verze pro tisk

Úvěry pro podnikatele je možné získat i bez ručení nemovitostmi

5. červen 2015

Získat půjčku pro podnikatele a OSVČ není ani v dnešní době nijak lehkou záležitostí. Většina společností totiž vyžaduje celou řadu dokladů a dokumentů, jejichž obstarání je samo o sobě zdlouhavé. Ještě menší šanci mají ti z vás, kteří s podnikáním teprve začínají a nemohou ručit nemovitostí. Právě ručení je totiž zpravidla jednou z podmínek k úspěšnému vyřízení půjčky pro živnostníky a podnikatele.

Zdroj: pixabay.comZdroj: pixabay.com

Jaké doklady běžně musíte doložit?

Pokud žádáte o půjčku pro podnikatele u banky, připravte se na to, že po vás bude vyžadovat spoustu dokladů. Z nich mimo jiné musí být patrné, že řádně platíte daně. Začínající podnikatelé tak zpravidla nemají šanci.

Obvykle po vás banka chce daňové přiznání minimálně za 1, spíše však alespoň za 2 roky. Dále pak také výpis z obchodního rejstříku a doklad o zaplacení daně k příjmu.

Nesmí chybět ani doklad, který vás zmocňuje k podnikání, u živnostníků tedy živnostenský list. Samozřejmostí je i doložení minimálně 2 dokladů totožnosti, kromě OP třeba cestovního pasu, rodného listu či řidičského průkazu.

Většina bankovních úvěrů pro podnikající lidi je vázána na konkrétní účel. Ten při žádosti a sjednávání musíte prokázat, jinak na úvěr nedosáhnete.

Důležitou součástí je zejména v případě půjček vyššího objemu peněz ručení nemovitostí. Jenže jako začínající podnikatelé zpravidla nemáte čím ručit, takže máte znovu výrazně ztíženou pozici.

Jde to i snadněji?

Ručení nemovitostí je pro mnoho podnikatelů zásadním problémem. Naštěstí dnes klasické půjčky pro živnostníky a úvěry pro podnikatele nabízí i vybrané nebankovní společnosti, které ručení nemovitostí nevyžadují. Příkladem je ACEMA.

ACEMA půjčí i začínajícím podnikatelům a živnostníkům

Společnost ACEMA je známá mnoha klientům jako firma, která nabízí půjčky bez registru. Nyní však přichází s novinkou, kterou představují úvěry pro podnikatele, u nichž není zapotřebí ručit nemovitostí.

Jedná se o půjčky ve výši od 100.000 Kč, jež jsou určeny pro podnikatele i živnostníky. Další výhodou je rychlé jednání s minimem byrokracie. Peníze můžete mít při doložení všech potřebných dokumentů již na konci první schůzky. U banky přitom mnohdy podnikatelé čekají i několik týdnů, než dojde k posouzení žádosti, schválení úvěru a převodu peněz na bankovní účet.

ACEMA se soustřeďuje nejen na živnostníky a podnikající lidi, kteří již mají historii. Svoje služby nabízí také začínajícím podnikatelům, kteří jinak nemají možnost dosáhnout na půjčky u bankovních institucí.

Společnost ACEMA patří k osvědčeným nebankovním poskytovatelům půjček a úvěrů nejrůznějšího typu. Hovoří o tom i řada pozitivních recenzí, které najdete přímo na webu společnosti. Kromě minimální administrativy lidé oceňují rychlé a férové jednání, ale například i výhodné úrokové sazby, jež jsou srovnatelné s úroky u půjček od bankovních ústavů.

Komerční sdělení

-pla-

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Úvěry pro podnikatele je možné získat i bez ručení nemovitostmi

Úvěry pro podnikatele je možné získat i bez ručení nemovitostmi

Získat půjčku pro podnikatele a OSVČ není ani v dnešní době nijak lehkou záležitostí. Většina společností totiž vyžaduje celou řadu dokladů a dokumentů, jejichž obstarání je samo o sobě zdlouhavé. Ještě menší šanci mají ti z vás, kteří s podnikáním teprve začínají a nemohou ručit nemovitostí. Právě …

Srovnávač povinného ručení online: Kde nejlépe získat povinné ručení?

Srovnávač povinného ručení online: Kde nejlépe získat povinné ručení?

Víte o tom, že máte možnost využívat srovnávače povinného ručení? Pro ty z vás, kteří potřebují zajistit zákonné pojištění vozidel, je pomůcka v podobě online srovnávače perfektní službou. Poradí vám totiž, jak na povinné ručení, aby bylo co nejlevnější a nejvýhodnější.

TZ: Tři ze čtyř Čechů si už sjednali úvěry, neznají ale jejich podmínky

TZ: Tři ze čtyř Čechů si už sjednali úvěry, neznají ale jejich podmínky

Z průzkumu, který realizovala Raiffeisen stavební spořitelna, vyplynulo, že tři čtvrtiny české populace si už alespoň jednou v životě půjčily peníze. Většina z těchto lidí si však nepamatuje zásadní podmínky úvěru, který si sjednali. Kromě toho si polovina Čechů při výběru vhodného úvěru nesrovnává …

Kde získat půjčku bez udání příjmů?

Pokud máte malé příjmy ze zaměstnání nebo z podnikatelské činnosti, snadno se můžete dostat do situace, kdy vám najednou chybí peníze. V tu chvíli mnozí z vás hledají, kdo by jim byl ochoten půjčit.Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!