kterých je v Obchodě Play a jablečném App Storu nepřeberné množství. V tomto článku však budu ukazovat rozostření snímku s použitím aplikace Snapseed. Ta je dostupná zcela zdarma pro obě mobilní platformy.

Co je to CapCut?

CapCut je oblíbená aplikace na zařízeních iOS a Android, která uživatelům umožňuje upravovat a vytvářet profesionální videa. Věděli jste, že tato aplikace je dostupná také na ploše? Ano, čtete správně! Tato aplikace pro úpravu videa funguje v různých prohlížečích, jako je Chrome, MS Edge, Firefox atd.