verze pro tisk

Výhodné půjčky pro nezaměstnané: Ihned na účet

12. březen 2014

Ocitli jste se krátkodobě bez zaměstnání, případně nemůžete doložit příjmy a potřebujete získat výhodnou půjčku, u které nezaplatíte příliš vysoké úroky? Rozhodně nejste bez šance, mnohé nebankovní společnosti dnes nabízejí přímo či nepřímo půjčky pro nezaměstnané, a to i ihned na účet, případně i hotově.

Reklama

Výhodné půjčky pro nezaměstnané: Ihned na účetVýhodné půjčky pro nezaměstnané: Ihned na účet

Online půjčky – pro nezaměstnané ideální řešení

Největší šanci máte u takzvaných online krátkodobých půjček. Ty požadují minimum kritérií. Zpravidla postačí, když máte trvalý pobyt v ČR a máte alespoň nějaký příjem. Ten však nemusí pocházet ze zaměstnání.

Peníze vám takovéto půjčky poskytnou třeba i ve chvíli, kdy jste na mateřské dovolené, pobíráte starobní nebo invalidní důchod, případně máte jiné prokazatelné příjmy.

Via SMS – spolehlivá půjčka bez příjmu

Via SMS je půjčkou, u níž nemusíte dokládat potvrzení o příjmu. Stačí uvést výši pravidelných příjmů a zdroj. Na půjčku tak dosáhnete třeba i ve chvíli, kdy jste nezaměstnaní a pobíráte sociální dávky, případně třeba důchod.

Půjčka je krátkodobá a poskytne vám menší obnosy peněz, a to od 50 Kč do 12.000 Kč s tím, že maximální limit u první půjčky je 4.500 Kč. Žádost o půjčku Via SMS může podat každý občan ČR, který je ve věku od 20 do 65 let.

VataOnline - půjčka do 4.999 Kč na účet

Mezi výhodné půjčky pro nezaměstnané či lidi v důchodu patří také VataOnline půjčka. Stejně jako u Via SMS i v jejím případě dostanete peníze ihned na účet poté, co vyplníte žádost a ta bude schválena.

U VataOnline půjčky si lze vzít úvěr do výše 4.999 Kč, a to na 1 – 35 dní. Není zde vyžadován podpis Smlouvy o půjčce. Ke kompletnímu vyřízení půjčky vám stačí přístup k internetu, mobilní telefon a bankovní účet, na který vám budou peníze zaslány.

Žádná lichva

Půjčky pro nezaměstnané dříve poskytovali snad jen pouliční lichváři. U nich však samozřejmě hrozilo vysoké riziko, že za půjčku zaplatíte i několikanásobek její původní hodnoty.

V případě kvalitních online půjček se tohoto bát nemusíte, jak o tom svědčí třeba recenze VataOnline půjčky. Moderní půjčky pro nezaměstnané s výplatou peněz na účet vás na poplatcích rozhodně nestrhnou z kůže. U některých z nich navíc funguje první půjčky zdarma, bez úroků a poplatků.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Výhodné půjčky pro nezaměstnané: Ihned na účet

Výhodné půjčky pro nezaměstnané: Ihned na účet

Ocitli jste se krátkodobě bez zaměstnání, případně nemůžete doložit příjmy a potřebujete získat výhodnou půjčku, u které nezaplatíte příliš vysoké úroky? Rozhodně nejste bez šance, mnohé nebankovní společnosti dnes nabízejí přímo či nepřímo půjčky pro nezaměstnané, a to i ihned na účet, případně i h…

Rychlé půjčky ihned na účet bez poplatku

Rychlé půjčky ihned na účet bez poplatku

Rychlé půjčky poskytují vybrané nebankovní společnosti bez poplatku předem. To znamená, že za půjčku zaplatíte pouze vypůjčenou sumu, která bude navýšena o úrok ve formě předem stanoveného poplatku. Neplatíte ani korunu za zprostředkování půjčky, žádnou ověřovací platbu při registraci, ani jiné popl…

Rychlé půjčky ihned na účet bez úroků

Rychlé půjčky ihned na účet bez úroků

Rychlé půjčky lze nyní získat mimořádně výhodně. Nemusíte totiž platit ani korunu za úroky. Vypůjčíte si třeba 2.000 Kč a za pár dnů splatíte tutéž sumu, ani o korunu navíc. Kdo jiný, snad kromě nejlepších přátel, vám takovéto podmínky nabídne? Dá se předpokládat, že nikdo. Jaké společnosti nabízejí…

Půjčky před výplatou bez 1 Kč ihned na účet

Půjčky před výplatou bez 1 Kč ihned na účet

Většina krátkodobých půjček je dnes vázána na nutnost mít vlastní bankovní účet. To se vám možná zdá být nevýhodou, opak je ale pravdou. Přináší to totiž zrychlení celého procesu, peníze díky tomu lze mít k dispozici už během několika málo minut. U vybraných druhů konkrétních půjček navíc neplatíte …Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!