verze pro tisk

Vitacredit půjčka – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

1. leden 2014

Vitacredit půjčka je speciálním typem půjčky, která vám umožňuje získat vysoký finanční obnos. Jedná se o takzvanou americkou hypotéku. To znamená, že úvěr lze využít hlavně v případě, že chcete financovat nové bydlení, případně investovat do rekonstrukce vašeho stávajícího bydlení a zároveň nemůžete využít klasickou hypotéku.

Reklama

Vitacredit půjčka – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?Vitacredit půjčka – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Výhoda americké hypotéky však tkví v tom, že není účelová. To znamená, že poskytnuté finanční prostředky můžete využít i k jinému účelu, nikdo vás nebude kontrolovat, zda jdou peníze skutečně do bydlení. Vitacredit půjčka je zajištěna nemovitostí.

Parametry půjčky

 • Výše půjčky 50.000 Kč – 1,88 mil. Kč
 • Doba splatnosti 12 – 120 měsíců
 • Převod peněz bezhotovostní formou na váš účet
 • Úroková sazba od 9,9% p.a.
 • Jištění nemovitostí

Vitacredit půjčku je možné zajistit při vyšším finančním obnosu nemovitostí. Může se přitom jednat o nemovitost, kterou máte přímo v osobním vlastnictví, případně i o nemovitost ve vlastnictví třetí osoby, kterou může být kupříkladu rodinný příbuzný apod. Nemovitostí se pro tyto účely rozumí byt, rodinný dům, pozemek a další druhy nemovitostí, které jsou stanoveny zákonem.

U Vitacredit půjčky neplatíte žádné poplatky předem. Veškeré poplatky jsou pevně stanoveny a jsou zcela transparentní tak, abyste při sjednávání úvěru měli přehled o tom, kolik celkem za půjčku zaplatíte.

>> O půjčku můžete zažádat zde <<

K Vitacredit půjčce potřebujete mít následující dokumenty:

 • Občanský průkaz
 • Předložení listu o vlastnictví nemovitosti
 • Potvrzení o příjmu

Dále musíte splňovat tyto podmínky:

 • Být občanem České republiky
 • Být ve věku minimálně 18 let
 • Mít vlastní bankovní účet

Vlastnit nemovitosti, případně mít ručitele, který bude ručit vlastní nemovitostí

Pokud je půjčka zajištěna nemovitostí třetí osoby, musí i tato osoba být občanem ČR a doložit příslušné dokumenty a doklady.

O Vitacredit půjčku je možné žádat online. V tom případě stačí vyplnit jednoduchý online formulář, který následně odešlete. Následně se vám během několika hodin ozve zástupce společnosti, který s vámi vyřídí všechny další nezbytné náležitosti. Budou-li všechny údaje sedět a půjčka bude schválena, dojde bezprostředně po podpisu smlouvy k odeslání peněz na váš bankovní účet.

Recenze – srovnání

Oproti jiným typům úvěru spočívá specifikum u Vitacredit půjčky v tom, že se jedná o takzvanou americkou hypotéku. Jde tedy o dlouhodobější úvěr, který je zajištěn nemovitostí. Díky tomu si však můžete půjčit i velkou sumu peněz. V případě kvalitní zástavy se může jednat i o částky přesahující milion korun.

Ve srovnání s klasickými půjčkami je Vitacredit půjčka výhodná v tom, že její splátky lze rozložit až na dobu 120 měsíců, tedy plných 10 let.

Díky tomu jednotlivé měsíční splátky, které je nutné posílat vždy ke smluvenému datu, nejsou tak vysoké. O půjčku je vhodné žádat jedině tehdy, máte-li dostatečně vysoké příjmy a můžete osobně nebo prostřednictvím třetí osoby ručit nějakou nemovitostí.

Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Vitacredit půjčka není podvod. Je poskytována renomovanou společností, která má ryze český původ. Sídlo společnosti je v Olomouci. Své půjčky poskytuje fyzickým osobám, které jsou zaměstnány, ale také osobám samostatně výdělečně činným – OSVČ.

V případě, že nedosáhnete na klasickou hypotéku, avšak máte možnost ručit nějakou nemovitostí a potřebujete půjčit vyšší finanční obnos, je Vitacredit půjčka jednou z nejlepších alternativ.

>> O půjčku můžete zažádat zde <<

Zkušenosti

Jaké jsou vaše zkušenosti s Vitacredit půjčkou? Podělte se o ně s námi v komentáři.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Vitacredit půjčka – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Vitacredit půjčka – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Vitacredit půjčka je speciálním typem půjčky, která vám umožňuje získat vysoký finanční obnos. Jedná se o takzvanou americkou hypotéku. To znamená, že úvěr lze využít hlavně v případě, že chcete financovat nové bydlení, případně investovat do rekonstrukce vašeho stávajícího bydlení a zároveň nemůžet…

Mutuo.cz – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Mutuo.cz – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Pakliže hledáte půjčku, na niž byste získali rychlé a bez zdlouhavého vyřizování formalit menší finanční obnos, pak může být řešením Mutuo.cz půjčka. Jedná se o typ SMS půjčky, kterou lze vyřídit po internetu.

Money Now – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Krátkodobá půjčka Money Now je nebankovním typem půjčky, která je určena výhradně pro občany České republiky, kteří zde mají trvalý pobyt. Tuto půjčku nabízí společnost Dollar Financial Czech Republic s.r.o.

Ecredit – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Ecredit půjčka je úvěrem, který je poskytován osobám s minimálním příjmem alespoň 11.000 Kč. Jedná se o půjčku, kterou je možné sjednat telefonicky na bezplatné lince nebo online, kdy stačí vyplnit krátký formulář. Půjčka Ecredit není tolik známá, proto ji zatím nevyužívá příliš mnoho klientů. Jaké …Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!