verze pro tisk

Tommi Stachi - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

6. prosinec 2013

Mezi nebankovní půjčky, které jsou v tuzemsku k dispozici široké veřejnosti, patří také Tommi Stachi. Tato půjčka poskytuje peníze zaměstnancům, živnostníkům a také osobám, které jsou v seniorském věku a mají obecně ztížené podmínky pro získání klasické půjčky.

Reklama

Tommi Stachi - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?Tommi Stachi - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

O půjčce

Rozpětí výše Tommi Stachi půjčky je velmi rozmanitá, což souvisí s tím, že je určena pro různé cílové skupiny. Minimální schvalované částky se pohybují od 5.000 Kč, maximální pak dosahují až 100.000 Kč.

Parametry

  • Výše půjčky 5.000 – 100.000 Kč
  • Doba splatnosti 12 a 18 měsíců (u opakované půjčky až 24 měsíců)
  • Bezúčelná půjčka
  • Bez nutnosti ručení
  • Bez skrytých poplatků
  • Pro zaměstnance, živnostníky a seniory

Podmínky pro schválení

Podmínky jsou nastaveny obecně pro každou cílovou skupinu tak, že každý žadatel musí mít 2 platné doklady totožnosti. Kromě občanského průkazu to může být ještě cestovní pas, rodný list či řidičský průkaz.

V případě, že o půjčku Tommi Stachi žádá zaměstnance, musí jako podklad doložit pracovní smlouvu, výplatní pásku za poslední měsíc a také výpis z účtu, na němž se objevila výplata za poslední měsíc.

Živnostníci dokládají živnostenský list, dále pak také daňové přiznání za loňský rok, příslušné vydané faktury a výpis z bankovního účtu za uplynulé dva měsíce.

Pokud o Tommi Stachi půjčky žádají senioři, musejí kromě zmíněných dvou dokladů totožnosti mít také doklad o výplatě důchodu za poslední měsíc, ať už ve formě složenky nebo výpisem z bankovního účtu.

Převod peněz

K převodu peněz dochází po podepsání smlouvy. To se uskutečňuje přímo na pobočce společnosti, případně je smlouva dovezena k zákazníkovi domů prostřednictvím kurýrní služby. Jakmile dojde k podepsání smlouvy, jsou schválené finanční prostředky převedeny na uvedený bankovní účet, což trvá nejdéle do následujícího dne. Další možností je okamžité předání přímo na pobočce, případně přes kurýra.

Splácení

Doba splatnosti činí 12 nebo 18 měsíců. V případě opakované půjčky je možné tuto dobu prodloužit až na 24 měsíců. Splátka probíhá převodem z bankovního účtu, případně vkladem na účet v hotovosti. Splátky probíhají dle smluveného splátkového kalendáře. Peníze je možné splatit předčasně, a to bez jakýchkoliv a sankčních poplatků.

Recenze - srovnání

Tommi Stachi půjčka není zas až tak populární. Je to dáno tím, že má dosti podobné parametry klasickým úvěrovým produktům, které nabízejí banky.

Oproti nim ale přeci jen nabízí některé výhody. Je totiž bez nutnosti ručení, jako žadatelé také musíte dokládat mnohem méně dokumentů. Na druhou stranu jde o půjčku, která je poskytovány oproti zástavě.

Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Dosavadní zákazníci zatím nepociťovali, že by Tommi Stachi půjčka byla podvodem. Je však třeba být na pozoru, půjčka je poskytována i na vyšší sumy peněz, přičemž doba splatnosti je maximálně 18 měsíců. Proto je potřeba důkladně zvážit, zda se vám tato půjčka vyplatí a budete ji schopni splácet.

Zkušenosti

Jaké jsou vaše zkušenosti s tommi Stachi půjčkou? Podělte se o ně s námi v komentáři.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Tommi Stachi - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Tommi Stachi - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Mezi nebankovní půjčky, které jsou v tuzemsku k dispozici široké veřejnosti, patří také Tommi Stachi. Tato půjčka poskytuje peníze zaměstnancům, živnostníkům a také osobám, které jsou v seniorském věku a mají obecně ztížené podmínky pro získání klasi

Profi Credit - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Profi Credit - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Společnost Profi Credit poskytuje půjčky osobám s příjmy. To znamená, že si u ní mohou půjčit peníze zaměstnanci, podnikatelé, ale také senioři, kteří pobírají pravidelný starobní či invalidní důchod, případně pak výluhovou rentu.

Krátkodobá půjčka Zaplo.cz - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Krátkodobá půjčka Zaplo.cz - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Krátkodobá půjčka Zaplo.cz je poskytována společností Zaplo Finance s.r.o. Jedná se o klasickou půjčkou, jejíž splatnost je v řádech dní a týdnů, maximální základní lhůta splatnosti činí 30 dní.

NetCredit půjčka do výplaty - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

NetCredit půjčka do výplaty - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Nezbývají vám peníze do výplaty a nechcete si půjčovat od někoho známého s tím, že byste se cítili trapně? Problémy s penězi pomůže vyřešit NetCredit půjčka do výplaty. Ta je určena pro krátkodobé řešení finančních potíží. Je rychlá, dá se zařídit zVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!