verze pro tisk

Výše půjčky Ferratum a poplatky

2. červen 2012

Půjčka Ferratum, jedna z nejoblíbenějších SMS půjček, které jsou aktuálně v České republice k dostání, má jasně daná kritéria a podmínky, kolik peněz si klienti mohou půjčit.

Reklama

foto: ipujckyonline.czfoto: ipujckyonline.cz

První žádosti neumožňují získání plných 10.000 Kč

Ferratum půjčka umožňuje získat rychle finanční hotovost ve výši až 10.000 Kč. V případě, že žádáte o tuto půjčku poprvé, musíte počítat s nižším limitem. Při první žádosti totiž společnost Ferratum poskytuje novým klientům půjčku pouze ve výši od 500 Kč do 2.000 Kč. S každou další žádostí je možné si říci o vyšší sumu. Pokud tedy budete vyžadovat peníze od Ferratum podruhé, lze si říct již od 3.000 Kč, při třetí půjčce je pak limit navýšen na 4.000 Kč. Osoby, které již žádají alespoň počtvrté, mají limit nastaven na 5.000 Kč, u páté žádosti se pak výše půjčky Ferratum zvedá na 6.000 až 9.000 Kč a konečně s šestou a každou další žádostí je limit maximální, činí tudíž již plných 10.000 Kč. Společnost Ferratum si tímto postupně ověřuje, zda je klient dostatečně spolehlivý a splácí své závazky včas a bez problémů.
V souvislosti s SMS půjčkou Ferratum je potřeba říci, že zde klient neplatí žádné úroky, a to i vzhledem k tomu, že se jedná o krátkodobou půjčku. S půjčkou jsou spojeny jen fixní poplatky, jejichž výše je odvozována od výše půjčky a také od toho, jak dlouhá je její splatnost.

Poplatky za půjčku Ferratum

V případě, že si klient půjčí peníze se splatností 15 dní, pak poplatky za půjčku činí 20% z celkové výše půjčky. To znamená, že půjčí-li si klient 2.000 Kč se splatností 15 dní, zaplatí po uplynutí této lhůty celkem 2.400 Kč ( poplatek tak bude činit 400 Kč). V případě, že je splatnost stanovena na období 21 dní, pak se poplatek zvyšuje na 25% z vypůjčené sumy. Maximální doba splatnosti u SMS půjčky Ferratum pak činí 30 dní, v tomto případě klient zaplatí na poplatcích 33% ze sumy, kterou si vypůjčil, z 10.000 Kč tedy bude poplatek činit 3.300 Kč.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Výše půjčky Ferratum a poplatky

Výše půjčky Ferratum a poplatky

Půjčka Ferratum, jedna z nejoblíbenějších SMS půjček, které jsou aktuálně v České republice k dostání, má jasně daná kritéria a podmínky, kolik peněz si klienti mohou půjčit.

Půjčky od Ferratum na 7 – 45 dní

Potřebujete rychle a bez zbytečného papírování půjčit peníze na pár dní. Pak jsou tu právě pro vás půjčky od Ferratum na 7 – 45 dní. Během několika málo minut si sjednáte krátkodobou půjčku, kterou pak do zvoleného termínu splatíte ve formě poštovní poukázky nebo převodem na bankovní účet.

SMS půjčky Ferratum

SMS půjčky Ferratum

SMS půjčky patří mezi moderní typy úvěrů, díky kterým lze mít peníze v hotovosti rychle a bez zbytečného papírování. SMS půjčku poskytuje společnost Ferratum.

Ferratum nabízí nové možnosti půjček

Ferratum nabízí nové možnosti půjček

V souvislosti s nedávnou novelou zákona došlo k výraznému úbytku nebankovních společností, které nabízejí krátkodobé a střednědobé nebankovní půjčky. Pro vás jako koncové klienty je to však pozitivní zpráva, neboť máte nyní větší přehled o tom, kdo vám peníze půjčí solventně a bez zbytečně vysokých …Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!