verze pro tisk

Uvažujete o dlouhodobém pronájmu vozidla bez jakýchkoliv rizik?

23. prosinec 2016

Osobní vozidlo se stalo pro většinu lidí nepostradatelným společníkem téměř pro každý den. K maximální spokojenosti a efektivitě je v této oblasti stanovený určitý standard, který s sebou přináší mnohdy i zvýšené finanční náklady. Pořízení nového auta není ani zdaleka levnou záležitostí a v určitých případech můžete využitím standardních postupů narazit na spoustu limit. Výhodným řešením může být dlouhodobý pronájem vozidla s absencí rizik spojených s financováním a provozem – stačí zvolit operativní leasing pro auta.

Reklama

Uvažujete o dlouhodobém pronájmu vozidla bez jakýchkoliv rizik?Uvažujete o dlouhodobém pronájmu vozidla bez jakýchkoliv rizik?

Díky tomuto programu je umožněna průběžná obnova vozidla bez nutnosti vlastního kapitálu, čímž dochází k optimalizaci nákladů a zefektivňování provozu. Konkrétní rozsah operativního leasingu je plně na každém nájemci.

Full servis operativního leasingu

V případech, kdy se rozhodnete využívat nejvyšší variantu operativního leasingu, budete mít ošetřeny veškeré náklady spojené s provozem vozidla. Jedná se zejména o servisní náklady včetně pneuservisu, povinné ručení a havarijní pojištění, dálniční poplatky, silniční daň a poplatek za rádio. Ve výčtu služeb potom nechybí ani non-stop silniční asistenční služba a možnost využití náhradního vozidla až na pět dnů zdarma.

Jak funguje operativní leasing?

A jak přesně program operativního leasingu funguje? Nejprve se přistupuje k volbě a skladbě vozového parku. Následuje sjednání leasingových podmínek na míru každému nájemci.

V dalším kroku je připravena leasingová nabídka, kterou je možné odsouhlasit, případně navrhnout úpravy. Je-li všechno v pořádku, dojde k posouzení předložených dokladů a následně k objednání vozidla. Potom již vás čeká pouze podpis leasingové smlouvy a předání vozu. Po skončení leasingové smlouvy je vůz vrácen společnosti s tím, že lze obvykle v závislosti na parametrech plnění převzít vůz nový.

Uvažujete-li i vy o operativním leasingu, lze využít služeb společnosti Hertz Lease, která se vynasnaží, abyste byli co nejvíce spokojeni!

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Uvažujete o dlouhodobém pronájmu vozidla bez jakýchkoliv rizik?

Uvažujete o dlouhodobém pronájmu vozidla bez jakýchkoliv rizik?

Osobní vozidlo se stalo pro většinu lidí nepostradatelným společníkem téměř pro každý den. K maximální spokojenosti a efektivitě je v této oblasti stanovený určitý standard, který s sebou přináší mnohdy i zvýšené finanční náklady.

Získejte výhodnou půjčku prostřednictvím autozastavárny

Získejte výhodnou půjčku prostřednictvím autozastavárny

Alespoň občasné finanční problémy se nevyhýbají téměř nikomu. Pokud stojíte i vy před rozhodnutím, zda využít k řešení nepříjemné situace půjčku, měli byste mít potřebný rozhled. Na českém trhu totiž existuje spousta velice výhodných produktů, byla by škoda nějakého nevyužít. Věděli jste například o…

Využijte ideální podmínky pro sjednání hypotéky

Využijte ideální podmínky pro sjednání hypotéky

Přemýšlíte o tom, že byste nový byt, po kterém tak dlouho toužíte, pořídili za peníze z hypotéky? Pak je právě v těchto dnech a týdnech ideální doba na to, abyste si hypoteční úvěr zařídili. Dá se totiž sjednat za velmi výhodných podmínek, o čemž se dozvíte v tomto článku.

Půjčka pro zaměstnance

Půjčka pro zaměstnance

Půjčky Profi Credit jsou určeny především zaměstnaným osobám, využít je však mohou také drobní podnikatelé a živnostníci.Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!