verze pro tisk

Vita úvěr od Vita Credit

16. březen 2012

Potřebuje-li člověk půjčit větší obnos peněz, musí u některých nebankovních společností počítat s tím, že za půjčku bude ručit nemovitostí. Toto ručení je pojistkou, která klienta zavazuje k tomu, aby řádně plnil svoje závazky plynoucí z úvěru a pro společnost jistotou, že jí investované peníze nepřijdou vniveč.

Reklama

Vita úvěr od Vita CreditVita úvěr od Vita Credit

Úvěr, který je zajištěn nemovitostí

Příkladem úvěru, u něhož klienti ručí nemovitostí, je Vita úvěr od nebankovní společnosti Vita Credit. Tato půjčka je cílena nejen na fyzické, ale také na právnické osoby, které vlastní nemovitost, jíž mohou za úvěr ručit. Díky zajištění nemovitostí je Vita úver snadno dostupný, není potřeba žádného zdlouhavého schvalovacího procesu a zbytečného papírování.

Vlastnosti Vita úvěru

Půjčka od Vita Credit má splatnost od 12 do 120 měsíců, klienti si mohou zažádat o půjčku ve výši minimálně 50.000 Kč. Splátky probíhají pravidelně každý měsíc. K výplatě peněz dochází ihned po schválení úvěru, a to na bankovní úcet klienta.

Žádost o Vita úvěr

Základní Vita úvěr lze získat buď přes telefonický kontakt, je však možné podat i online žádost, která bude promptně vyřízena a na jejím základě se s klientem spojí zástupce společnosti Vita Credit. I u této půjčky, ostatně jako u mnoha nebankovních půjček ( třeba Home Credit půjčky) platí, že všechny žádosti jsou posuzovány zcela individuálně. Při sjednávání úvěru musí klienti doložit kromě občanského průkazu také list vlastníka nemovitosti, přičemž vlastníkem může být i jiná osoba. 
Vita úvěr od společnosti Vita Credit je určen hlavně osobám, které požadují půjčku ve vyšších částkách. Pro menší obnosy je lepší zařídit si jiné nebankovní či bankovní půjčky, jako jsou například SMS půjčka či půjčky od Provident.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Vita úvěr od Vita Credit

Vita úvěr od Vita Credit

Potřebuje-li člověk půjčit větší obnos peněz, musí u některých nebankovních společností počítat s tím, že za půjčku bude ručit nemovitostí. Toto ručení je pojistkou, která klienta zavazuje k tomu, aby řádně plnil svoje závazky plynoucí z úvěru a pro společnost jistotou, že jí investované peníze nepř…

Půjčky Home Credit

Půjčky Home Credit

Společnost Home Credit je na českém trhu s financemi poměrně známá. V dnešní době využívají jejích produktů tisíce lidí. Jedná se o nebankovní společnost finanční skupiny PPF, která kromě České republiky působí v mnoha dalších zemích v Evropě i dalších kontinentech. Poskytuje zejména klasické půjčky…

Profi Credit půjčka: Bez potvrzení o příjmu

Profi Credit půjčka: Bez potvrzení o příjmu

Půjčky online poskytuje společnost Profi Credit. Její nabídka obsahuje několik druhů produktů. Mezi nejvyužívanější produkty přitom patří zaměstnanecká půjčka, která je snadno dostupná pro všechny fyzické osoby v pracovním poměru.

Home Credit půjčka: Konsolidace

Ve chvíli, kdy každý měsíc splácíte více půjček, k tomu například ještě máte kreditní kartu nebo nějaký spotřebič na splátky, pak se celková suma za tyto platby může dostat až do výše, kterou už sotva stíháte zaplatit. Pak může pomoci konsolidace neboli spojení půjček. Tuto možnost nabízí nebankovní…Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Radek

pátek, 3. červenec 2015
22:51

Vita Credit je super.


posted by: Radek [Odpovědět]

Mirka

středa, 8. červenec 2015
12:31

To je pravda.


posted by: Mirka [Odpovědět]