Co znamená MB LMAO?

2. LMAO/LMFAO. Laughing My Ass Off/Laughing My Fucking Ass Off. Oboje v překladu znamená "podělám se smíchy".

Co je to Lmao?

LMAO/LMFAO – „Laughing My (Fucking) Ass Off“ – v překladu doslova Po*ělám se smíchy nebo Umřu smíchy. Vyjadřuje opravdu velké pobavení.

Co znamená MB LMAO?

Co to je btw?

BTW – By the way

Tedy mimochodem.

Co je to pov?

POV, nebo také PoV, je zkratka anglického termínu point of view, což by se doslovně dalo přeložit jako úhel pohledu. Tato zkratka je ve fandomu užívána typicky v záhlaví fanfikcí či v autorských poznámkách pro informaci čtenáře, z pohledu které postavy autor příběh vypráví.

Co znamená GG BRO?

Zkratka GG (Good Game) většinou nadšeně zazní poté, co váš tým ve hře zvítězí.

Co je to TF?

TransFlash karta, zkráceně TF karta, je typ externího úložiště neboli paměťové karty. Používá se pro rozšíření paměti například u fotoaparátů. Co se týká mobilních telefonů, ty mají prostor pro paměťovou kartu uzpůsobený velikosti SD karty.

Co to znamená slovo XD?

Informace o zkratce 'XD'

Smějící se smajlík. Použitý jako reakce na něco vtipného.

Co je to KK?

+kk je zkratka pro kuchyňský kout. Většinou je to tedy počet obytných místností + kuchyňský kout. Proč se tedy někdy píše 1+kk a někdy zase 1+1? Spousty bytů i domů mývají mnohem více prostoru k dispozici, proto mají i celou “samostatnou místnost“ pro kuchyň.

Co je to zkratka SS?

Oddíly SS (Schutzstaffel, Ochranný oddíl) vznikly původně jako osobní stráž Adolfa Hitlera a vedení NSDAP. Z malé bojůvky složené především z urostlých boxerů a bitkařů z mnichovských hospod a barů se během dvaceti let vytvořila elitní jednotka nacistické branné moci.

Co je to ltr?

LTR – Může znamenat „left –to –right“ způsob psaní. Jedná se o grafický směr, kterým jsou napsány skripty – v tomto případě zleva doprava. Také se může jednat o zkratku z anglického „later,“ tedy „později.

Co to znamená ?

V západní kultuře znamená zdvižený prostředník vulgární urážlivé gesto. Provádí se tak, že se ukáže vztyčený prostředník, zatímco ostatní prsty jsou sevřené v pěst a otočené dlaní k sobě. Prostředník má symbolizovat penis a skrčené prsty po obou stranách varlata.

Co to je FR?

Informace o zkratce 'fr'

Popis: Překlad: vážně, opravdu.

Co je to JJ?

Význam: JJ = zkratka pro "jo jo" – vyjadřující souhlas. V podstatě je to synonymum pro "ano". Při anglicky psaném chatu může označovat "just joking" – volně přeložitelné jako "dělám si srandu" – způsob jak dát adresátovi vědět, že to, co jsem napsal není myšleno úplně vážně.

Co je to MMM?

Informace o zkratce 'mmm'

Nebo taky moc moc moc.

Co to znamená ?

Vulkánský pozdrav je gesto rukou, které zpopularizoval seriál Star Trek ze 60. let 20. století. Tvoří jej zdvižená ruka s dlaní otočenou dopředu, nataženým palcem i prsty, které jsou rozděleny mezi prostředníček a prsteníček.

Co to znamená ?

V západní kultuře znamená zdvižený prostředník vulgární urážlivé gesto. Provádí se tak, že se ukáže vztyčený prostředník, zatímco ostatní prsty jsou sevřené v pěst a otočené dlaní k sobě. Prostředník má symbolizovat penis a skrčené prsty po obou stranách varlata.

Co to je ltr?

LTR – Může znamenat „left –to –right“ způsob psaní. Jedná se o grafický směr, kterým jsou napsány skripty – v tomto případě zleva doprava. Také se může jednat o zkratku z anglického „later,“ tedy „později.

Co znamená v chatu?

pls – Please – Prosím. k – OK. afk – Away From Keyboard – Pryč od klávesnice.

Co je to UPS?

UPS – záložní zdroje

Záložní zdroj neboli UPS je zařízení, které zajišťuje souvislou dodávku elektrické energie pro spotřebiče, které nesmějí být neočekávaně vypnuty. Zkratka UPS vychází z anglického názvu Uninterruptible Power Supply.

Co je to AW?

Nejběžnějšími jednotkami jsou watty [W], airwatty [AW] a pascaly [Pa / kPa]. Watt [W] je jednotka výkonu a souvisí s provozem samotného motoru, který se plně neprojeví na sacím výkonu.

Jak vybrat záložní zdroj k PC?

Záložní doba

Vybírejte tedy podle množství počítačů a dalších zařízení, které do zdroje plánujete zapojit. Při 100% zátěži je záložní doba v průměru 5–10 minut, při 50% zátěži pak 5 a více minut. Tyto hodnoty jsou vhodné nejen do domácností, ale i do firem.

Jak funguje UPS zdroj?

Jak funguje? UPS funguje na principu akumulátoru. Pokud není dodávka elektřiny z primárního zdroje přerušena, je baterie udržována v nabitém stavu. V okamžiku výpadku proudu zajišťuje napájení zařízení až do obnovení napětí, případně do svého vlastního vybití.

Co je to Airwatt?

Sací výkon

Udává se taktéž ve wattech (W) nebo air wattech (aW) a vyjadřuje podtlak a rychlost vzduchu při vysávání. Tyto údaje mnoho výrobců neudává, není stanoveno jeho standardní měření. Měření by mělo být prováděno na konci sací hubice, v místech, kde je při vysávání nasáván prach.

Co určuje výkon vysavače?

Nejspolehlivější jednotkou jsou proto pascaly [Pa / kPa], které určují specifický podtlak generovaný vysavačem a měří se pomocí speciálního vakuometru (vakuometr, nahoře) umístěného na sací hubici . Jedná se o univerzální fyzickou měřící jednotku, která přesně zobrazuje sací výkon daného vysavače.

Jak dlouho vydrží záložní zdroj?

Odpověď: Záložní zdroj vydrží v provozu cca 1/2 hodiny – záleží na počtu průchodů. Je to stejné u standardních i požárních dveří.

Kdy jezdí UPS?

Balíky služby UPS Ground jsou obvykle doručovány na soukromé adresy od pondělí do pátku mezi 9:00 a 19:00 (a někdy i později). Na firemní adresy jsou doručovány během běžné pracovní doby.