verze pro tisk

Vata Online – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

2. leden 2014

Už dva roky si můžete půjčit peníze na několik dní rychle a bez zbytečného papírování u společnosti Vata Online s.r.o. Tato společnost poskytuje půjčku, která nese název Vata Online.

Reklama

Jedná se o krátkodobý úvěr bez zajištění, o nějž mohou požádat všichni z vás, kteří mají trvalý zdroj příjmů a splňují další podmínky pro jeho získání. Vzhledem k tomu, že Vata Online není ještě tolik zavedenou půjčkou, jistě vás zajímá, jaké má podmínky a zda se nejedná o podvod.

Parametry

 • Výše půjčky 100 – 4.999 Kč
 • Doba splatnosti 1 – 35 dní
 • Vyřízení online
 • Bez podpisu smlouvy
 • Bez poplatku předem
 • Možnost prodloužení splatnosti
 • Vyřízení žádosti do 15 minut
 • Půjčka bez ručitele
 • Bez nahlížení do registrů dlužníků

Vata Online je velmi jednoduchou a rychlou půjčkou, která je vhodná především pro zaměstnané osoby. Můžete však oni úspěšně žádat také ve chvíli, kdy pobíráte důchod, se žádostí často uspějí také třeba ženy na mateřské dovolené.

Hlavní předností je, že půjčka je kompletně vyřizována online. Stačí vyplnit formulář, zvolit si výši půjčky a dobu splatnosti. Aby došlo k potvrzení vaší identity, na závěr žádosti zasíláte registrační poplatek ve výši 1 Kč ze svého bankovního účtu na bankovní účet Vata Online.

Jakmile je registrační poplatek připsán, lze požádat o půjčku. Jakmile je půjčka schválena, jsou peníze odeslány na váš účet. Pro kontrolu správnosti údajů, které jste uvedli při registraci, vám může zavolat pracovník společnosti Vata Online.

Další podmínky pro získání Vata Online půjčky

 • Věk minimálně 18 let
 • 2 doklady totožnosti (OP, cestovní pas, řidičský průkaz rodný list)
 • Pravidelný příjem (minimální výše 7.000 Kč)
 • Žádné dluhy po splatnosti
 • Vlastnictví bankovního účtu na vaše jméno
 • Vlastnictví telefonu s aktivním číslem

Vata Online půjčku charakterizuje její krátkodobý charakter. Je určena na pár dní. Základní lhůtu splatnosti, která činí maximálně 35 dní, lze opakovaně prodloužit, a to celkem až o 90 dní. Díky tomu se můžete vyhnout nesnázím v případě, že k danému dni splatnosti nemáte potřebné finanční prostředky k dispozici.

Recenze – srovnání

Z recenzí, které lze najít na mnoha webových stránkách, vyplývá, že Vata Online půjčka je ve srovnání s dalšími online krátkodobými půjčkami poměrně solidní.

Velkou výhodou je minimum požadavků. Nevýhoda může spočívat v tom, že potřebujete mít pravidelný příjem, a to alespoň v minimální výši 7 tisíc korun. Platí přitom, že čím vyšší příjem máte, tím se zvyšuje šance na úspěšné vyřízení žádosti o půjčku.

Ve srovnání s některými podobnými půjčkami je drobnou nevýhodou také fakt, že je při registraci nutné platit ověřovací poplatek 1 Kč, který převádíte z vašeho účtu na bankovní účet společnosti. Zároveň to však lze brát i jako výhodu, získáte tím jistotu, že vám po schválení přijdou peníze skutečně na váš účet.

Krátkou dobu splatnosti snad ani nelze brát u této půjčky jako nevýhodu. S tím se ostatně u krátkodobých půjček online počítá, stejně jako s vysokou RPSN.

Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Vata Online půjčka není podvod. Jedná se o spolehlivou půjčku, která skutečně funguje a může vám pomoci vyřešit akutní finanční problémy. Je ale třeba důsledně sledovat termín splatnosti. V případě, že půjčku řádně a včas nesplatíte, přicházejí na řadu sankční poplatky, kvůli nimž se pak může půjčka velmi prodražit.

Zkušenosti

Jaké jsou vaše zkušenosti s Vata Online půjčkou? Podělte se o ně s námi v komentáři.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Vata Online – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Už dva roky si můžete půjčit peníze na několik dní rychle a bez zbytečného papírování u společnosti Vata Online s.r.o. Tato společnost poskytuje půjčku, která nese název Vata Online.

Mutuo.cz – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Mutuo.cz – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Pakliže hledáte půjčku, na niž byste získali rychlé a bez zdlouhavého vyřizování formalit menší finanční obnos, pak může být řešením Mutuo.cz půjčka. Jedná se o typ SMS půjčky, kterou lze vyřídit po internetu.

Money Now – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Krátkodobá půjčka Money Now je nebankovním typem půjčky, která je určena výhradně pro občany České republiky, kteří zde mají trvalý pobyt. Tuto půjčku nabízí společnost Dollar Financial Czech Republic s.r.o.

Ecredit – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Ecredit půjčka je úvěrem, který je poskytován osobám s minimálním příjmem alespoň 11.000 Kč. Jedná se o půjčku, kterou je možné sjednat telefonicky na bezplatné lince nebo online, kdy stačí vyplnit krátký formulář. Půjčka Ecredit není tolik známá, proto ji zatím nevyužívá příliš mnoho klientů. Jaké …Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!