Co je nejvyhledávanější věc na youtube?

Nejsledovanější videa#Název videaAutor videa1.„Baby Shark Dance“Pinkfong Kids' Songs & Stories2.„Despacito“Luis Fonsi featuring Daddy Yankee3.„Johny Johny Yes Papa“LooLoo Kids4.

Jak se zviditelnit na YouTube?

Propagujte svá videa na jiných místech

Propagujte svá videa a svůj kanál v rádiu, televizi, na webu, ve fórech a informačních bulletinech a prostřednictvím dalších platforem sociálních sítí. Propojte svůj kanál YouTube s co největším množstvím míst: webovými stránkami, blogy, časopisy.

Co je nejvyhledávanější věc na youtube?

Jak získat zhlédnutí na YouTube?

YouTube: 8 tipů, jak u videí zvýšit počet zhlédnutí

 1. Co vaše publikum potřebuje a očekává …
 2. Klíčová slova v zajímavém titulku. …
 3. Kvalitní popis videa. …
 4. Doplňte tagy. …
 5. Optimalizujte náhledové obrázky. …
 6. Využívejte playlisty. …
 7. Vezměte karty do hry. …
 8. Závěrečná obrazovka do videí

Jak být úspěšný na YouTube?

Spolupráce by měla dávat smysl a být oboustranně prospěšná, proto vybírejte osobnosti s rozvahou. Díky známému tvůrci má video šanci zasáhnout mnohem větší publikum. Rozhodně se nesnažte spolupráci skrývat. Přiznejte ji a buďte transparentní.

Co je popularni na YouTube?

Populární kanály

Tento přehled ukazuje, jaké další kanály vaši diváci v posledních 28 dnech pravidelně sledovali. Můžete tak zjistit, jaké další kanály vaše diváky zajímají, a objevovat příležitosti ke spolupráci.

Jak získat 1000 odběratelů na YouTube?

Jak získat na YouTube svých prvních 1000+ odběratelů v roce 2022…

 1. Věděli jste, že jen 12 % tvůrců pokoří na YouTube hranici prvních 1000 odběratelů? …
 2. TIP 2: Udělejte si průzkum. …
 3. TIP 3: Mějte vytvořenou náhledovou fotku svého YouTube kanálu. …
 4. TIP 4: Sdružujte tvoření videí …
 5. TIP 5: Dělejte více toho, co funguje.

Jak dlouho trvá nahrát video na YouTube?

Doba nahrávání se může lišit v závislosti na velikosti souboru. Doba nahrávání se může lišit taky v závislosti na rychlosti připojení k internetu nebo odchozím provozu nahrávání. Nahrávání může trvat od několika minut až po několik hodin.

Kde jsou trendy na YouTube?

Youtube trendy nezmizí

V rámci aplikace Youtube pro Android i iOS se nachází ve spodní části pět sekcí, mezi kterými ještě nyní můžete vidět kartu Trendy.

Jak zjistit kdo mě sleduje na YouTube?

Karta Publikum v nástroji YouTube Analytics nabízí přehled o tom, kdo vaše videa na YouTube sleduje, a statistiky příslušných demografických údajů. Karta klíčových metrik zobrazuje vracející se a nové diváky, unikátní diváky a odběratele.

Jak propagovat své video na YouTube?

Zde je 5 nejúspěšnějších taktik pro propagaci videí na YouTube:

 1. Propagujte jej na blogu společnosti. Firemní blog je ideálním místem k propagaci vašeho videa věrnému zákazníkovi. …
 2. Využijte naši emailovou databázi. …
 3. Připojte se k sociálním médiím. …
 4. Nezapomeňte na "staromódní" offline public relations. …
 5. Inzerujte na YouTube.

Kdy zacne YouTube platit?

veřejných zhlédnutí videí Shorts za posledních 90 dní. * Další výhody včetně sdílení příjmů z reklam a YouTube Premium se vám otevřou, jakmile získáte: – 1000 odběratelů a buď 4000 platných veřejných hodin sledování za posledních 12 měsíců, NEBO 10 mil. veřejných zhlédnutí videí Shorts za posledních 90 dní.

Jak dát film na YouTube?

Nahrávání videí ve Studiu YouTube

 1. Přihlaste se do Studia YouTube.
 2. V pravém horním rohu klikněte na VYTVOŘIT Nahrát videa .
 3. Vyberte soubor, který chcete nahrát. Můžete nahrávat až 15 videí najednou. Nezapomeňte u každého souboru kliknout na tlačítko Upravit. a upravte tak podrobnosti videa.

Jak dlouho trvá zpracování HD na YouTube?

Jakmile bude nahrávání dokončeno, video bude k dispozici pro streamování v nízké kvalitě na nejrůznějších zařízeních. Zpracování vyšší kvality, například 4K nebo 1080p, může trvat déle. Než k tomu dojde, může se po dobu několika hodin zdát, jako by video neobsahovalo možnosti zobrazení ve vysoké kvalitě.

Co je trendy na YouTube?

Karta Trendy pomáhá divákům zobrazovat, co se děje na YouTube i ve světě. Cílem karty Trendy je doporučovat videa a videa Shorts, která zaujmou široké spektrum diváků.

Co je teď trend?

Módními trendy 2023 budou černé puntíky na bílém podkladu a bílé puntíky na černém podkladu. Černobílý tisk. Dále se bude nosit háčkované oblečení připomínající vzory ze záclon. Trendy 2023 budou korzety a dlouhé sukně.

Kdo má nejvíc odběratelů na YouTube na světě?

Vůbec nejsledovanější youtuber na světě, třicetiletý Švéd Alex Kjellberg vystupující pod přezdívkou PewDiePie, začne opět k pořádání přenosů z hraní počítačových her využívat YouTube.

Jak si koupit reklamu na Youtube?

V nabídce sekcí klikněte na rozbalovací nabídku Kampaně. Klikněte na Kampaně. Klikněte na ikonu plus a vyberte možnost Nová kampaň. Zvolte cíl kampaně: Prodeje, Potenciální zákazníci,, Návštěvnost webu, Zvažování produktu a značky nebo Povědomí o značce a zásah.

Co pridavat na Youtube?

Obsah, který vytváříte sami:

 1. každodenní vlogy,
 2. domácí videa,
 3. návody,
 4. výukové programy,
 5. původní hudební videa,
 6. původní krátké filmy.

Jak vydělat 1000 Kč za den?

10 osvědčených způsobů, jak vydělat 1000 Kč denně: Tipy a strategie pro finanční úspěch

 1. 1) Najděte si stálé pracovní místo.
 2. 2) Najděte si druhou práci.
 3. 3) Pracujte v zahraničí
 4. 4) Využívejte krátkodobé, ale slušně platící výdělky.
 5. 5) Staňte se freelancerem.
 6. 6) Pronajímejte vlastní bydlení
 7. 7) Vybudujte si pasivní příjem.

Kdo je nejbohatší Youtuber na světě?

Ryan Kaji vystoupal na vrchol žebříčku nejlépe vydělávajících youtuberů v roce 2018 ve svých 8 letech a udržel se na stejné pozici i v letech 2019 a 2020.

Kde zveřejnit video?

Pokud chcete provozovat vlastní galerii fotografií nebo na Internetu publikovat své amatérské video, je mnohem vhodnější využít některou ze specializovaných služeb – pro videa je to například YouTube, Vimeo a Stream, pro fotografie Flickr, Zonerama nebo Fotky Google.

V jakém rozlišení nahrávat na YouTube?

Videa, která jsou určena k prodeji nebo zapůjčení, je třeba nahrát s minimálním rozlišením 1920 × 1080 v poměru stran 16 : 9. U obsahu s reklamami nebo bez reklam YouTube minimální rozlišení neuvádí, doporučuje však rozlišení 1280 × 720 u videí s poměrem stran 16 : 9 a 640 × 480 u videí s poměrem stran 4 : 3.

V jaké kvalitě nahrávat video na YouTube?

Všeobecně samotný YouTube doporučuje nahrávat videa ve formátu MP4 (videokodek H. 264) v prakticky libovolné snímkové frekvenci (24 až 60 FPS). Důležitý je také bit-rate (datový tok), který je pro určité rozlišení videa vždy stanoven jinak.

Kde jsou trendy na Youtube?

Youtube trendy nezmizí

V rámci aplikace Youtube pro Android i iOS se nachází ve spodní části pět sekcí, mezi kterými ještě nyní můžete vidět kartu Trendy.

Co je trendy 2023?

Móda 2023 je tedy stále: průhlednost, spodní prádlo nahoře, džíny, bílé košile, kalhoty typu cargo, kovbojské boty nebo masivní boty v rokenrolovém stylu. Trendy pro rok 2023 se přiklánějí spíše k vlastní interpretaci stávajících kombinací než k vytváření něčeho zcela nového.

Co nosit v létě 2023?

Jaké jsou módní trendy jaro/léto 2023? Nosit se budou celokožené komplety v barvě černé a pastelově fialové skládající se z koženého korzetu, kožených kalhot a kožené bundy. Kalhoty a bunda mají třásně. K tomu kabelka, také s třásněmi.