verze pro tisk

Smart půjčka – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

26. prosinec 2013

Smart půjčka je nebankovním typem úvěru, který je poskytován společností JET Money s.r.o. Tato firma, sídlící v Olomouci, nabízí půjčky po celé České republice. Díky online systému je získání peněz velmi snadné. Stačí vyplnit online formulář, v němž uvedete nezbytné osobní a kontaktní údaje.

Reklama

 • Parametry půjčky
 • Recenze – srovnání
 • Spolehlivá půjčka nebo podvod?
 • Zkušenosti
 • Po odeslání tohoto formuláře se vám telefonicky ozve některý z obchodních zástupců společnosti a vyřídí s vámi další náležitosti, které jsou pro získání Smart půjčky zapotřebí.

  Půjčka je poskytována ve výši od 5.000 Kč, maximální částka úvěru pak může činit až 50.000 Kč. Pro splatnost lze využít dvou termínů. Buď si zvolíte dobu 8 měsíců, při vyšším úvěru máte možnost splátku posunout až na dobu 13 měsíců.

  Parametry půjčky

  • Výše půjčky 5.000 – 50.000 Kč
  • Doba splatnosti 8 a 13 měsíců
  • Splácení formou pravidelných měsíčních splátek
  • Zajištění ve formě spoludlužníka v případě, že nemáte dostatečnou bonitu
  • Půjčka s možností refinancování

  Půjčka je dostupná širokému okruhu lidí. Je ideálním produktem pro všechny z vás, kteří mají trvalý zdroj příjmů, ať už ze zaměstnání, z podnikatelské činnosti, případně třeba ze starobního či invalidního důchodu.

  Rovněž o ni mohou žádat také ženy, které jsou na mateřské dovolené.

  Další podmínkou je věk alespoň 18 let, musíte být tedy plnoletí a svéprávní.

  O půjčku můžete žádat i tehdy, jsou-li vaše příjmy nízké. V případě nízké bonity, kdy je u vás větší riziko případného nesplácení, může společnost vyžadovat ručení, respektive spoludlužníka.

  Smart půjčka je zcela bezúčelová. To znamená, že poskytnuté finanční prostředky můžete využít opravdu na cokoliv. Nikdo se vás neptá, proč a hlavně k čemu peníze potřebujete.

  Potřebné doklady:

  • Platný občanský průkaz
  • Druhý doklad totožnosti – cestovní pas, řidičský průkaz, rodný list, průkaz zdravotní pojišťovny
  • Dva doklady totožnosti musí mít také případný spoludlužník

  Jak požádat o půjčku

  Smart půjčka se vyřizuje telefonicky nebo online. V případě online žádosti vyplníte stručný formulář, v němž uvedete kromě jména a příjmení také adresu trvalého bydliště, emailovou adresu a číslo telefonu. Ten musí být aktivní.

  Recenze – srovnání

  Smart půjčka poskytuje menší finanční obnosy lidem, kteří se dostanou do potíží s penězi. Díky tomu, že se splácí v měsíčních splátkách, jsou tyto splátky velmi nízké.

  Díky tomu se dá tvrdit, že Smart půjčka není příliš zatěžující, splácení zvládnou bez problémů všechny osoby, které mají trvalý zdroj příjmů, jenž není v úrovni minimální mzdy.

  Pokud tak vyděláváte v rodině alespoň průměrnou mzdu, není třeba se obávat situace, že byste nebyli schopni půjčku splácet včas a řádně.

  Spolehlivá půjčka nebo podvod?

  Smart půjčka patří ke spolehlivým půjčkám, kterých není třeba se obávat. Důležité je si veškeré podmínky řádně ujasnit při kontaktu s obchodním zástupcem společnosti, který se vám ozve poté, co podáte online žádost.

  Chtějte ihned vědět, kolik za půjčku celkem zaplatíte, jaké budou úrokové sazby, případně co na vás čeká ve chvíli, kdy půjčku splatíte předčasně, nebo budete mít se splácením některé ze splátek problémy. V každém případě se ale dá říci, že Smart půjčka není podvod.

  Zkušenosti

  Jaké jsou vaše zkušenosti se Smart půjčkou? Podělte se o ně s námi v komentáři.

  Linkuj.cz!

  Hodnocení

  Zatím nikdo nehodnotil


  Přidat komentář

  [Nahoru ↑]

  Čtěte také...

  Smart půjčka – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

  Smart půjčka je nebankovním typem úvěru, který je poskytován společností JET Money s.r.o. Tato firma, sídlící v Olomouci, nabízí půjčky po celé České republice. Díky online systému je získání peněz velmi snadné. Stačí vyplnit online formulář, v němž uvedete nezbytné osobní a kontaktní údaje.

  Mutuo.cz – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

  Mutuo.cz – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

  Pakliže hledáte půjčku, na niž byste získali rychlé a bez zdlouhavého vyřizování formalit menší finanční obnos, pak může být řešením Mutuo.cz půjčka. Jedná se o typ SMS půjčky, kterou lze vyřídit po internetu.

  Money Now – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

  Krátkodobá půjčka Money Now je nebankovním typem půjčky, která je určena výhradně pro občany České republiky, kteří zde mají trvalý pobyt. Tuto půjčku nabízí společnost Dollar Financial Czech Republic s.r.o.

  Ecredit – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

  Ecredit půjčka je úvěrem, který je poskytován osobám s minimálním příjmem alespoň 11.000 Kč. Jedná se o půjčku, kterou je možné sjednat telefonicky na bezplatné lince nebo online, kdy stačí vyplnit krátký formulář. Půjčka Ecredit není tolik známá, proto ji zatím nevyužívá příliš mnoho klientů. Jaké …  Vložit komentář

  Napsat komentář
  Jméno:
  E-mail:
  Web:


  Komentáře

  Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!