verze pro tisk

SMS půjčky Ferratum

27. březen 2012

SMS půjčky patří mezi moderní typy úvěrů, díky kterým lze mít peníze v hotovosti rychle a bez zbytečného papírování.

Reklama

SMS půjčky FerratumSMS půjčky Ferratum

Historie SMS půjčky Ferratum

SMS půjčku poskytuje společnost Ferratum. Někdy se této půjčce přezdívá „finská půjčka“, původ tohoto označení vychází z toho, že půjčka vznikla právě ve skandinávském Finsku. Jde o půjčky, které jsou krátkodobé, klient je splácí pouze v řádu několika dnů či týdnů, splátky tak nezaberou měsíce či dokonce roky, jak je běžné v případě klasických bankovních a nebankovních půjček.

Výše SMS půjčky

SMS půjčky jsou nebankovními půjčkami, u nichž si lze zažádat o hotovost v rozpětí od 500 Kč do 10.000 Kč. K přiznání SMS půjčky klienti nepotřebují dokládat pravidelné příjmy, zároveň zde není ani nutnost mít ručitele.

Další vlastnosti SMS půjčky

Splatnost SMS půjčky Ferratum se pohybuje v rozmezí od 15 do 30 dní v závislosti na tom, kolik peněz si klient půjčí. Předností této půjčky je fakt, že o ni lze zažádat velmi jednoduše a rychle, aniž by klient musel navštěvovat nějakou pobočku společnosti. K žádosti stačí vyplnit jednoduchý online formulář, nebo poslat SMS zprávu v příslušném znění. Peníze jsou po schválení odesílány na osobní bankovní účet nebo prostřednictvím poštovní poukázky. Při splatnosti je opět použito poštovní poukázky.
SMS půjčky Ferratum mají jasně dané poplatky, o kterých má klient jasný přehled už při vyplňování formuláře. Další poplatky pak SMS půjčka zahrnuje jen v případě, že si klient zažádá o prodloužení lhůty splatnosti, nebo včas půjčku nesplatí. Jiné úroky a poplatky zde nejsou, SMS půjčka je tak maximálně transparentní a přehledná.

Na co se SMS půjčky Ferratum hodí

Ferratum SMS půjčky jsou vhodné zejména pro klienty, kteří se dostali do krátkodobé finanční tísně. Typicky se jedná o situace, kdy jim nezbývá příliš mnoho peněz před výplatou, nebo akutně potřebují peníze například na zaplacení účtů a složenek. SMS půjčky jsou ale zcela neúčelové, tudíž záleží čistě jen na klientovi, nač peníze využije.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Půjčky od Ferratum na 7 – 45 dní

Potřebujete rychle a bez zbytečného papírování půjčit peníze na pár dní. Pak jsou tu právě pro vás půjčky od Ferratum na 7 – 45 dní. Během několika málo minut si sjednáte krátkodobou půjčku, kterou pak do zvoleného termínu splatíte ve formě poštovní poukázky nebo převodem na bankovní účet.

SMS půjčky Ferratum

SMS půjčky Ferratum

SMS půjčky patří mezi moderní typy úvěrů, díky kterým lze mít peníze v hotovosti rychle a bez zbytečného papírování. SMS půjčku poskytuje společnost Ferratum.

Výše půjčky Ferratum a poplatky

Výše půjčky Ferratum a poplatky

Půjčka Ferratum, jedna z nejoblíbenějších SMS půjček, které jsou aktuálně v České republice k dostání, má jasně daná kritéria a podmínky, kolik peněz si klienti mohou půjčit.

Ferratum účet stálý klient

Ferratum účet stálý klient

Krátkodobá půjčka Ferratum přináší výhody ve chvíli, kdy jste stálý klient. Zatímco napoprvé si totiž můžete půjčit maximálně 2.000 Kč, v případě opakované půjčky to už může být až 10.000 Kč. A to není zdaleka jediný důvod, proč tuto zápůjčku využívat pravidelně.Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Majka

neděle, 11. srpen 2013
23:46

Překvapila mně hlavně rychlost této půjčky - vyřízení Ferratum půjčky přes http://fin24.cz/ferratum-pujcka/ mně trvalo jen 10 minut.


posted by: Majka [Odpovědět]