verze pro tisk

Získejte výhodnou půjčku prostřednictvím autozastavárny

25. listopad 2016

Alespoň občasné finanční problémy se nevyhýbají téměř nikomu. Pokud stojíte i vy před rozhodnutím, zda využít k řešení nepříjemné situace půjčku, měli byste mít potřebný rozhled. Na českém trhu totiž existuje spousta velice výhodných produktů, byla by škoda nějakého nevyužít. Věděli jste například o možnosti získat půjčku prostřednictvím zástavy vozidla?

Reklama

Získejte výhodnou půjčku prostřednictvím autozastavárnyZískejte výhodnou půjčku prostřednictvím autozastavárny

Výhodná a rychlá půjčka

Chybí-li vám peníze na neodkladné nebo potřebné výdaje, nemusíte zoufat. Jsou vám totiž k dispozici půjčky na Zastavuz.cz. O co se jedná? Jde o nebankovní výhodnou půjčku, kterou získáte prostřednictvím zástavy vašeho vozidla, přičemž je úplně jedno, zda je v osobním nebo firemním vlastnictví. Obrovskou výhodou je rychlost vyřízení – peníze dostanete na ruku do třiceti minut a to až do výše 80 % zástavy vozidla. Vozidlo můžete navíc dále užívat bez jakéhokoliv omezení.

Půjčka bez registru s množstvím výhod

Půjčky ihned na Zastavuz.cz s sebou přináší kromě rychlosti i další výhody. Mezi ty nejpodstatnější patří zejména zaručení nejlepších podmínek a vyplácení nejvyšších částek. Zároveň při nich není nahlíženo do registrů dlužníků.

Nabízí se využití dvou základních principů. První z nich představuje program Money & Drive – při této volbě budete mít likviditu při zachování flexibility pro zajištění dalšího využívání vozu. Doba trvání půjčky je v těchto situacích zcela flexibilní. Po prvních 4 týdnech se již účtuje každý další den samostatně – ukončení půjčky je tak pouze na vás.

Dalším typem půjčky je potom Money & Store. Jedná se o klasický model zástavy, který lze s výhodou využít i k nouzovému prodeji vozidla.

Co budete při využití půjčky na zástavu vozidla potřebovat?

K termínu prohlídky vozidla si připravte velký technický průkaz, malý technický průkaz, všechny klíče od vozidla, průkaz totožnosti, potvrzení o vlastnictví vozidla a potvrzení o poslední technické prohlídce. Pokud byly na vozidle prováděny nějaké opravy, tak i tuto dokumentaci. Dále je vyžadován doklad o zaplacení služby SIPO, elektřiny nebo plynu, případně výpis z bankovního účtu.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Získejte výhodnou půjčku prostřednictvím autozastavárny

Získejte výhodnou půjčku prostřednictvím autozastavárny

Alespoň občasné finanční problémy se nevyhýbají téměř nikomu. Pokud stojíte i vy před rozhodnutím, zda využít k řešení nepříjemné situace půjčku, měli byste mít potřebný rozhled. Na českém trhu totiž existuje spousta velice výhodných produktů, byla by škoda nějakého nevyužít. Věděli jste například o…

Kde získat půjčku bez udání příjmů?

Pokud máte malé příjmy ze zaměstnání nebo z podnikatelské činnosti, snadno se můžete dostat do situace, kdy vám najednou chybí peníze. V tu chvíli mnozí z vás hledají, kdo by jim byl ochoten půjčit.

Co dělat, když potřebujete půjčku okamžitě?

Co dělat, když potřebujete půjčku okamžitě?

Nemůžete dlouho čekat a potřebujete půjčit peníze hned teď? Pokud právě řešíte tento problém, máme pro vás rady, jak získat rychlou a výhodnou půjčku během několika minut, aniž byste museli kamkoliv chodit. Jaký je nejlepší postup, když potřebujete peníze hned?

Rychlé půjčky hotově: Peníze na ruku do 24 hodin

Rychlé půjčky hotově: Peníze na ruku do 24 hodin

O rychlé půjčky můžete žádat i ve chvíli, kdy nemáte vedený bankovní účet u některé z tuzemských bank. Určitě se najdou tací z vás, kteří nepotřebují nebo nechtějí mít bankovní účet, který by jim zbytečně vysával peníze. Jaké máte možnosti, pokud si chcete vzít úvěr?Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!